32
  • fortis1
    #32
    Látom már elkészült az RC2 , de hol a honosítás ? Vagy legalább egy RC2 kód ?
  • fortis1
    #31
    Üdv ! Tud valaki valamit a magyarításról miért akadt meg . Túl nagy a csönd .Ha esetleg valaki tudja az RC2 belépési kódját én már így is belekezdenék . Már ezer éve várok erre a honosításra .
  • MGabcsi93
    #30
    hali !!!! ha valaki tudja honnan lehet letölteni a tribunal-t nagyon kérem írja le nagyon szükséges lenne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pusztito15
    #29
    http://independence.fake.hu/
  • Kmarha
    #28
    gratulálok.. igy tényleg élvezetes a játék.. ehh :S
  • c115
    #27
    Nekem kéne MAGYARITAS +ha tutok cheatot
    Én tok PL
    megnyomod a 0 át
    player->TGM
    Hatás:Nem sértenek rajtad meg végtelen mana&fáradság
    Jajj csak pl ezt > nem a rendes shift+y al kell kitenni hanem másaal.Ki kell trükközni!Én 2 óra alatt fejlődtem 20 szintet na GOOD LUCK!
    player->AddItem"Gold_100" *
    *=annyi gold amennyit akasrz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • Inquisitor
    #26
    Én úgy tudom 3x kezdték lefordítani, és talán vagy 80%-a a szövegnek le is lett fordítva (pl. majd az összes könyv), csak éppen nem lehetett úgy visszapakolni a programba, hogy használható lehessen.
  • zsilike
    #25
    HI!tudtommal a magyaritás megrekedt valahol a fömenü és a tulajdonságok között.ami a lényeg a feladatok nincsenek!!még magyarul is nehéz lenne megtalálni 1-2 tagot,igy meg.van kihivás!!!
  • ponki
    #24
    Egy magyarítás nekem is jól jönne!

    [email protected]
  • ponki
    #23
    Hi every homo sapins! Lenne egy problémám: nem tudok aludni a gamen!
    Nem tudjátok, hogy kell???????????
  • dniworrom
    #22
    a sneak skill az általad említett lopakodásra jó!
    trainingel tod növelni,vagy beállsz egy stabil,nem mozgó NPC mögé ráteszel egy könyvet a lopakodás gombra,elmész enni,fürödni,tv-t nézni aludni majd azt veszed észre,hogy hopp,már fel is ugrott 70-re!
    a városlakoktól is ezzel a skill-el tudzs elcsenni cuccokat!csak80 felett érdemes,egyébként sincs semmi hasznos náluk
  • Nagaarum
    #21
    Sziasztok! Én sem vagyok nagy ász a játékban. A Sneak skill mire jó, hogyan fejlődik, valamint hogyan lehet a városlakóktól lopni??? Nem arra gondolog, hogy az árustól, hanem a konkrét személy zsebéből???
  • Ragnarok
    #20
    Helló!
    Én még tök elején járok a játéknak de máris találtam egy 17.000 kreditet érő kardot Balmoraban, csak vonj megadra egy láthatatlanság varzslatot és az egyik őrtoronyba juss be és ott lesz egy láda tetején.
  • Kain7832
    #19
    Sziasztok zseretnem megkerdezni eltudna-e nekem valaki kuldeni a jatek magyaritasat. Ugyanis nem tudom lehuzni a netrol mindig kiirja hogy az osyekottetes a szerverrel nem stabil. HA igen kuldjetek uzenetet a [email protected] . Cseh valtozat a Morrovindrol meg nincs de nagyon megfelelne a magyar nelv is. Elore koszonom.
  • Lacee
    #13
    Hát ez igen érdekes. nekem celeron1ghz, 512mb sdram, gf2 64mb, és pl Vivecben, eső közben úgy szaggat mint állat...
  • Randal
    #11
    Hát haver, akkior tedd rendbe a géped!
    celeron800, 256mb sdram, gf2 64mb. Simánn megy maxíni. és nem csak nekem! területeknél a max töltési idő 5mp.
  • Jockey
    #3
    srácok ez first person nézetű vagy thd nézetű progi lesz?
  • Laalee
    #1
    nem reménytelen