54
Y-betu
  • davos80
    #54
    Az is cukros barna víz...
  • Voltan
    #53
    Te szemét multibérenc!!!!
  • Cujo01
    #52
    Coca szar! Pepsi a király!!! :D
  • Prank
    #51
    y billentyű nem jó? majdnem olyan mint a kupak, csak kívül van a jel:)
  • GregSB
    #50
    (.Y.)
  • PResident Evil
    #49
    köpöd ki !!!
  • davos80
    #48
    Cukros barna víz...Pfuj!!!
  • PResident Evil
    #47
    pfffffffffffff :D
  • Lacc
    #46
    Jobb ha nem tudod :P
  • Adam II
    #45
    Most mi van?
    Mik azok a csillagok a nevek mellett?
  • [HUN]PAStheLoD
    #44
    lol .. én nem is iszok coca colát
  • Daniel
    #43
    én most cdtartótáskára meg zenecdre gyűjtöttem....
    hehe 3 cd tartó jó sok cd (200 kupak) :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #42
    lol :DD pont ezt akartam mondani hogy 2001-es a dolog
  • [Walaki]D`Lair
    #41
    lassan 3 éves topik baz...
  • tomsolo
    #40

    Y

    tessék
  • LittleL
    #39
    Csak nem gondoljátok, hogy nyerhettek ezen a kupak őrületen?
    Szerintem vagy ki sem adják azokat a kupakokat, vagy már előre megvan a gazdája.
    Nőjjetek már fel. A Skandináv lottón nagyobb az esély!!!!
  • [HUN]PAStheLoD
    #38
    ugye.. ugye Kohn bácsi :D
  • PREMIERE1
    #37
    Off: (Bár Cola:)

    "Míg az eredeti cola receptje a világ egyik legjobban őrzött titka, a cég legújabb itala talán nem is lehetne ismertebb: ez ugyanis egyszerű londoni csapvíz.

    Judith Snyder a vállalat szóvivője kedden bejelentette, hogy a 'Dasani' nevű termékkel szeretnének piaci részesedést szerezni az egy milliárd font értékű brit palackozott ásványvíz piacból. A vizet a dél-kelet londoni Sidcup víztárolóból nyerik, de háromszori szűrés és tisztítás után a víz még egy különleges vegyi folyamaton is keresztülmegy. Ezt követi a különböző ásványi anyagok hozzáadása a végleges íz elnyerése érdekében. 'A legmodernebb eljárással készül a termék, így a palackban lévő víz nyomaiban sem emlékeztet az eredetire' - közölte a szóvivő.

    Az újságok nem kímélték az amerikai céget. 'Így kell egy fél liter csapvízből 95 penny-t csinálni!'- írta a Daily Mail. A Times szarkasztikusan csak a cég jelmondatát idézi: 'It's the real thing!' (Ez az igazi!) Mások a Thames Water terméket hasonlítják össze, melyből csak 0.03 pennybe kerül ugyanaz a mennyiség. Pesten úgy mondják: 'Ügyes!'"
  • zaki
    #36
  • Dynamic
    #35
    UP!
  • Mike
    #33
    Ha kimenne forgalomba, oriasi botrany lenne a cegnel. Mint a jomultkor is az auto miatt
  • Kánya
    #32
    hmmm...ez fura.......szétszórni 3 felé az országban?????!!!ááááá ahol lakom már van 2 "y" is...és ez komoly!!!!!!!!!!
  • Kánya
    #31
    hmmm...ez fura.......szétszórni 3 felé az országban?????!!!ááááá ahol lakom már van 2 "y" is...és ez komoly!!!!!!!!!!
  • Efreet
    #28
    de ők "nem vehetnek részt a nyereményjátékban"... csak a szomszéd, hogy legyen aki aláírja pár %ért :))
  • Laalee
    #27
    1 megy a vezerigazgato unokajanak 1 megy a unokaöccsenek es egy megy az oraszag valamely pontjara...
  • Efreet
    #26
    nekem bal 5milliós kellene... vagy ez nem az? :)
  • Lteebee
    #25
    Gratula.
  • Todd
    #24
    Nekem meg 1 Z kellene. Cserélek érte É, R, R betűt, mindet. :)))

    Szerintem ahhoz, hogy valakinek összejöjjön a ház, országos összefogásra lenne szükség, nem? Azt a 3-at jó szétszórják az országban. 1 megy dunántúlra, egy keletre egy meg Budapestre...
  • Lacc
    #22
    Ja, nem csak 1. Most találtam a fiókban, még ötöt.
  • Lacc
    #21
    Nekem van Y betűm. De rohadtul nem érdekel.
  • Spheriot
    #20
    Nekem van egy Y, egy Z és T -m is van
  • Coine
    #19
    hehe, úgy mint előbb ? :))

  • adacsa
    #17
    azaz igazság ha meglesz az Y betű szólok!!! Sanjnálattal közlöm veletek hogy a házban akkor sem bulizhattok. az igazság az ha már a kezemben lesz az Y akkor azt a pár hiányzó betűt már bárhonnan megszerzem!!!

    Viszont ha ti találjátok meg akkor írjatok felezünk vagy bulizunk.(nem akartam betolakodó fukarnak tünni:).)

  • Factor
    #16
    Nem a digikamera az a TÁNC.
  • Bith
    #15
    Asszem...
  • Bith
    #14
    Nem, a digikamera az a ZENE.
  • Coine
    #13
    :-)))
  • Coine
    #11
    Az mi is ?
    A Digikamera ???

  • Sir IvanHoe
    #10
    50.000 ft-ot adok T-betuert
  • Coine
    #9
    hehe, LOL ez a topic, nem lesz ekkora szerencséd :)