Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

VinylToy
#17795
mondjuk elolvassuk a FAQ-ot ott fenn, és kiokoskodjuk.

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Lekvarostaska
#17794
?!?! <#confused>

Az élet egyszerű.. döntesz & nem nézel vissza! o_O

Lekvarostaska
#17793
<#szomoru1> Mondjuk a témák megváltoztatására!?

Az élet egyszerű.. döntesz & nem nézel vissza! o_O

VinylToy
#17792
mire?

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Lekvarostaska
#17791
Sziasztok! Lehet egy <#lama> kérdésem??? Ti milyen progit használtok?!

Az élet egyszerű.. döntesz & nem nézel vissza! o_O

#17790
Ja és a lényeg: szép wall<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#17789
Igazán nem kellett volna ;-)

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#17788
"Nem rajongok az autókért" ---> 😄DD

ezt nem hagyhattad ki....

(nyugi csak pojéén)

VinylToy
#17787


Ha esetleg valaki kiváncsi mi van a mappa alatt 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

VinylToy
#17786
Rég jártam erre, ilyenre futja mostanában. 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#17785
Nem rajongok az autókért de ez igazán szép munka<#eljen><#beka2>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

EmThor
#17784
<#eljen>

The FlashBack
#17783
ez qva jó😊)
gratt

dark prince 14
#17782
WP LINKET PLEASE!!!

Prince of Persia The Sands of Time Prince of Persia Warrior Within Prince of Persia The Two Thrones

B@ldrick
#17781

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

#17780
Azon az oldalon is találni iconpackager fájlokat csakhát keresni kell tudod ;-) Egy példa.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

McFrost
#17779
nem tagadom nem értek hozzá, eddig letöltöttem külömbözõ icon packokat beraktam a windowsba és beállítottam, de errõl az oldalról amit belinkeltél nem olyan formában jönnek le a cuccok

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

#17778
Az baj 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#17777
tecdc:-)
ikon linket pls

McFrost
#17776
kössz de nekem ez kínai😞

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

The FlashBack
#17775
köszönöm,
a mondatod második részére reagálva:
igen, aláírom, h nem dolgoztam ki aprólékosan, de nem is éri meg, h sok idõt pordítsak rá, mert pár nap és csere...
de azért kössz😊

#17774
<#shakehead>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#17773
Alakul <#crazya>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#17772
Egy ilyen wallt csak egy bblean mentes tálca képes gyönyörûvé varázsolni<#papakacsint>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#17771
Létezik egy zsák program a win ikonok lecseréléséhez. Az egyik(és talán legközismertebb) alternatíva az iconpackager, próbaverziója ingyenes. Ehhez természetesen a hozzá illõ ikoncsomagokat kell keresned a neten(ha jól emlékszem *.icp kiterjesztésû). Ha nem vágysz komplett szettre de azért mégis szeretnéd átláthatóbbá és szebbé tenni az asztalod akkor javaslom az objectdockot. Ezzel a programmal saját hivatkozásokat tudsz készíteni amiket egy úgynevezett dokkon meg is jeleníthetsz. A dokkon tárolt ikonok formátuma lehet *.ico és *.png is ezért könnyedén találhatsz hozzá a kedvedre való stílust(a lenti ikonlinkemen is egy ilyen szettet találsz).
Ja és mégvalami: az elõbb említett programok próbaváltozatát letöltheted innen.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#17770
Kedves Janek!!!

Ha volnal olyan kedve elmondani, hogy milyen progit hasznalsz, annak NAGYON orulnek...
Ugyanis mar lassan mindent kiprobaltam, de ezek az egyszeru ikonok kiralyul neznek ki, de nem talaltam...<#szomoru1>
Mi ez? Style xp, windows blinds? Elore is koszi...<#vigyor2>

ui.: bocs a makrok miatt, de gyakoroltam... ha olvashatattlan lenne, leirom meg1szer...

gnar killer
#17769
nem gond és köszi(:

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

Jancsik
#17768

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Nandq
#17767


Nfol mesternek külön köszönet!

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

#17766
Zseniális.

Nfol
#17765
Pedig azok egytõl-egyig az alap Windowsos ikonok, csak le van véve a színtelítettségük.

http://nfol.extra.hu

EmThor
#17764
köszi, pont elég 😊

#17763
Klassz.Azok az ikonok nagyon ott vannak a szeren.

Nfol
#17762
Süti. 😊

http://nfol.extra.hu

#17761
Mindkét témád nagyon cool.

Nfol
#17760
gnar killer: a kép eredetijét feltettem ide, a fekete hátterût sajnos nem találtam meg ezen a gépen...

EmThor: az ott a bbMuse nevû plugin, ennyit tud összesen. 😊

http://nfol.extra.hu

EmThor
#17759
zsír!

mirror angel
#17758
Igen általában lehet jókat talàlni de most valahogy nem sikerült.😊(

Specialista: Köszi.😊

Új

#17757
Köszi.

EmThor
#17756
nekem az elõzõ is teccett 😊

#17755

Ezt most hoztam össze.

EmThor
#17754
winamp ott fenn? amúgy zsíros 😊 <#eljen>

gnar killer
#17753
egy háttérlinket szabad kapni?(:

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

Nfol
#17752
Tetszik, kivéve azt az apróságot, ahogyan a Sajátgépben az eszköztárgombok kinéznek...

http://nfol.extra.hu

Nfol
#17751

http://nfol.extra.hu

McFrost
#17750
innen letöltött ikonokat hogyan lehet "életre kelteni"?

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

nxfn
#17749
fúde giccses :c

#17748
Hát eléggé ördögi lett.

Sil3nt
#17747
juj...nemtetszik, de passzolnak a dolgok

#17746

Ezt most követtem el.