33
  • Looooser
    #33
    te nagyon űber okos ember te az az ember már régmeghalt az első feljegyzéskiírom a szövegből: "Piccardi talált VII. századi feljegyzéseket..." sztem létezik mert azelégnagy poén lenne hogy a 7 század óta így átbasznak mindenkit... Esküszöm bárkit kinyalok ha 1xer találnak egy olyan levelet a 7. századból ami pontosan leírja hogy a Nessi-t csak azért találták ki hogy egy kirájt elbűvöljenek... de nagyon!!!! Szerintem + békén kéne hagyni azt a tavat ha van benne valami ha nincs...
  • Zocsi
    #26
    Nem hiszek én semmiben, az igazség az, hogy nem is érdekel ez a téma, de az amit a pali elmond elég ésszerű. Szerintem több a realitásalapja, mint egy qrvaöreg szörnyé. Ez baromság!!!
  • PyRex
    #18
    Te sem vagy hulye: mutass mar egy halradart, ami 100%-osan kimutat mindent (tehat teljes biztonsaggal), mondjuk 500 meter melyen...

    PyRex
  • Anee
    #15
    a biológia törvényei azt mondják, hogy egyetlen teremtmény sem él 1500 évig"
    Erre csak annyit mondok hogy tudnak szaporodni.............
  • [ISF]HSZ
    #13
    Hja meg van egy olyan szerkezet, amit úgy hívnak hogy halradar..

    no comment
  • Zocsi
    #12
    Az az igazság, hogy sohasem fogjág elhinni a másikét, mert egy legendát nem lehet olyanok szemében megdönteni, akik szentül hisznek benne. Lásd: Steve Feltham. Ilyen a vallás is. Hiába van sok tucat tudományoz bizonyíték a dolgokra, sosem fogják elhinni azok akik hisznek benne. Szerintem legalábbis így van.
    A Loch Ness örökre rejtély lesz bizinyos embereknek, bár én hiszek a tudományos magyarázatokban, és szerintem ez a cikk is elég ésszerűen hangzik!!!
    ::]
  • Coine
    #9
    Jajj bazzzzeg, már régóta tudjuk, hogy nincsen Lokknesszi szörny, kamu volt ez az egész, rossz vicc, nincsen szörnyecske, nyugodtan lehet aludni :-))

  • KaanGr
    #6
    az a gaz, hogy az novenyek elhetnek addig, de az allatok nem, mivel az idegsejtek hamarabb pusztulnak - embereknel ez max 125 ev lehet - , es ez okozza az alattok hamarabbi pusztulasat
  • #5
    jól látom, hogy az axelerós logó eltünt a lap tetjéről? szerintem így szebb. :)
  • PyRex
    #1
    Szerintem barom az, aki azt allitja, hogy "marpedig o 100%-ig biztosan rajott a dologra" ...

    PyRex