41
Szar az Sg chat!!!
  • skydrake
    #41
    Nekem van egy sajat csetem, Ha az SG akar itt sajat szobat akkor irjon nekem: [email protected]
    Ingyen adom

    Igy nez ki:

    www.visualchat.hu
  • CSOCSO
    #40
    titeket zavar engem nem..nekem tetszik ahol van.. inkább görgetek egyet a forumért mint 10 at a csetért..

    Sg csinálja meg azt hogy bejelentkezésnél be lehesssen állítani hogy fent vagy lent legyen:)))))))))
  • a.carkey
    #39
    A hozzászólás ablakot csak akkor görgeti, ha írsz bele valamit, és azt is csak akkor, ha több mint 7 sor. Csak úgy szólok. De mivel nem én vagyok az egyedüli, akit idegesít a chat ablak elhelyezése, hidd már el, hogy zavaró!
  • see.aakogh
    #38
    Csocso le vagy szavazva :D
  • CSOCSO
    #37
    meglestem igaz hogyha középen hagyom az egeret akkor a chatet kezdi görgetni ( bár én megszoktam hogy mikor mit görget az egerem) de nekem MÉG SOSE volt ilyen bajom hogy középen maradt volna az egér vagy valami..de tökmindegy mert ha középen is maradt az egér kihuzom a chat ablakrol és és már meg is a görgő..
    ennyi erőből szidjátok a hozzászolás ablakot mert itt is ezt pörgeti ha benne van az egér....
    amugy ha kettőt gőrgetek tök átmegy a chaten az egér.. nem akad meg benne....
  • CSOCSO
    #36
    nemtom mit izélnek itt... CHAT RULEZ!:)SG RULEZ:)
  • CSOCSO
    #35
    akkor nyomj a chat mellé és görget vazze
  • CSOCSO
    #34
    mivan ennyire nem bírtok görgetni 2 centit??...vagy lehuzni azt a szart ott oldalt?..szegénykéim..szvsz jo helyen van az.. de ha nem akkor se legalulra legyen rakva...
    hanem a Hírek Fourmai felé.. és ha itt tartunk akkor ez mégszarabb helyen van :
    2003. február 19. - A fórum működőképességének megőrzése érdekében a következő intézkedéseket hoztuk:
    A regisztrálatlan felhasználók a jövőben nem szúrhatnak be HTML kódot, formázásokat, és maximum 5000 karakter hosszú üzeneteket küldhetnek
    Letiltottuk a textareát ...akkor is görgetni kell ha nincs ott a chat...
  • [HUN]PAStheLoD
    #33
    jó lenne az a chat de nincsen senki :'(
  • 2XP
    #32
    Egyetértek! Nekem is a chatet görgeti először, sőt, h benne ál az egér, az oldalt egyáltalán nem görgeti :(
  • [HUN]PAStheLoD
    #31
    vagy legyen úgy ahogy #20-ban vagyon írva!
  • dashed_
    #30
    nalam is a Chat ablakot gorgeti tovabb :(
    viszont Operaval nem csinalja szal ez bongeszo fuggo szerintem.. a lenyeg hogy inkabb legyen lent [vagy mashol] mint ahol most van...
  • Madmaxx
    #29
    AKármit csinálok nekem nem csinálja.
  • a.carkey
    #28
    Figyelj. Hagyd középen az egeret, hozd be az sg-t és középen tartva görgesd lefelé az oldalt. Ha beleér a nyíl a "chat dobozba" ill a tetejére, egyszerűen, vagy nem megy tovább, vagy lelassul és közben a chat dobozon belül görget. Próbáld ki. A lap tetejéről középen tartva a cursort, görgetsz lefelé. Elég jó és drága az egerem, úgyhogy nem hinném, hogy benne lenne a hiba ...
  • Pheel
    #27
    Támogatom a visszarakást alulra vagy éppen a destroy() fgv meghívását erre a "!%!+%+!%-ra :)

    chat.destroy() :)
  • Madmaxx
    #26
    Nekem mindne további nélkül megy a görgő és nem a chatablakon belül. Szerintem ez csak nálad van igy.
  • a.carkey
    #25
    Ha akarsz írjál bele, de az, hogy mindig egy katt az oldalra és aztán görgő, ha egy forumot el akarok érni, az azért túlzás. Ráadásul az a baszott chat is görgős, szóval nem gurul elsőre a picsába (már bocs, nem szokásom). A legjobb helye a bejelentkezés résznél, vagy tényleg egy önálló forumtémaként, pl az általános felett lenne. Így is látná mindenki, hisz ez lenne az első és senkit sem zavarna. Engem, mint már jeleztem, nagyon.
    Ráadásul baromira nem érdekel a chat. Ha chatelni akarok, nem az sg-t választom. Arra meg vannnak a maguk lehetőségei. Az lehet, hogy te (Madmaxx) imádsz csavegni az sg chaten, de pont azért voltak kevesen eddig is, mert ez a site nem az a site. Ez csak egy + lehetőség. Csak úgy mellesleg, az utóbbi hozzászólások:

