57
Unreal Tournament vs. CounterStrike
  • Hmuda
    #57
    Csak próbáltalak olyan irányba terelni ami elfogadható lenne. Na mindegy, ha ez neked ilyen szörnyű bűntettnek számít akkor tőlem csináld tovább, majd megbánod. Ezt a topicot zárom, mert nulla értelme van. Ha problémád van akkor ott a privát.
  • Unreal1942
    #56
    Szabály, hogy nem írhatok létező topikba?
    Értem. Mellesleg szerintem te térsz el a témátol és offolsz a topikban.
    Már rég eltünt volna,ha nem fontoskodsz.
    A szpemm ahogy te mondod az nem ez...vagy tévedek?
    Nem vagy hatalommániás...mégis büntetéssel fenyegetsz.
  • Hmuda
    #55
    Nem vagyok hatalommániás, csak ha már egyszer írsz valahova akkor legyen információtartalma is. Szpemmelést tiltaja a szabályzat. Ha nem fogadod el a szabályokat, akkor mehetsz máshova is. Különben is csak szóltam, hogy nem kéne. Kevesebbért is kaptak már mások büntetőpontot, örülj, hogy te nem.
  • Unreal1942
    #54
    Ezért? Hatalommániás vagy....
    Sajnálom,hogy nem veszed észre, hogy poén volt.
    Egyébként meg töröljétek azokat a topikokat amiket nem tartotok ide valónak és elkerülhetitek a hasonló szitukat.
  • Hmuda
    #53
    Akkor kaphatsz büntetőpontot visszabeszélésért és fölös topicok felhozásáért konstruktív beszólás nélkül.
  • Clay
    #52
    Van még valaki a porondon? 5 év UT-án is toljátok még? Szerintem is király még.
  • Unreal1942
    #51
    És ha én erre vagyok kiváncsi?
  • Hmuda
    #50
    Ne hozz fel régi topicokat feleslegesen. Pláne flémtopicokat ne.
  • Unreal1942
    #49
    UT4ever
    Vagy már nem aktuális?
  • CSOCSO
    #38
    álljon neki a rák...de megnéztem mit kéne letölteni..hát valamelyik oldalnak egyszer össze kéne gyüjtenie hogy mik vannak mert szét szórt az állomány rendesen..meg felmegy egy kezdő és ilyenekkel bimbázzák hogy dobozos verzio meg hasonlok..mi a faszról dumálnak??? dobozos...hm...nem birok rájönni hogy mi ez...mondják azt hogy nem kell cd hozzá vagy valami de hogy dobozos...hehh...nah midnegy...az ut-m már 2 giga...kb 800 megát töltöttem le hozzá és nincs kedvem ugyan ennyit a CS hez pedig játszanék vele szivesen...álítólag az SF élethübb és jobb mint a CS... persze a CS régebbi...
  • CSOCSO
    #36
    HLS???????,A MEG MI?
  • CSOCSO
    #35
    valaki ha azt akarja hogy gamezzak a cs vel az küldjön nekem egy cd-t teli cs dolgokkal ( mappakokkal patchekkel meg hasonlok!! mert az vagy 2 cd!!!és én kurvára nem állok neki töltögetni!!!
  • CSOCSO
    #34

    nah itt az a buzi kép..csak nem jol másoltam ki a nevét...
  • CSOCSO
    #33
  • CSOCSO
    #32
  • Hmuda
    #31
    Haha! Nagyon kúúl a kép. Vazz Szegeden miért nincs ilyesmi? : )
  • CSOCSO
    #27
    már irtam a haverom is anyázott hoyg nincs kiirva a golyoszám az SF benmire aniyt mondta: mert élethű a gamez egy katona szerinted mikor tudja megmondani ogy mennyi golyo van a fegyverében???
  • I.C.ram
    #26
    Igazad van! habar en csak azert jatszom vele mert inkabb jobban szeretem a taktika mint az agy-leepito szar FPS-eket bar azokat se vetem meg neha :))
  • [Red]
    #25
    eljutott hozzá az ige... :-)))
  • I.C.ram
    #23
    STRIKE FORCE RULZZZZ
  • I.C.ram
    #22
    Ezert is jobb az UT-SF mert ott nem lehet csalni azonkivul realisztikusabb jobbak a fegyverek szebb a grafika es sokkal elvezhetobb ezek a tulajdonsagok miatt!!
  • Rincewind
    #21
    A csalásokra találták ki a PunkBuster nevű nagyon hasznos kis progit! Futtatni kell a CS-el párhuzamosan. Ezután olyan szerverre kell csatlakozni, ahol a PB használata kötelező. Ha minden smakkol, akkor senki sem fog csalni, ugyanis, ha a PB érzékeli (márpedig érzékeli ebben biztos lehetsz), akkor bannolja is a csávót és utána fel sem engedi! Tehát, ha egy szerver "Pb required", akkor gyakorlatilag csalásmentes! Mi mindíg ilyen szervereken játszunk vagy olyanon, ahol ismerjük már a játékosokat.
    És itt említeném meg neked (mivel most játszol vele először neten), hogy használd a Roger Wilcot! Ez egy online cb-rádió. Kell hozzá egy mikrofon meg a progi és már kész is! Fantasztikus érzés, ahogy ölöd a terroristákat és közben folyamatosan beszélitek a stratégiát :)) Olyan mintha, hirtelen tényleg ott lennél a helyszínen! Fantasztikus hangulata van! Egyébként vigyázz mert könnyen függővé válhatsz!!!
    Én sajnos elkövettem azt a hibát, hogy elkezdtem CS-ezni, és azóta nekem más játék nem is létezik onlineban. Leültem már UT-zni, nyomultam a Quake3-al és a Deus EX-el, de valahogy egyik sem ért a CS hangulatának a nyomába...
    Szóval vigyázz :))
  • CSOCSO
    #20
    jah arra a csalásokra gondolsz mikor nem hal meg a faszi meg hasonlok az a szar ping esete és nem volt élvezhető:) tipikus titanic elsülyeszthetetlen sőt!! csak a baj hogy fel csaptak a hullámok...és lsülyedt..nemtom mit akarok mondani:) na csá
  • Coine
    #18
    Jujj Red haver, ma megtörtént !
    CSeztem a neten !!!!!!!!!!
    56k modem ÉS ÉLVEZHETŐ, SŐT !!!!!!!!!!!!
    Sokkkkkkkkal jobban megy a neten a CS, mint akármi más, asszem kéne vhol találkoznunk, asszem CS függő leszek :)))
    Bár most amíg jáccottam, szokásosa, OLYAN CSALÁSOK voltak, mint ÁLLLLAT, és utánna jött a szokásos üvöltözés és káromkodás :-)))
    Ez viszont baj.
    CS Rulzzzzzz
    UT Rulzzzzzz

  • Hmuda
    #17
    ahha kösz. mostmár tudom, hogy miröl van szó. egyébként régen voltál rúnázni : )
  • atee
    #16
    hat ez tenyleg hulye tema!
    de hmar itt tartunk akkor nekem az UT jon be jobban!
    a CS nekem lassu 1 kicsit :)
    de az UT ban is a CTF et kedvelem igazabol
  • I.C.ram
    #15
    SF= STRIKE FORCE (UT MOD)
  • I.C.ram
    #14
    ilyen hulye temat nyitni pfff ez olyan mint ez :melyik a jobb a Barbie vagy az ActionMan?
  • Hmuda
    #13
    ugye nem street fighter
  • Hmuda
    #12
    egész címmel ha kérhetném... : )
  • CSOCSO
    #11
    probáljátok ki az SF-et
  • Rincewind
    #10
    Nem mindegy? ? ? ? ?
    Mindenki játszon azzal amit szeret. Én szinte mindíg csak CS-ezem, de az UT is nagyon szeretem, csak nem játszok vele túl sokat! Mindkettő jó!
    Nem kéne ilyen fórumokat nyitni!!!!!
  • [Red]
    #8
    Hogy lehet a kettőt egymással összehasonlítani??
    Teljesen más kategória!
  • CSOCSO
    #7
    hm..haverom kérdezi ez a hülye buzi Strike Force még az sincs kiirva hogy mennyi töltényed van ..hm göndolkoztam mit modnjak majd rávágtem..zolika szerinted az életbe ezek a barmok tudják hogy mennyi lőszerök van?...jah igazam van:)
  • Coine
    #6
    más stílus, 1ébként mind2 király !!!

  • CSOCSO
    #4
    UT??,,,CS? nem is egyező stiles!! az Sf! nah az élethübb és jobb mint a Cs..csak a Cs nek nagyob a tábora..nekem jo a Cs!! pl azért mert szeretem ha nincsen kurva sok szerver!! legyen egy 10 választható dolog!! de az jo legyen!!
  • Dikkma
    #3
    Ohh, no

    Egyébként a CS

    Ma warolunk sTs -el!! Cool!

    Ez a harc lessz a vééégsőőőőő....
  • Hmuda
    #2
    cs
  • Cobra11
    #1
    Szerintetek melyik a jobb?