129
Hm..
  • CSOCSO
    #1
    Sziasztok!!!elvileg öltök éppen pár GBA gamezt a gépemre!!ha jok és müxenek felteszem az oldalamra!!!titeket is érdekelne???ezeket töltöl? rayman Gt,f zerox...de ha kell valami akkor irjatok ( chu chu rocket sillent hill stb...)
  • t0M
    #3
    Engem mindenkeppen!
    Honnan toltod ha nem vagyok indiszkret?
  • Sephi
    #4
    Advane? Az nem advance?:))
    Csocso engem is erdekel remek!
  • CSOCSO
    #5
    advance da hagy irjam már félre éccaka kettőkor:9 köszi:9 amugy megvan a Gt a rayman meg az f zero!! a rayman nem indul el a gt ben ugrál a kép az f zero meg nem nagy cucc ugyhogy keresek másik emulátort!!!!amugy ftp ről töltöm....tehát nemtom mi az oldal cime...és a csávesz csak nlha van fenn...nah csumm majd felteszem mindegyiket az oldalamra
  • CSOCSO
    #6
    nah bazzeg nem akanak futni rendesen a gamezok!!itt van a cim: www.reliz.ru
    rákerestek a GBA ra majd jobb klikk mentés másként....csumm
  • CSOCSO
    #7
    melyikötök küldöt nekem sms-t?????
  • CSOCSO
    #8
    áhh bazzeg vagy 3 emut leszedtem de csak az f zero müxik..de az nem valami jo gamez....
  • CSOCSO
    #9
    az a baj hogy kb 200 b /s a sebeség azokrol az ftp-kről
  • CSOCSO
    #11
    nekem csak az F zero
  • Sephi
    #12
    Kerem... szerintem vegyel 20.000Ft es vegyed meg maga a gepet es akkor minden rulah lesz:))
  • Sephi
    #13
    Advane:))))))))))))))) Hahaha:)
  • Sephi
    #15
    De ez akarhanyszor belepek es latom Advane en elrohogom magam:)))
  • CSOCSO
    #16
    Nézd már meg te barom hogy éppen hánykor csináltam a topicot!!!!!
  • Sephi
    #17
    Es akkor mi van bammeg?!:))
    En ejjel 4 kor hot reszgen irtam meg az egyik irodlami dogozatomat es megis nem irtamaszt hogy Advane:))))))))))))))))))) ahaahhahahahahaha
  • CSOCSO
    #19
    "irodlami "
    HEHEHEHEHHEH beégtél te hülye!!!!!!!!!!!!!!
    Hehehehe..figyuzod reggel 6-7 van!!!és most sem erok hubasan!!ehh ehh irodlami:) advane vs. irodlami
    hehehehe
  • Laalee
    #20
    azert ha mar topcot nyit az ember neze mar meg hogy jolvan e irva :) mert igy jar sok kötekedö egyböl hurrogni kezd...
  • amorf
    #21
    Tik mind hujek vagytok, nem bírtok a a témával foglalkozni, haem csak hogy ki ír heljesen. HURRR!

    VAn valakinek gépe? Mi a faszért ennyire sötét?????????????????????

    Castlevania ÖRÖK!
  • Laalee
    #22
    hogy ne fogyasszon sokat...
  • Sephi
    #25
    Hujek:)))))))))))))) Szal az ember akkor nem ir helyesen amikor gyorsan ir! Nah en tul gyorsan irtam:)

    Kajler ki vagyol lelkem? Es a valsz igen:)

