192
Age of Empires 2
  • raziel.
    #32
    hm és azt nem tudja valahi h hányas portot használja az aoe2?
  • raziel.
    #31
    hm de az nemlehet mert ha valaki akar csatlakozni hozzám annak mind1 milyen vagyis a routeres embernek jonak kéne lennie de mégse jo mert nem lát ha be irja az ipemet

    szal most mivan?...
  • raziel.
    #30
    thx
  • [HUN]PAStheLoD
    #29
    microsoft.com/game .. talán , de aztán meg keress hozzá cracket megagamesen talán ..

    igen lehet gond , esetleg a routere nem engedi át a megfelelő portokat .. ha nemtudja beállítani akkor meg olvassa el a használati útmutatást :P
  • raziel.
    #28
    na?:)
  • raziel.
    #27
    havernak van routerje de viszont én vagyok a creáló és mégis baj leht neki a router?

    meg tudnál 1.0c linket adni?
  • [HUN]PAStheLoD
    #26
    1.0c vel műxik .. próbáltuk ..
    windózos tűzfal ? router ?
  • raziel.
    #25
    jo arra gondoltam, amugy nincs tüzfal és nem értem...

    esetleg valami uj patch vagy valami mert egyszerüen nemtom mi a baj crealok haver beirja ipemet és nem találja...
  • [HUN]PAStheLoD
    #24
    tűzfal ? esetleg ?
  • [HUN]PAStheLoD
    #23
    AoE 2 Conquerors jobb ;]
  • raziel.
    #22
    csá.

    valaki irja le pls hogy kell tcp/ipbe nyomni mert beirjuk egymás ipjét de nemlátja a game...nemtudom miért van

    help pls:)
  • Venom
    #21
    valaki segitsen.
  • Venom
    #20
    Nekem égetett CD-m van és kel krekkelni.
    szal ha a zone.com-ról lehúzom a patchot akkor újra kell
    krekkelnem és a multiplayerben nem CD 1.0c hanem CD 1.0 van és igy nem lehet játszani.
    van erre valami megoldás? Tudnál segitteni? ha te nem akkor valaki.
  • Disno
    #19
    yo az az AoE2 :-D
  • DuriBumi
    #18
    Inkább játszunk a Settlers -el
  • balty
    #16
    Elöször is a host-nak kell indítani(create) egy internetnél internet Tcp/Ip, helyi hálózat esetén egy Lan játékot, majd aki kapcsolódni akar, annak a host ip-címét kell megadnia a Show Game-nél internetes játék esetén, Lan-nál elvileg automatikusan megtalálja.
  • Venom
    #15
    Vagy esetleg meg lehet adni a host nevet is?
  • Venom
    #14
    Koszi.
  • balty
    #13
    Pont ahogy mondod! Az ipcímet!
  • Venom
    #12
    Mit kell megadnom a haveromnak, hogy játszhassunk neten keresztul? Az IP cimemet?
  • Spy
    #11
    Öhöm.Itt vagyok!!!:)Én Grennel a haverommal szoktam játszani de mindig kiver :)ez azért van mert ő 20 perc alatt már 10000 pont felett jár,mig én max 5000 pontnál járok.Ha valaki akar játszani csak jöjjön fel a #warezteam csatira(irc) Bye
  • Yeti_
    #10
    Mostmár csak spy kellene...
  • Yeti_
    #8
    szív
    :)
  • Yeti_
    #6
    Az nem érdekel senkit. Az a lényeg, hogy szar newbie legyél, és szarrá verjen mindenki.
  • Yeti_
    #3
    Az a baj a játékkal, hogy lassú. 3-4 óra is el megy egy meccsel. Ezért szeretem inkább a starcraftot, ott 10 perctől 30-ig megy a game. Lehet, hogy nem olyan kurva kidolgozott, selyemruhába öltöztetett baba, de most is a legkirállyabb játék.
  • Yeti_
    #2
    Mostanában gameltam egy kicsit vele, asszem a frankokkal. A gold rush pályán is, ahol turha sok pénz van, elfoglaltam a közepét, és hatalmas lovas sereget állítottam ki(paladinokat, max upgrade). Megtámadtam a másikat, jött 10 elite teuton night, azt szétkapta az egész szaros hadamat, és az egész kibaszott hadsereg csak egy nyavajás várat bírt lerombolni.
  • Spy
    #1
    Ezt a topicot azé nyitottam meg mert én még haladó vagyok és szeretnék multiplayerezni velem egy szintü társakkal.Természetesen itt segitséget is lehet kérni.