Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Amse
#17594
mivan?fogalmazást kihagytad általánosban?
#17588 -ben azt írtad, hogy kellenek olyan képek amik nem valódiak, hanem rajzolt/animált - ak.
ott van azon a képen egy webcím (segítek: gamewallpapers.com).
ha felmész rá és beírsz egy játékot akkor kiad egy csomó hátteret.
pár játék : rainbow six, ghost recon, nemjuteszembetöbb :C

k8bal
#17593
nem! 😊 ilyesmi kéne! tehát hogy legyen és ne mindig ugyan az legyen? kapise? 😄DD

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Inferno
#17592
<#hehe><#taps>

PS3/X360 user: Infernohun

Amse
#17591
a megoldás a képen van nem?

nxfn
#17589
well :|

k8bal
#17588
valaki tudna adni olyan hátteret vagy weboldalt ahol vannak ien katonás képek? tehát ien grafika! nem valós képek hanem grafika!! Iesmi kéne:
Elõre is kösz! 😊

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

The FlashBack
#17587
tecc

icewolf
#17586
tök jó. letisztult.. majd most akarok tervezni egy Scooter témájú desket... de pl háttérképet megint nem tom honnan fogok szerválni... na mind1.

Maradok Zsoc! A pajszer legyen veletek! http://www.zsoc.net | www.runatabor.com

robotnyk
#17585
szép
#17584

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#17583
Okés nehogy megharagudj rám ;-) Természetesen tiszteletben tartom a munkád, bár azt hiszem idõvel sokkkal összehangoltabb asztalokat is jóval kevesebb idõ alatt is megfogsz tudni kreálni.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

desigo
#17582
thx
Sland
#17581

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

desigo
#17580
desk link pls...
Balumann
#17579
Ikonokat cseréld ki szerintem is, tényleg nem megy a témához. Egyébként király, hangulator, szép 😛

sferrari
#17578
kössz

http://f1ferrari.hu

The FlashBack
#17577
www.deviantart.com

/visual styles

sferrari
#17576
segitenétek?
stylexp-hez honnan lehet letölteni témákat,stilusokat? amit progi felajánl azok fizetõsek !

http://f1ferrari.hu

icewolf
#17575
nem igazán voltak más olyanok, amik egyátalán tetszettek volna. A háttérképet megszerezni pl egy külön kaland volt, mivel az oldalról nem lehetett letölteni, megnézni a Flash-es kezelõfelület miatt. Kevés Desk van amivel ennyit foglalkoztak volna sztem. (2 nap)<#pardon1>

Maradok Zsoc! A pajszer legyen veletek! http://www.zsoc.net | www.runatabor.com

Sland
#17574
Most csak így:

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

EmThor
#17573
ízlések és pofonok 😊 ez van 😊 végigmentem én már style xp, windowblinds, most bblean, majd lesz ezután is vmi 😊

hen-tes
#17572
beírszelém, buzi-evagy! 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

hen-tes
#17571
nem igazán passzolnak össze a cuccok, winamp túl sárga, tálca meg totál más :.o

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

#17570
Ez a bbizé sosem fog tetszeni 😞

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#17569
Nem akarlak megbántani, de erõsen ízléstelen az asztalod, max 2/10..(wp-nek semmi köze ikonokhoz, a stylenak meg fõleg, a winamp pedig botrányos)

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

icewolf
#17568
csak simán? tudod mennyi meló volt vele? legalább 9/10-es a cucc!

Maradok Zsoc! A pajszer legyen veletek! http://www.zsoc.net | www.runatabor.com

EmThor
#17567
simán jó <#eljen>

icewolf
#17566
Itt az enyém is! Lessétek meg.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Maradok Zsoc! A pajszer legyen veletek! http://www.zsoc.net | www.runatabor.com

panther112
#17565
Lejárt a próbaidõs stylexp-m, és ezért leinstalláltam, de nem tûntek el a témák a win/Resources/themes mappából, és a képernyûtulnál is beadta õket, mint választható témákat, de persze egyik se mûködött, ezért kézzel töröltem õket, de véletlenül letöröltem az xp themeket is. Media center Edition-t használok, ezért még maradt alap témám, ezek közül raktam be a leonardot, de ez se ment rendesen, sok részét nem tudta megjeleníteni a hiányzó xp téma miatt, töröltem az összes témát, vissza is váltott régi win kinézetbe, ami nem is lenne baj, mert felraktam egy vista komlett skincsomagot, ami jól is néz ki, jól is mûködik, hónapokig hasznátam... de sajnos még mindig régi winben, új vista skinben is beadja a leonardo borzalmasan idegesítõ hangjait, ill, ha nem írnám felül cursorxp-vel a mutatót , akko r a leonardo kurzort se tudnám eltüntetni (amíg nem indul a cursorxp leonardos van).

Van valmi ötletetek, hogyan tudnék megszabadulni a Mona Lisa festõjétõl, mert kezd az idegeimre menni. A témák hangjait hol tárolja a win? Mert törölném ezeket a borzalmas effekteket.
Elõre is köszi

EmThor
#17564
Jancsik
#17563
operához tudsz linket adni? vagyis a skinhez?
és az a bblean vagy mi, ehhez is tudsz adni linket?
thx 😊

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

EmThor
#17562
<#eljen>

cement
#17561
ez nagyon szép nekem kurvára tecc <#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

respect to the man in the ice cream van

EmThor
#17560
opera böngészõ

bblean -> nfol.uw.hu/cikkek.html

Jancsik
#17559
amúgy olyan asztalt és böngészõt honnan lehet szedni?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

EmThor
#17558
<#eljen>

Jancsik
#17557
nekem tetszik az egész 😊

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

desigo
#17556
Nem egyszerû betûstílus😊
EmThor
#17555

DJ Skyline
#17554
nem

hen-tes
#17553
nem unod még a madmax-et ? 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

DJ Skyline
#17552
most így...aki letudná fordítani a szöveget,annak megköszönném!😊)
félig meddig értem,de nem teljesen! htx :\

hen-tes
#17551
hátteret még lehetett volna cifrázni, de így is szép

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

mila69en
#17550
nagyon kúúúúl<#eljen>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Nfol
#17549


A háttérkép nagyrészt saját munka eredménye, akárcsak a stílus.

http://nfol.extra.hu

#17548
<#szomoru2>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#17547
csak lejjebb ne add<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Balumann
#17546
<#law>

ScOrpY
#17545
cia sanyiiiiiiiiiii

Enny1

hen-tes
#17544
heló ákocs

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/