    22:33 Csudri: (még jó hogy microchipet nem csinálok)
    22:35 Punker: na lépek ,forma 1-et nézi majd valaki?
    22:35 Csudri: majd igen :))
    22:35 Csudri: de nem hajnalban
    22:36 Madmaxx: klicskó mikor verekszik?
    22:36 Punker: és hajnalban valaki?
    22:37 Punker: madmaxx: éjfél után
    22:37 Csudri: 23-35
    22:52 Madmaxx: ne pangjung má bazze
    22:52 Madmaxx: k
    22:55 Madmaxx: tomper hi
    22:55 Madmaxx: rólad mindig a romper stomper film jut eszembe :)
    23:19 Nyiri: ghfhgfhgf
    23:25 Sephi: Nyrir baratunk ismett egy ertelmes mondatal elemezte sajat gondolkodasi stilusat:)))
    23:25 Sephi: sziam tomper :)
    23:26 toMpEr: eheh...az a gaz,hogy nem is ismerem a filmet...van honositott neve?
    23:49 Madmaxx: ki van itt
    00:01 Csudri: senki
    00:08 Madmaxx: haha klicsesz
    00:08 Madmaxx: muhahah láma

    Ez eddig is így ment, kb ennyien nyomtátok, de alul.

    Összefoglalva:

    Senkit sem akartam cseszegetni, de az elhelyezés zavar. Ha visszakerül, vagy mást talál ki az sg, teszek rá. Ez azonban így NEM JÓ HELYEN VAN.

    Azzal egyetértek, hogy ami lentebb van, kevésbé népszerü, de mindenre lehet megoldást találni.
  • Madmaxx
    #24
    mit zavar titeket? nem egy ugráló forgó villódzó izéről van szó hanem egy kis ablakról.
  • Coine, The A&O
    #23
    elég zavaró ott, ahol most van.
  • Gladiator
    #22
    #15 ==> ja ja ja, jó a szó tesó!
  • Madmaxx
    #21
    Nem nem nem jó ott ahol van
  • RelakSfromhome
    #20
    Mozilla alatt meg sem jelenik. Mindenesetre nem lehetne egy külön szobába rakni? Meg ebbe is témákat, ahol élőszóban szapulhatná egymást a nép:)
  • see.aakogh
    #19
    Szerintem sem jó helyen van. Vagy kellene neki külön linket csinálni hogy Chat (mint pl. Általános témák, Játékosok foruma, Saját forumok ...stb) vagy tényleg a lap aljára, mert a lehető legszarabb helyen van most. :(
  • CSOCSO
    #18
    szvsz igy jo ahogy van... sokkal többen írnak bele..szvsz..legalábbis igy láttam az utcso 2 napban
  • FREAK
    #17
    szerintem nem véletlen, talán a magamfajta szpemmerek ellen jött ez a megoldás :)

    így nem a fórumon chatelek a többi szenvedélybeteggel :)
  • dashed_
    #16
    1etertek..
  • a.carkey
    #15
    Ez ugyan jobb lett, de a legszarabb helyre tettétek. Ha belépek a forumokhoz, akkor ez a szar fent van és rohadtul zavaró, hogy lefelé kell görgetnem, hogy a forumokat elérjem. Jó volt ott alul, felesleges felülre. Aki akart az tudta, hogy van és chatelt. Ez így rohadt kényelmetlen. Nem lehetne visszaállítani? Nem tom, de csak én vagyok így vele?
  • Lteebee
    #14
    Odaát se kóbászbó van a kerítés!
  • Lteebee
    #13
    Maga meg mit szólik bele? he?
  • Laalee
    #12
    na mar olyan reg irtunk egy jo közhelyet ugyhogy:

    nem a borito fedi a könyvet
  • Assassin
    #11
    Hát a fórumcsináló bácsikat...
  • Lteebee
    #10
    Te kit magázol egyébként?
  • CSOCSO
    #9
    változtassanak rajta mert ez szörnyű!!!!!
  • Laalee
    #8
    perse scak virtualisan :)
    amugy ne valtoztassatok rajta, inkabb kossetek ossze tobb chat szerverrel marha kevesen szoktak lenni.
  • St
    #7
    Pedig direkt bejöttem én is, legyen kit megverni :)
  • Laalee
    #6
    asszem a pucskiserletedet elfolytottak :)
  • CSOCSO
    #5
    most nem lázadunk? vagy mi a megmerevedett lokuki van?:)))))))
  • St
    #4
    csocso :)
  • CSOCSO
    #1
    Csumm all!!nekemmár nagyon elegem van az Sg chatből!! az oldal a legjobb az összes közül de a chat csunya béna és szar!!már bocsánat!!!néha nemtok sehova belépni meg ilyenek!!!meg milyen felület ez az egész??nem csak nekem van elegem az sg chatből hanem sok embernek!!!inkább a chatsubo1 el kéne chatet csinálni!