    De hogy leeht aszt irni hogy Advane?:)))))))))))))))))))))) looooool
  • CSOCSO
    #28
    Bocs de lehet hogy hazaváglak gyors irásban!!!amugy olvass bele egy két topicban...velem is kötözködnek pedig csak gyorsan irtam és azt is hajnali 2-3 körül..igaz irodlami?:))))))))))))))))))
  • Sephi
    #29
    Jovan Csocs de te kihagytal egy betut en meg veltlenul l irtam az a helyet! de aze az nem surja igy ki a szemem mithsehogy az Advane :)))))))))))))))))))))))))))))))) lololol
  • CSOCSO
    #30
    most akkor nézzétek meg hány helyes írásí hibát ejtett a Sephi:)))))nah mindegy
  • CSOCSO
    #31
    "mithsehogy"
    "veltlenul l irtam az a helyet"
    szerintem ne beszélgessünk el arról hogy ki ,hogy tud írni...te még egy rohadt ékezetet nem bírsz írni!!!!!!!!
  • CSOCSO
    #33
    hát de ez kötöszködik!!
  • CSOCSO
    #35
    szopjá le keresztbe!
  • t0M
    #39
    Mi lenne ha a temahoz is hozzaszolna valaki?
    Bar az nem a ennyire erdekfeszito :)
  • Sephi
    #40
    Szal en bevallom bammeg hogy nem irok helyesen mert nem akarok helyesen irni:) De hogy lehet aszt irni Advance helyett hogy Advane bammeg?:))))))))))))))))) loooooooool
  • Sephi
    #41
    Nah oke... szal akkor draga csocsom akkor magyarul a maga a jatekok is ilyenek lesznek hogy Super Marion Advane meg F-Zero Advane?:)))))))))))
  • CSOCSO
    #42
    reménytelen kis pöcs vagy kinézem belőled a 12-t!!ezért nem is veszlek komolyan és ne is tagadt hogy idősebb vagy!
  • Viking
    #43
    Ehh... Csocso, ez szep... Itt Sephivel olitek egymast, a masik forumba Profetaval... Egyezzunk ki valamiben: mindketten hulyek vagytok... Vagy akar jatszhattok keseloset is, bar akkor egyel kevesebb forumozo lesz... Bazz, hogy lehet igy osszeveszni egy szon!
  • Sephi
    #48
    Ripper:)))))))))))))))))))))) "tagadt" mi Csocs?:)
    Lolez! Szal fijam en nem tagadom hogy igen idosebb vagyok es ha jol emlekszem en nem mondtam rad csunya dolgokat ugye? Szal mar richtig meglatszik ki itt a muveletlen hulye:) De bammeg... hogy lehet Advance helyett Andvane irni?:)))))))))))
  • Sephi
    #49
    Jah es viking hulye a tudod kid...
  • Sephi
    #50
    ... a neniked :))) Me masra gondolta?!
  • CSOCSO
    #51
    tagadd> tagadt..hm félre ütöttem..igy mostmár te csak 27 hibával ejtettél többet!!!hm majd v.hogy behozlak!!!!
    "bammeg"
    igaz ez csak egy protkos faszi mondhatja!
  • Viking
    #52
    Bazz, ennyi barmot egyrakason... En mar csak olvasom a forumot oszt' rohogok... Ehh, csak igy tovabb... :))
  • CSOCSO
    #53
    TI MIRŐL BESZÉLGETTEK???????????????????????????????,
    NÉZZÉTEK MÁR MEG A KURVA TOPIC NEVÉT!!!!!AZ A BAROM MÉG OLVASNI SEM TUD!!!!
  • Rincewind
    #55
    Nézd meg a topic nevét mégegyszer :))))))))))))
  • Sephi
    #56
    Csocsocs:) Te magadnal vagy? Kit erdekele hogy en mennyi hobat csinalok?! Itt nem az en hibaimrol van szo hanem a tiedrol! Ha annyira bena vagy hogy meg par szot se tudsz rendesen leirni ne masokat szidjal bammeg. jah es nem tudod honnan lehet kapni akumulatort a Game Boy Advane -hoz? Mert a botba aszontak hogfy nekik csak Game Boy Advance -ho van:))))))))))))))))))))))))))) loooooooooooool
  • Sephi
    #57
    Jah es megegyszer hangsujzom! Igenizs sokat hibazok de de nem erdekel:) Mehogy Advane:))))))))
  • CSOCSO
    #59
    HOL OLVASTAD EZT HOGY ADVANE?????????????ITT NEM AZ ÉN HIBÁMRÓL VAN SZÓ HANEM ARRÓL HOGY TE NEM TUDSZ OLVASNI!!!