5
Eudora + Lan hogyan????
  • Kobold
    #5
    Szia Malacka!

    Szoval, igen a net megosztas mukodik, de sajna az eudora nem, vagy valamit nagyon elcsesztem?
    Mindket gepen WinME van fent, es miutan kiprobaltunk jo par megoszto progit, maradtunk a Millenium sajat megosztasanal.(igen, az a bizonyos sajat halozat varazslo :) ). Hogy miert maradtunk ennel? Mert talan meg ez volt a legjobb, es minden mukodott kulonosebb beallitgatas nelkul, kiveve sajnos az Eudorat.
    Szoval miutan elinditom, es csatlakozna a szerverekhez, hogy leszedje a leveleket akkor dobja ki a kovetkezo ablakot:

    vagyis ablakokat, mert ahany emil cim, annyi ilyen ablak. Szoval egy szoval valami nem jo. Csak nem tudom, mi lehet a baj?
    Ha van idod, segitsegedet megkoszonnem!

    Udv.: Kobold
  • Kobold
    #3
    Koszonom szepen Roska a magasroptu, es foleg segito hozzaszolasodat!
    Csak annyit, hogy en nem okoskodtam, csupan egy problemam tamadt, amit idaig nem sikerult athidalni. Szoval, ha valakinek lenne epkezlab 5lete akkor lecci irjon.
    Koszi.
  • Kobold
    #1
    Sziasztok!
    Szoval a kerdesem az lenne, hogyan lehet osszeloni az Eudora nevu levelezo progit, ugy, ha van egy gep ami megosztja a netet. VAgyis van 1 modemes gep + tobb gep, es ezek halozatba kotve.
    A segitsegeket elore is koszi!
    Udv.