22
  • Andor PaPa
    #22
    BX rulez. Emlékezzünk tisztelettel a BX-re. Szerintem az i815EP is elég jó chipset.

    És mindenki fikázza a VIA-s chipseteket. Intelhez tényleg szar a VIA, de az AMD-hez nagyon királyok a VIA chipsetek. Csak sok olyan ember van, aki még nem látott AMD-s VIA chipsetet műxeni, és üresben jártatja a pofáját. Most nem rád célzok Cat.
  • Andor PaPa
    #19
    Ja. És a mostani AMD-k tényleg versenyképesek. A fagyásokat pedig kis %-ban okozzák a procik. Nagyon jelentőssége van ilyenkor az alaplapnak, a chipsetnek és a konfiguráció összeségének.
  • #17
    nekem már 10 éve van intel procim, és kurvára nem cserélném le amd-re. :) sőt, fejlesztőként csak rossz emlékeim fűződnek az amdhez, cyrixhez. :(
  • KaanGr
    #15
    a windows meg Linux hireknél is ugyanez van :)
  • Piquet
    #13
    Furcsa, hogy minden AMD vagy INTEL hír fórumában kisebb háború, AMD vs INTEL hitvita bontakozik ki. Szerintem ez már marhára unalmas, akit érdekel, menjen vele a gumiszobába.
  • Andor PaPa
    #9
    Hé cigány! Ha én is jó leszek, akkor én is megérdemlek egy Athlont? Na, lécci, lécci, lécci, lécci!
  • Coine
    #8
    ok, nincs semmi baj, minden rendbe van, nyugi ! :))
  • Andor PaPa
    #5
    Bocs, elírás. Ismétlés: Coine, Coine, Coine (díszítő sor, designed by Andor PaPa SOFTWARE)
    Szóval bocs.
  • Coine
    #4
    Hát nemtom neked mi bajod volt a BX-el, biztos valami jó Acorpos vagy ehhez hasonló boardot vettél, te bajod...

    Andor PaPa : ok, és a nevem coine....
  • Andor PaPa
    #3
    Karillanak igaza van. De most ünnepélyesen kijelentem, hogy nem fogok intel sux-ozni, és nem bocsájtkozom vitába coin-nal sem. Éljen az Intel, éljen az AMD, éljen a VIA, és szeressük egymást testvéreim!