Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Balumann
#19626
Nemtom a hatterkepek.hu -n találtam, és van egy ilyen téma, és benne vannak ilyen képek. Még valamelyiknél ilyen programot is találtam amivel ilyen izéket lehet csinálni :/ De nagyon jó képek sztem is.

Malakai
#19625
Greg Martin nagyon szép képeket fest szpéjsz témában, WPnek tök jók pl. 😊 Nálam a Cataclysm sorozata egy idõben sokáig volt háttérben.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

BiG G
#19624
elég degzályos .@@@

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

Balumann
#19623

Most ilyen asztalt csináltam, ez most nem olyan nagy szám, de jól néz ki sztem 😊
Most nem bblean.

Sil3nt
#19622
ejj nagyon nice-os lett...grat

eörgs
#19621

erö

BiG G
#19620
van még rajta mit csiszolgatni

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

eZo
#19619
ObjectDock !
Csak nem sima dock, hanem tabbed dock !

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

k8bal
#19618
de a plus vagy mi?

me nekem alapban nem lehet ilyet! 😉

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

k8bal
#19617
használj firefoxot...

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

PeeTeR
#19616
ez mitol lehet?



szoval csak az oldal nevenek elso betujet rakja ki?
kicsit idegesito mert ha tobb xplorer nyitva van nehez megkulonboztetni oket.

windowblind 4.5 van fenn eddig is ez volt es semmi gond nem volt vele. igaz most SP2 -es Win van fenn. viszont a Windows Classic skin -nel is igy irja ki...

valami otlet?

en kifogytam. sajatgep -nel is rendessen kiirja, mindenhol csak explorer -nel nem.

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#19615
Objectdock.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Duddits
#19614

#19613
oan felsõ menüt hogylehet csinálni? 😄

k8bal
#19612
a felsõ menübar az mi?

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

acsati
#19611
jopofa 😉
hen-tes
#19610
én tökre azt hittem, hogy igaz

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

eZo
#19609
nekem most ilyen...



Háttérképet a Pro Evolution Soccer 5-bõl fényképeztem 😊

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

doubleW
#19608
nekem se tetszenek

\"Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz\"

BiG G
#19607
az teljesen relatív hogy mi a szép. Nekem pl a második és negyedik egészen bejövõs😊

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

The FlashBack
#19606
nem szépek, sry

SASboy
#19605
nekem nem tetszenek.

nice legs. what time to open?

#19604
ezek sztem igen jól néznek!😉
Na igen de merre?<#idiota>
Egyébként ezeréves sólymok.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

NaNoKuTyA
#19603
ezek sztem igen jól néznek!😉









Itt letölthetõek!!!

\':..:\'

doubleW
#19602
ok köszike

\"Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz\"

The FlashBack
#19601
csak nyugodtan:-)
ha valami problemod lenne, van bbLean totyik:-)

doubleW
#19600
aham, ez tényleg tetszetõs.kösz, sztem ki is próbázom😄

\"Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz\"

The FlashBack
#19599
Szerintem az, de magad is meg-gyõzõdhetsz rólaitt, jobb oldalon van a deskshotok:-)

doubleW
#19598
na igen.mindenki mást lát jobbnak.
namost én pl nem ismerem azt a bbleant.szted az a tuti?

\"Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz\"

The FlashBack
#19597
tényleg nem akarok vitázni veled, nekem semmi bajom nem volt vele, spt ha most bbLeanrõl váltanék, valszeg WB helyett azt raknám fel. De ez én vagyok ugye:-)
Még jó, hogy nem vagyunk egyformák:-) Ha egyiket sem használná senki, akkor a fejlesztõk nem csinálnának újabb, és újabb cverzókat, amirõl -azonban- nem beszélünk, mert jönnek az új frissítések, ugye:-)

doubleW
#19596
jó, váljon elõnyére a bootscreen és a login képernyõ módosításának lehetõsége

\"Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz\"

doubleW
#19595
én is értek hozzá, sokáig az volt fennt, de több okból is kaki.márcsak azért is meret baszogatja a rendszert

\"Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz\"

The FlashBack
#19594
egy nagy rakás?
kérdezd aspyrint... ért hozzá, és meg is tudja magyarázni a dolgokat:-)

doubleW
#19593
na, a stylexp egy nagy rakás...

\"Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz\"

#19592
wp-t plz

Duddits
#19591
Nekem a BiTYe féle van meg. Na meg persze van más is, de most nem azt néztem.

gnar killer
#19590
a wb 5-höz nem mindegy milyen cracket használsz, van ami bezavar...

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

The FlashBack
#19589
mekem is (és még itt egy pár embernek) ez volt a baja, amit itt lentebb olvashattál. szvsz styleXP jobb, bár én most bbLean-t használok

desigo
#19588
nem is
Duddits
#19587
Mégis nagyon sokan azt használják.

The FlashBack
#19586
mert a wb a szar

Duddits
#19585
Basszus! Fölraktam WB-t, crack, téma telepít és meghülyül a gépem. De miért? 100%-os procihasználat, átváltozik a tálca...

Crem
#19584
thx!😊

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Duddits
#19583
És jobboldalt az mi?

quack
#19582
wincustomise.com

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

Duddits
#19581
Naz, ez az:

BiG G
#19580
404

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

Duddits
#19579
Uh, na szóval.


M@trix 2006. máj. 18. 08:36 | Privát | Galéria | Válasz | #19388

üzenetbe volt. Ilyen World Cup-ás volt az egész.

desigo
#19578
pöpec😊
Duddits
#19577
Ehez hol találom meg a cuccokat? Én is ilyet szeretnék: