15
  • pici cica
    #15
    Sziasztok a legjobb körökre osztott stratégiai játék a Disciples II. Disciples II részének a kiegészítő cdinek a helyes sorrendjét nem-e tudná valaki leírni.Előre is köszi az infot.
  • rTp
    #14
    Csá, mapokat honnan lehet letölteni a játékhoz? Főleg elfes mapok kellenének, de végül is minden jöhet... valaki 1 linket vagy valamit dobjon már pls...
  • steweee
    #13
    bocs az offért nem akartam új topicot nyitni. szóval most akadtam rá a dominions 2 játékra, és nagyon tetszik. már játszottam vele régebben is, csak szar volt a hangulatom és nem volt kedvem kitapasztalni. de ha belejön az ember rájön hogy nagyon nagyon jó a game. szóval annyi lenne a kérdés hogy játszik e vele valaki magyarországon, mert akkor lehetne nyomni multiba
  • chefshift
    #12
    Arról tudtok, hogy van még kiegészítője mégpedig a Rise of the Elves.Egy új játszható faj az elfek.Most kukkantottam csak be gondoltam beírom.Ja és amugy csak 15lvl ig lehet képességeket válogatni.(ez nem hiba)
  • shaba23 #8
    Télleg jó a game, az alapot végignyomtam, a kieget meg leszedtem...maj eccer nyomom. a H4-től télleg jobb, de a H3-tól nem. egy szint, de más kategória.
  • Eye-scream
    #7
    Amúgy senki nem játszik ezzel? Nemrég kezdtem el, de sztem iszonyú jó, lazán veri a Heroes4et...
  • Eye-scream
    #6
    Ott asszem az egyik sarokban van egy város amit élőholtak uralnak. Ha megölöd őket akkor kiszabadul a törp nagykövet, és megnyered a pályát...
  • Bandeeka
    #5
    Hali!
    Ha még vki olvassa ezt a topicot akkor kérem segicsen nekem. Elakadtam a játékban mégpedig az emberekkel jáccok és az Alliance nevu kuldetést nemtom megcsinálni. Akki tudna segiteni megköszöném thx
  • SecMan
    #3
    Megvan már valakinek? NEkem igen, csak remélem ezzel nem vagyok egyedül!
  • Jockey
    #1
    király, tényleg jó kis progi volt az első, rész...
    aki játszott vele tényleg tudja..:)