24
Half-Life:Wanted the Western MOD
  • KOCsi
    #24
    A játékot a hl.exe -console paraméterrel indítsd! A játékban a magyar billentyűzetes 0 megnyomásával hívhatod le a konzolt.
  • Shep
    #22
    ez a hl-ben van, úgy kell ugorni hogy guggolásból kezded, a végén meg van egy teleport amibe be kell ugrani
  • Breki33
    #19
    arrol
    en se voltam oda erte de HAlf LIfe kinezettel kiprobalnam
    ha menne.......
  • Shep
    #18
    Arról a deathmatch classicról beszélsz ami nemrég volt itt a supergamezen a hírekbe? Ha igen szerintem elég gyenge lessz tiszta quake amit meg utálok, nem azért mert szar hanem mert a pályák olyan szürkék, meg komorak, egyedül a 3 volt jó.
  • Breki33
    #17
    na jo de en beldaul nem a westernesrol beszeltem.....
  • Shep
    #16
    Hát ilyen nincs az egyik felének nem megy a másik fele akinek meg megy az meg nem tud továbbjutni a legelején, az lessz a vége hogy az egészet letörlöm, hogy még írmagja sem marad.
  • Breki33
    #15
    Jol hangzik enis lattam mar
    "A Valve modkészítő csapatok támogatására létrehozott részlegétől egy kis ajándék a Deathmatch Classic.
    Nosztalgiára és tiszteletül a nagy őshöz, egy az egyben áthozták a jó öreg Quake 1 DM-et a Half-Life alá. A grafika változott picit, de minden más maradt, úgy is mint a dm2, dm3, dm4, dm6 és e1m2 pályák."

    Nekem telepites utan elobb keri a Hal-LIfe CD-t
    Miutan beraktam egy filet hianyol.
    MI lehet a hiba?
    Nektek megy? Ha igen milyen?
  • Lacc
    #13
    Jaja
  • Shep
    #12
    Na ez az én is itt vagyok, meg azt is írja, hogy találkozznak a sulinál vagy hol de olyan nincs is a városba.
  • Lacc
    #11
    Na végre! Most már megy. Én se nagyon tudom, hogy mit kell csinálni, miután megkaptam a telegrammot. Az a baj, hogy nem tudom, mit jelent a "possie". Mert ugye azt írja a telegramm, hogy valami rablóvezér, aki kiirtott egy fél várost, holnap tér vissza, és valami possie-t kell neki rendezni. Szerintem valami rajtaütést jelent, vagy valami ilyesmit, mert rögtön kirohan egy manus, és összecsődít egy csapatot nekünk. Csak az a baj, hogy ezekkel nem lehet beszélni se, mert etetni kell a csirkéket =). Szóval innentől én se tudom, hogyan tovább. =(
  • Lacc
    #10
    Hát nekem nem.
  • Shep
    #9
    Ugye az 1.5 öst szedted le? Ha igen akkor az automatikausan bemásolja magát a Half-Life könyvtárba mint pl a CounterStrike, namármost ha ez megvan akkor a customgamenel el kéne tudni indítani, nekem legalábbis megy.
  • Lacc
    #8
    Lejött. De hogyan kell elindítani??? A Half-Life-ban a Custum Games alatt nincs semmi, és a hlwanted könyvtár exe-jére azt írja, hogy nem érvényes win32 alkalmazás. Most mi van?
  • Shep
    #7
    A betyárját így könnyű, nekem egy éjszaka kellett hozzá na mindegy, de nem panaszkodom amíg 2 éjszaka elég a legtöbb gamehez. Majd szólj ha van vmi fejlemény, mert kezdek beleőrülni, hogy nem tudom mi a bajt kell csinálni.
  • Lacc
    #6
    Most szedem lefele. Már megvan 38 mega! Jön le 52 Kbittel!
  • Shep
    #5
    Lacc lekaptad már, megnézted, te továbbjuttottál?
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    És még valami félelmetesen jó MOD érdekel a jó öreg HalfLife alá, akkor check this out!!!!! :
    http://www.hcgamer.hu/gamer/index.php?p=6&category=4
    Hogy mit kapj le? Hát a Half Life DMC-t (Quake 1 deathmatch pályák remakeje! Félelmetesen jól néznek ki! és csak 14 megz!)
  • skorpio7
    #3
    Innen ! :)))
    http://www.wantedhl.com/downloads.html
  • Lacc
    #2
    Hol lehet letölteni?
  • Shep
    #1
    Letolthető a Half-Lifehoz egy westernes mod melyben single és multiplayer rész is van.

    A single player részben nem tudom mit kell csinálni azután hogy megkaptam az üzenetet. please help me