103
AITD4
  • The Lord
    #54
    Segíccsetek pls!!!!! Ottartok, hogy a könyvtárban a könyveket jó hejre tologattam, kinyílt a 2. kép, ahol volt a plazmavető és egy bronzkulcs. Innen elakattam!! Hova tovább? Van : bronzkulcs, táncolo indián szobor, fél fénykép, feszítővas cuccom, meg a szokáso lámpa radio, medipak és save. Segíccsetek lécces!!!!
  • Sephi
    #53
    Nem nem!! Kapsz persze majd granade luachert meg shotgunt... mindefelet! Szal nem agodni de csajjal sokkal nehezebb!
  • Viking
    #52
    Ossz egy magnm az egesz game alatt, vagy szerzek mast is? Bazz, egy kis picsa pisztollyal en nem fogom vegig****akodni a jatekot!
  • Sephi
    #51
    Akkok csajjal ne legyel mert marha stilusos hogy kapsz majd egy egylovetu magnumot es vagy ket tar kell egy sima szornyre... jelzem hogy par szornyet ellemlampaval es lehet irtani es ha felkapcsolod a vilanyt is...
  • Viking
    #50
    Persze, majd a novel is jatszok, de az, hogy egy zseblambaval kezdek, nekem nem igazan tetszett... En azert kezdtem el jatszani, hogy irtsak nem azert, hogy gondolkodni kelljen! :))))
  • Sephi
    #49
    Ahh szerintem szuper ... nekem nagyon teccet...de akkor se mulja felul a RE fealingjet... Aszt meg vegkepp nem ertem hogy Carmby hogy lehet ilyen fiatal amikor az elso kettoben egy oreg Sherlock holmes nak nezzet ki!
  • The Lord
    #48
    Annyira nem király. Első szörny hmm... Szerintem rémesen néznek, ennél még a Blair Witch szörnyei is jobbak a voltak. Az emberkék viszont elég jól néznek ki. Másik iszonyat sok a bug benne, de komolyan. Meg tejjesen ojan fílingje van az embernek, hogy ott a megrajzolt háttér gyönyörű, te az a faszi csak úgy bele van téve? Annyira kilóg onnan, nemtom ti ezt mennyire látjátok.
  • Sephi
    #47
    Jahey! De Aline al sokkal erdekeseb egyben nehezebb..
  • Viking
    #46
    Kiraly ez az game! Vegre ugy felig-meddig leszedtem, mert meg a 3. cd nincs kent, Carnbyval elkezdek jaccani... Bazz, az elso ember is jol nez ki, akivel talalkozom... Aztan az elso szorny... Na mindegy, kiraly jateknak tunik, tuti vegignyomom...
  • Sephi
    #45
    :) Wellcome
  • Sephi
    #43
    Beeenaaa:)) szal www.gamefaqs.com de ne a PC est keresd hanem a PSX leirast:P
  • Sephi
    #40
    Hat... nem tudom en nem lakom magyarba...
  • Sephi
    #38
    Mi re?
  • Sephi
    #35
    Josef szivesen maskoris!
  • Sephi
    #34
    Kerem:)

    Szal vegig vittem a pasival es be kell vajam az utso 20 perc kurva monoton volt es a vegen tok szar:(

    Ezzel szembe elkezdtema csajszival es meg egyszer sem ijedtem meg... SOT! Ma megyek haverol hot sotet utcabanes egy kurva kutya rank ugat ...haver mar fel utcaval alreb volt en meg tok lezseren mentemel mellete!

    BAMEG!! Elfejetetem hogy ekll megiedni!! Ez a jatek art az egesegnek:)))
  • Sephi
    #30
    Ha vazz... felmasolod mind a 3 CD et es majd a rpogram menujeben bealitot a KEY-SHORTCUT -ot ami aszt jelenti hogy ha bealitot hogy pl. Shift+Home akkor vatja a CD-et erted? De figyi.. szal az a 3CD... az elso cd az csak install... masodik CD az korul belul adig van amig kiersz a hazbol es atmesz az udvaron a hatso kapuig... aztan jon a harmadik CD.

    Egyebkent en nem ertem hogy nalam miert nem mennek rendesen a moviek! Van ami lefagy es nem megy van ami tok lassu:( Havernak viszont tepnek... mi lehet a baj?!

    Ja es szolok hogy eddig ugy nez ki hogy a csajjal erdekeseb a jatek!
  • Sephi
    #28
    Szal haver kudte pestrol:)
  • Sephi
    #26
    Gyerekek ha me vagytok huek bammeg?!?!
    Szeretek mar be a Virtual CD-Rom 3 mast csinajatok 9maget a hatrdra a jatekrol es egyenesen hardrol jacatok ne CD rol mert az swapol es felorakat vartok! En hardrol nyomom es nekem meg se all a jatek egyfeszet megyek!

    Mas:

    Nah mar kijutottam a hazbol hogy az ishtvan cseszem meg az egeszet mert tele van zombikkal:(
    Nagyon nehez!
  • Laalee
    #25
    szerintem a bansee örulne a legjbban ha tudna 32 bit et.
  • Anee
    #23
    nemértelek Imi....Voodoo Banshee 800*600*16ig ok errefel elvársz tőle 32bitet gyáááááj..
    Amúgy télleg egész jó a játék de csak a demó van meg...
  • Demeter
    #22
    Egy két észrevétel:

    1. Szerintem a grafikai rész teljesen rendben van, bár az igaz, hogy ez a 640-es felbontás valjuk be már már igencsak kevésnek bizonyul. De még így is igecsak élvezhetõ a látvány. Szerintem nagyon szépek azok a rajzolt hátterek + azok a rafinált kamerabeállítások.

    2. Ami még talán a grafikai résznél is jobban kidolgozott, az a zene illetve a hangok. Meg kell, hogy mondjam nem vagyok szívbajos de néha már úgy voltam vele, hogy majd kiugrok a székbõl! Az biztos, hogy egy olyan feelinget ad a játéknak ami már magában is egyedülálló.

    3. Visoznt ami nekem is nemtetszésemet okozta az az állandó swappolás a CD-rõl !! Valami elképesztõen idegesítõ amikor percenként töltöget a CD ezáltal lassítva a játékmenetet és megtörve a feelinget. :-(

    Szal most így néhány óra " tesztelgetés " után azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon jó a game ( néhány hibától eltekintve ) és csak ajánlani tudom mindenkinek.
  • Sephi
    #21
    Na en mar elakdatam... szal bazz most nem tudom de mar elertem a konyvtarban megoldottam a konyves trukkot majd ramtamd egy istenverte valami es itt man nem tudom micsinajak... eddig a nagy kep kozul a falon 2 sikerult kinyitnom...

    Ket ajto van meg zarva van egy kulcsom es nem tudom kinyitni

    Kerdes! hol kell megtolteni a kulcsot hogy elinditsam aszt a kis szerkezetet??
  • Sephi
    #20
    Nos szal nem rosz a jatek! Igen erdekes helyszinek es igen mindehol meg lehet ijedni benne! kicsit azert idegesito az hogy feloraja lovok egy kurva zombira es meg midig jon felem:)
    Szal erdekes kis megfejtesek es trukkok de nem tudom miert az elobb az egyik resznel egyszeruen vette magad es restartolta az egesz jatekot... remelem ez nem valik szokasa... de tudgyatok hogy vanm ez... akkor se tudnak csinalni ezek egy rendes jatekot ahol ne Indian magia lenne vagy valami kapu ahhonan jonek a szornyek... csinatak meg volna mint az egyest es a ketteset..habar ott is volt iyesmi ugyebar?:)
  • IMYke2.0.0.0
    #19
    Hát mit ne mondjak.
    Hát nem egy Quake 3 (motor), de hangulata OKé. Az hogy qrva szaggat nekem, még nem ok arra, hogy lehúzzam a játékot... Szóval: ízlések és pofonok különbözőek. Még csak belenéztem, tartósan nem játszottam vele. Az első benyomások mismások...
  • Shep
    #18
    Látod ebben teljesen igazad van. Egyébként jó a game üti legalább az 1 vagy a 3 hangulatát, mert a 2. az elég gyenge volt, vagy van olyan jó mint a Resident Evil 2-3?
  • Sephi
    #16
    Drauby! Roppand megtisztelo vaz hogy figyelsz engem! Emil ment!
  • Sephi
    #15
    Szal most meek a jateker remelem nem csalodom benne!
  • IMYke2.0.0.0
    #14
    Hát nemtom, mindenesetre, ha türelmesen végignézem a közel 5 percnyi diafilmet (>-) ), akkor jön a karaktergeneráció - a maga egyszerűségével -, majd a játék. Viszont, a játékban is vannak részek, mikor a hajamat tépem: egyszerű példa:
    - egy megelevendeő szőnyeg-szörny szószerint megakasztja a gépet!
    Utálom azt is, hogy egy ilyen hardver mellett minden ötödik lépés után CD-t swappolva tölt. Én nem értem, miért nem tudtak olyat kitalálni, mint a Blizzard North-os fiúk tették a Diablo 2-ben -> az egész pálya (de leginkább annak egy komolyabb szelete) betöltődik a memóriába és a cachbe, a progi innen dolgozik, és közben - tekintélyes idő elteltével! - csak pótolnia kell a kiürülő információkat...
    Akkor egyáltalán nem bánnám, ha egy ilyet gyengébb vason, mint az enyém szaggatva mennének az animok, mert tudnám, ahhoz, hogy élvezhető legyen a játék elég, ha több memóriát teszek bele...

