20
  • Ali
    #20
    Az N64-en fórumozni ugyan nem lehet, de marha jó kis játékok vannak rá.
  • _RudY_
    #19
    Ezt előbb tudtam mint te, valami újabb esetleg?
  • _RudY_
    #17
    Ugye most te is N64-ről fórumozol? Nehéz felfogni, hogy a sok PCbuzi nemcsak puttyogós játékra használja a gépét? Persze akinek nehézséget okoz egy konfig kezelése az meneküljön is konzolozni, version csókoltat
  • _RudY_
    #16
  • Ali
    #15
    Kit érdekel?
  • Andor PaPa
    #11
    Most lehet, hogy jól lecsesztek, de én szerintem menjen a francba az összes konzol, és örüljünk a PC-nek, amit legalább lehet fejleszteni (persze csak ha van egy saját bankod, vagy akasztottál néhány milót a lottón)
  • Szilasz
    #8
    Nem rossz. Készítsünk egy konzolt, mely relatíve olcsó, szép, gyors, mindamellett hogy JÁTÉK-ra készítjük, nem bonyolítjuk túl. S ezen van a hangsúly. Játék, s a játsztatás... Csak ezt tudja, de az nagyon. Egyszerűen.
    Régen piros labda, ma meg GameCube :))
  • #7
    Ez a tamagocsi elnok nem egy jovobelatobajnok az biztos
  • CSOCSO
    #5
    Amig nem lesz Online gamez addig nem lesz sikeres a GC....amugy tuti sikerebb lesz mint a nintendo 64!!!....remélem lesz Online gamez!
  • #3
    a nintendo nagyon bízik pikácsu sikerében. tény, hogy az xbox már kiadása előtt megbukott, lévén bill geci már megint egy számára abszolút ismeretlen területre tévedt.
  • Gabo
    #2
    Ezen csak röhögni lehet!
  • Laalee
    #1
    Naccerü ha az ar erdekel psx et vennek...

    ilyen hozzaalasal nemtom mit akarnak... amig az online piac biztosan nem kifizetödö... mire az lesz mar nemlesz helyük a piacon...