32
  • Epikurosz
    #32
    Folytatás: index fórum
  • Zocsi
    #31
    Qrva jó lehet!!! Szerintem nem fájna a fejed attól, hogy soxor jobban lácc mint egyébbként. Miért kéne több infót bevinnie az agynak??? A másik, hogy az emberi az qrva gyors, tehát a feldolgozással sem lenne gond. A látás tényleg csak az adott helyre éles, arra amire fókuszálunk, de képzeljétek el, hogy nem csak 40-50mig látsz élesen, hanem 200-300.ig. Azért nem ugyan az! Csak képzeld el, hogy milyen lenne!!! KIRÁLY!
  • Lez
    #30
    Hát nem tudom, hogy fájna-e. A normális látásnál is, a szemből érkező információ csak töredékét teszi ki az agyunkban megjelenő képnek. A többit az agyunk teszi hozzá, mert a szemünk ugye pl csak egy apró területen lát élesen stb. Tehát szerintem valamit csak akkor látsz élesebben egy normálisnál jobb szemmel, ha külön koncentrálsz a látványra.
  • Joe
    #21
    Ha sikerül: Nem kell szemüveg és 300m-ről látom, hogy parkolni tilos.
    Ha nem sikerül: ... Nincs több számítógépes játék. (És sok minden egyéb dolog...)
  • Zoley
    #20
    Lehet kezdeni az ismerkedest a Neuromancer es a Shadowrun vilagaval.... ugyis arrafele tartunk
  • Mike
    #15
    en infras szemeket szeretnek (es szerintem tuti van mar ilyen, usa-beli katonai laborokban)
  • Sub
    #13
    Ja majd beültetek infrákat a szemembe aztán játszunk Predatorosat
  • Lez
    #12
    Srácok, úgy látom közeledik a cyber korszak. :))
    Ha az infralátást is meg tudják majd csinálni akkor befizetek.
  • #10
    élő szövet a fémvázon.
  • sanya_
    #4
    Távcsővel sokkal messzebbre is ellátok :)
  • [ISF]HSZ
    #3
    Sentinel Az őrszem :)
  • Lacc
    #2
    Meg jó lenen élesen látni.