    Ehh. Állandó "megjelenési-verseny"!!! Ennyire nem lehet fontos a profit!? Vagy mégis? Sok esztelen dolgot művelő termékmanagerek ülhet a fejlesztő cégeknél...! Béta-állapotú szoftvereket, patch-áradatot igénylő játékokat dobnak piacra csak azért, hogy ők jelenjenek meg előbb egy "ász" fejlesztéssel.
    Szépen leromlott a játékipar hitele.

    i2k
  • Shep
    #12
    Nem lehet hogy valami béta verziót szereztek meg a srácok és megint azt nyomták fel a netre, mint pl az OperationFlashpiontnál, és ez a verzió még nincs optimalizálva?
  • IMYke2.0.0.0
    #11
    Röhej!

    Megvan a játék. De már az elejétől kezdve akadozik.

    1. Konfigurációm:
    Alaplap: Acorp Ali
    CPU: Intel Celeron (1) 300
    RAM: 96 MB SDRAM (100 MHz)
    VGA: Voodoo Banshee 16 MB 2D/3D

    A játékhoz ez kellene:
    REQUIREMENTS PC :

    Minimum
    Pentium 266 - Windows 95/98 - 32 Mo random memory (RAM) - Disque hardware TBD - Soft version TBD - Sound card direct X 6.1 compatible - Joypad, keyboard, mouse recommended

    Recommended
    Pentium 266 - Windows 95/98 - 32 Mo random memory (RAM) - Disque hardware TBD - Soft version TBD - Sound card direct X 6.1 compatible - Joypad, keyboard, mouse recommended

    Tehát, az én konfigem túlszárnyalja a követelményeit, ennek ellenére, már a játékkészítők logojától akadozik, percekeig diafilmet nézek, miközben a hangok szólnak rendesen.

    2. Természetesen a legújabb Voodoo Banshee driverek vannak fenn, full OpenGL. A desktopom 1024*768/32-ben pompázik.

    3. Bár a gépem nem mai gyerek, a Quake 3, Unreal Tournament és más hasonló nyalánkságok, és a mai játékok hasítanak, szépen mennek a maguk csökkentetett beállításaival. Élvezhetőek.
    A géppel DivX-et nézek, zenétszerkesztek, mint állat.
    Erre jön ez a játék, és a minimum konfigjét meghaladó gépen szaggat, és nem indul normálisan!!!!! :(

    4. Röhej, hogy semmi (!) 3D beállítási lehetőség, videobeállítások nuku, az autorun-on lévőn nevetségesen csak az árnyékok minőségét lehet állítani! Hol van a képmélység, méret stb. beállítási lehetőség???? XXI. században vagyunk kérem!

    Ehhh...!
  • skorpio7
    #9
    Hogy ne csalódjál benne , esetleg töltsd le a demót ! :)))
  • Sephi
    #8
    3cd? Jaj ha megszerzem es hujesek valaki megolok az Infrogamsnel...

    De eddigi AITD nem voltak roszak... csak a 3 volt picit huujeseg.. de annak is megvolt a fealingje.. midig emiltenek itt valami csatornas jelenetet a 4 esbe.. alitolag ott szivbajt lehet kapni:) nah kivancsi leszek!
  • kowajano
    #7
    3cd a szép
  • M.A.D.
    #5
    Ez sem a PSX 2CDs!
  • skorpio7
    #4
    Az enyém sokkal jobb !
    Beee...
    06/20/2001 Alone In The Dark 4 DEViANCE [3 CDs]
    Talán Rip is lesz ebből , ha a Resident evil-ekből is volt !
    Ma vagy holnap ??? mindegy , van időnk !
  • M.A.D.
    #3
    ......és
  • CaviaR
    #2
    Ja! ISO-News. És?...
  • M.A.D.
    #1
    NO COMMENT!


    ÜÜÜÜÜÜÜ
    ÜÜŰßß ÜÜÜ ßßŰÜ
    ÜÜÜÜÜÜŰßß ÜÜŰŰŰßŰ²²Ü Ű
    Ű ÜÜÜÜ ÜŰŰŰŰß ÞŰŰ²ÝÞŰÜÜÜÜ
    ÞÝÞŰŰŰÝÞŰŰŰÝ ßßßß ÜÜÜÜ Ű ÜÜÜÜÜ
    ß ŰŰŰŰ ŰŰŰÜ Þ²ŰŰÝÞŰÜŰßßßßßßŰ ÜÜÜÜÜÜ ÜÜŰßßß Ü ßßŰÜ
    ÞŰŰŰÝÞŰÝ ÜÜÜÜ ²²ŰŰ ÜÜÜÜ ßßßß ŰŰßßß ÜÜ ßßŰÜ ÜŰßß ÜÜŰŰßŰŰŰÜ Ű
    ÜÜÜŰŰŰ² ŰŰÜ ÞŰŰ²ÝÞ²ŰŰÝ Þß°ßÝÞŰŰŰÝ ÜÜŰŰŰßŰ²²Ü Ű Ű ÜŰŰŰß ÞŰ²²ÝÞŰÜÜÜÜÜÜ
    Ü ÜŰŰŰß ÞŰŰ²Ý ßßŰŰŰŰ² ŰŰŰŰ ŰÜŰŰ ŰŰ²² ŰŰß ÞŰŰ²ÝÞÝ ÞÝÞŰŰŰÝ ßßßß ß ÜÜÜÜ ßßŰÜ
    ÞÝÞ²ŰŰÝ ÜŰŰ²²ß ŰÜÜ ßß Þ²ŰŰÝÄÄÄÞŰŰŰÝÞŰŰ²ÝÞÝ ßßŰŰŰ² ßßßß ²ŰŰŰ ÄÄÄÄÄ ÜÜŰŰŰŰßŰ²²Ü Ű
    Ű ß²²ŰÜŰŰßß ÜÜŰß ßßßŰ ßßŰŰŰÜ ÜŰŰŰßß ßßßßÜŰ °ÞŰŰŰÝÞŰŰŰÜÜÜßŰÝ ÜÜÜÜßŰ²²ß ÞŰŰ²ÝÞÝ
    ßŰÜÜ ßß ÜÜŰßß ßßŰÜÜ ßßŰßß ÜÜŰßŰÝÞŰŰ²Ý ßßßßÜŰŰ ßŰŰ²² ŰÜ ÞŰŰ²ÝÞŰÝ ßßßß Ű
    ßßßßßß asC/Strick9 ßßŰÜÜÜŰßß ÞŰ ßßßß ŰÝÞ²ŰŰÝ ÞŰŰ²ÝÞŰŰÜŰŰ²ß ŰÜ ° °²ŰŰÝ
    ßßßßßßßŰ ßßßß oO ŰŰŰ² ßßß ÜÜŰÝ ÜÜÜÜ Ű
    ßßßßßßßŰ ÞŰŰŰÝÞßßßŰ ß²²ŰÜ ÞŰŰ²ÝÞÝ
    Ű ßßßß Ű ßŰÜ ßßŰŰŰŰŰ² Ű
    ßßßßßßßß ßßŰÜÜ ßßß ÜŰ
    Deviance ßßßßßßß

    ÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿
    ³ ³
    ³ Alone In The Dark (c) Infogrames ³
    ³ ³
    ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ
    ÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿
    ³ Cracker.....: Team Deviance ³ RAR Count .....: 3CD [33,40,50]x15MB ³
    ³ Date........: Jun, 2001 ³ Protection.....: N/A ³
    ÃÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÁÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ´
    ³Requirements: W9x, P2 300, 32MB RAM, 100 MB HD, 3dcard, DX8a, DXMedia ³
    ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ

    Join us NOW! READ THE NFO.

    ** Release Information **


    Game Notes:
    ~~~~~~~~~~~
    From the moment Edward Carnby and Aline Cedrac set foot on Shadow
    Island, they confronted by mysterious, evil creatures intent on
    thwarting their progress to recover 3 ancient tablets believed to
    hold the secret key to some incredible menacing phenomena. Fears
    threaten from every corner. The slightest shadow could be hiding
    deep secrets, or concealing worse nightmares...

    Game Features:
    ~~~~~~~~~~~~~~
    - GENRE: Survival terror games
    - 2 totally different, but equally terrifying adventures, combined
    in one:
    - Will you be Edward Carnby or Aline Cedrac ?
    - Over 20 characters, in a chilling atmosphere, deep in
    cinematographical production and realism.
    - A gripping script that goes beyond your imagination.
    - and lots, lots more!

    Note:
    ~~~~~
    unrar, burn, install & play