87
PSX Emulator ePSXe
  • Sephi
    #1
    Szalki tudgya hogy kell rendesen mukodtetni eszt a ePSXe emulatort? Valaki le tudja irni hogy kell beconfiguralni meg ilyenek?
  • Lacc
    #3
    Használj Bleem!-et, az jobb.
  • Sephi
    #4
    hat bazd meg! Te tenyleg nem a martin vagy! Mert ha o lennel mar eleve nem szolitottal volna igy:)

    Bleem? Az nem is megy.... De mar megoldottam!
  • Sephi
    #6
    igen? na had modjak neked valamit baratom...

    szoval nekem a ePSXe vel minden egyes jatek super grafikaval es full hanggal semmi gond nelkul mukodeik erted bammeg? Szal maga az a jo szar Bleem es a VGS is elbujhatnak mellete erted? Ha nem tudod hogy kell beconfiguralni akkor ne modjad rola bammeg! Hat en eldobtam az agyamat amikor megladtam hogy ez mit tud erted? ePSXe le a kallappal...
  • Lacc
    #7
    Na, ha ez ennyire jó, akkor lennél szíves iderakni egy linket, vagy ilyesmit, hogy honnan lehet letölteni???
  • CSOCSO
    #9
    rom rom..kimész alami várhoz azt annyi van hoyg az nemigaz:)
  • CSOCSO
    #12
    hm....töcsétek le az MGS-t!!!!
  • CSOCSO
    #14
    jah jah!! nekem a régi gépemen mmx 166 voodoo 2 vel sehogy nem ment a gamez!! 2fps..volt ugy érzem hoygmost eccerre 3 psxes gamezmehetne a gépemen:)
  • CSOCSO
    #16
    nekem is azom van de ful csont ugyan az!!! ehh ehh és ne irkáljmár mert elrontod a látványt!!!
    Utcso nick: CSOCSO
    érted ugye?:))))))))))))
  • CSOCSO
    #17
    pentium 3600..hm...:)
  • CSOCSO
    #19
    rohadj meg!!!!!!!!!!!!!! nem tudsz megelőzni:))))))))
  • CSOCSO
    #21
    csakhogy ne legyen a sok CSOCSO között egy láma...
  • CSOCSO
    #24
    mind1! ne irjatok többet maradjon meg a szép látváény!:)
  • CSOCSO
    #26
    ?? version kezdem azt hinni hogy te még egy mmx nél nem probáltál ki jobb gépet:) egy c64 en elfut akármilyen video:)
  • CSOCSO
    #28
    hm..
  • Cobra11
    #31
    Az, hogy ti bénák vagytok (Csocso, Version) az nem azt jelenti, hogy nem lehet lefuttatni ps-x játékot a pc-n.
  • Sephi
    #32
    Bammeg ti elvagytok de jol! figyej nekem P3 460mhz GeForce2 MX es minden jatek tep erted? Azaz mindegyik superul megy semmi gond nelkul! Amiutan eladtam a PSX emet ket eve azota itt rohad 20 cd ... es mindegyiket most ujrajatszhatom! Es aki aszongya hogy a Bleem a legjobb az menyen assa jol el magat!
  • Sephi
    #33
    egyebkent a legjobb hely www.aldostools.com :)
  • Sephi
    #35
    Jouvanna Tressy:) Ne rakjam ki banerbe ?? :)))
  • CSOCSO
    #36
    jelentem a nagyokosnak:) én egy p1 es 166 os mmx en akatrtam futtatni nekem akkoriban nem net a gamez:) szerinted jogos???jah az én bajom hogy egy ohadt bleem sem találja a cd-t a tárban!!de mé?
  • Sephi
    #37
    mert nem jo a bleem emberke! VGS vagy ePSXe! az a rulah!
  • Sephi
    #39
    De nem ertem... szal amikor nekem aszontak hogy a ePSXe is jo akkor en neztem csunyan ra... nalam csak VGS volt... de most mar nem is akarom tudni az mi:)
  • Sephi
    #41
    Pontosan! Nezd meg az X-Man academy-t PSX en es asztan nezd meg PC-en... huhhaaa! Nem is szepp ugyan maaaaaaaaa!!
  • Sephi
    #43
    Azert van egy ket jatek aminel meg nem tokeletes a grafika... szal a Breath Of Fire 4 ben par magia tok szarul van es elmosodik a kep neha... lehet mas plugin ko!
  • Cobra11
    #44
    Fölteszek egy Gran Turismo 2 configot erre a címre: http://www.officetech.hu/adam/psx/gt2config.zip

    Ez a beállítás a Gran Turismo 2-höz 100 % hogy működik, de megpróbálhatjáték más játékokkal is. Ha nincs meg valamelyik plugin akkor töltsétek le ezt az epsxe 1.2.0-t amiben benne van minden.
    http://www.officetech.hu/adam/psx/epsxe120.zip
  • Cobra11
    #45
    Már föl is tettem mindent
  • barret
    #49
    működő ps2 emut??? ha lenne is, nem tudnád használni... a ps2 procija 300 mhz-en megy! majd egyszer elkészül! nem csak te várod...
  • Neme.
    #50
    Tessék PS2-t venni!
  • Quki
    #51
    Felrakna valaki a GTA San Andreashoz teljesen jól működő ePSXe konfigot , lécci!
  • Seth
    #52
    hülye....már bocsánat
  • mila69en
    #53
    mingyá jön a pc verzió de addigis ezzel a konfigal tuti elmegy
  • Microcosmos
    #54
    :-)
  • Sephi
    #55
    Muhaahha L:D
  • csancsok
    #56
    He tesók tudna valaki küdeni nekem scph1001.bin. Me egyfojtában ezért nyavajog a progi.
    Ha lehet ide küldjétek: [email protected]
    Előre is köszi.
  • csancsok
    #57
    Már nem kell a file. Viszont volna egy kérdésem:
    Megy a játék, de vagy szalajt a kép vagy pedig nagyon gyorsan megy ezt, hogy lehet megoldani?
  • Methylisocloro
    #58
    Komolyan mondom az egész fórumon ez az egyetlen értelmes hozzászólás :D
  • sweet11
    #59
    Hi all. Nem tudna valaki egy configot amivel tudok játszani a Crash Bandicoot 3-mal?
  • hunbasser
    #60
    leszedtem az epsxet a tekken 3mal együtt,és csak annyi gondom van,h amikor embert választok el kezd begyorsulni a visszaszámláló.aztán sokszor a zene is begyorsul és egy összevisszaság lesz.a játék amúgy jó.mi lehet a baj??
  • Seth
    #61
    Kapcsolj vissza kicsit a frame limiterrel. Ez benne van a videóplugin beállításainál ( 60 fps az optimális). Vagy menet közben is tudod állítani.Insert-re jelenik meg felül a beállítások.Delete meg Page Down viszi asszem jobbra ballra és az End gombbal állítod
  • hunbasser
    #62
    köszi,200on volt -.-