Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#20328
müxik a VB-s!!! 😊)) köszi!

Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem...

#20327
müxik a VB-s!!! 😊)) köszi!

Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem...

B@ldrick
#20326
hát a keresgélés idõigényes, de ha megvannak az alapanyagok már csak össze kell passzintani 1nap alatt <#idiota> meg azért próbálok újítani, kipróbálni dolgokat, pl régebben nem tudtam volna elképzelni felül a tálcát mostmeg teljesen jó 😉

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

Nandq
#20325

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

berlinboy6329
#20324
Loál,3 mappa.Réegn még a elõzõ monitoromnál 800X600-ban volt a felbontás,mindig azt akartam elérni,hogy full betölcse a sok ikon az asztalt. 😊

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#20323
az nem baj, nekem az van 😊

Köszi!!

Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem...

Crem
#20322
Game>>>>>APPZ>>>>Other így angolul!😄 3 könyvtár és látni az asztalt!😄

Maga a tálca,ikonok,kurzor nem viszi a memoriát. Ami ezeket üzemelteti azaz a program az néha zabálja...

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

berlinboy6329
#20321
Anyi ikont hogy rendezzek el?A többi ,pl. a tálca változása,meg ikonok változása,meg kurzosváltoztastása fogja a gépet?

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

Crem
#20320
kép jó! Asztal Nálam suxx...

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Crem
#20319
itt van

Lehet, hogy tévedek, de mintha csak eredeti XP-re menne fel...

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

berlinboy6329
#20318
Na,moastani hátterem,kis tájkép.Full saját készítésû.

hát...tér

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#20317
Hogy lehet azt a foci vb-s ablakot kirakni az asztalra ami mutatja a meccsek eredményét? Itt láttam vhol egy képen...

Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem...

aston shell
#20316
na, megszallt a kreativitas. huzok, csinalok egy sg-s hatteret 😊)

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

aston shell
#20315
thx!

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

aston shell
#20314
szep, csak kellene bele egy kicsi szin... 😊)

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

robotnyk
#20313
tengó -.-
sweech
#20312
o_O

#20311
nem baj, akkor se passzol 😊 amúgy meg mindegy, csak mondtam vmit, ami ettõl függetlenül nem biztos, hogy okos volt. és odaírtam, hogy JÓ! szóval ne "szal"-ozzál nekem!
jAsOn VoOrHeEs
#20310
Egy ilyennel mennyi ideig bíbelõdsz? -.- Egyébként nice! <#eljen>

Real Madrid Club de Fútbol | FIFA Award - Best Club XX Century

Crem
#20309
f@sza!😊

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

robotnyk
#20308
a háttér szürke és kék, szal -.-
#20307
JÓ, csak a kék dolgok (mint pl a kurzor) nem passzolnak a szürke témába és háttérbe
Sné Zsuzsa
#20306
nekem picit szürke :/

Canon 450 D

Zetorg
#20305
robotnyk
#20304
aston shell
#20303
rossz a link... 😞
elkuldened meg 1x???

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

#20302
öhhmm..sorry az alábbi kitörésért..minden rendben van... ajaj sorrrry
#20301
basszus, összekeveredett az axiis-o remix stílusom valami más szarral, és most összevissza van.............ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
#20300
Már régóta egy 3.13-as keygent használok és semmi gond vele ;-)

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#20299
na, sikerült a 3.19-essel keygennel
#20298
oks, de nekem azzal se ment 😞
#20297
Délután feltudok tölteni egy keygent.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#20296
ehhez nem igazán találok cracket...csak serial van, az meg nem mûkszik
neevous
#20295
Töröld le, telepítsd újra és crackeld. Cracket Google-n, vagy valami fájlcserélõn találsz.

#20294
áááá, HEELP! nem tudom használni az xp témámat, mert lejárt a styleXP határideje!!! mit tegyek???
Zetorg
#20293
Zetorg
#20292
van fekete háttérrel, fehér mintával, de azt nem töltöttem le...
valahol deviantart-on megtalálod 😊

#20291
Grat, nagyon aranyos <#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

aston shell
#20290
ez a wp van sotetebb valtozarban is?

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

Nandq
#20289
legközelebb a link elöl ne hagyd ki a "http://"-t és jó lesz 😊

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

sweech
#20288
thx 😄

Zetorg
#20287
téma #20228-ban van, Kép (211.2 K😎

zolo15
#20286
wp és téma linket pls!Köszi

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

modellmaker
#20285
wp linket adjál lécci! köszi! 😊

HARCRA! HARCRA! Reszket a gyáva! HARCRA! HARCRA! Folyjon a vére! Hulljon a rómaiak feje, Villogtasd kardod Keve!

Zetorg
#20284

Nandq
#20283

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

sweech
#20282
mi a afsz van? már linkelni se tudok? xD nah inkább hagyjuk 😄

sweech
#20281
[url=Kép (579.8 K😎]nah most...talán

sweech
#20280
hát ez egy csodálatos link lett

sweech
#20279