12
Segítsetek dönteni!!!!!
  • Vardar
    #12
    Ja. XP FOREVER!!!!!!
  • Picar77
    #11
    Xp-t :P
  • Gab
    #10
    Skacok: tíltsátok le a rákeresést (w95-kiírás) és az A: és B: meghajtót is szedjétek ki -> úgy is automatán felismeri majd magának a win (NT tuti). Ha minden kötél szakad, akkor Tíltás.
    2k alatt nem megy: McAfee 98-as telepítő és sehogysem. A CD TOOLS mappájában van egy jó cucc, amivel egy kompatibilitási progit lehet felrakni: ezzel már pár dolgot megoldottam, de az előbbi még azzal sem ment.
  • Laalee
    #9
    20-30mp utan kiirja hogy nem jo a disk... nekem is ezt cinalja, igaz en nem raktam bele a meghajtót és azert cseszekszik.
  • CSOCSO
    #7
    Eh az szarügy..Amugy azért mert nem jol vana gépre dugva és nem lefagy hanem keresi amig birja:)
  • Harcos
    #6
    Csá!
    Win98-at használok és amikor berakok egy flopit a gépbe lefagy.Mi lehet a baj?
  • FormatC
    #5
    Szia Csocso!

    Csatlakozom Tomcathez. Szerintem játékra a ME, vagy 98 a jó, bár ha a a Microsoftnál megnézed 2-300 játékhoz van compatibility update a 2k-hoz.
    A rendszert csak dual boottal tudod megcsinálni, elsőnek a Win9x-t rakd fel, majd egy másik partícióra a 2k-t.
    Ha a programokat nézed akkor minden fut 2k alatt (vagy a 9xes illetve NT-s verzió), vagy külön 2000-eshez készült. Ami 98 alatt fut de 2000 alatt nem azt mindig ki lehet váltani egy nívósabb programmal, ami kifejezetten 2000-hez készült. Értelem szerüen pl. a NAV for win98 nem fut 2000 alatt, ebből van a NAV for winNT2k, ami NT ill. 2k környezetben fut.
    Driverek: a win98 azon driverei futnak csak 98-al, ami WDM driver. A Microsofttól letölthető a HCL lista (hardware compatibility list) amin fenn vannak a kipróbált és működő hardwarek 2k alá. Nézz szét a neten, hogy a meglévő hardwareid hogy állnak 2k-s driverrel. Szerintem mindenhez lesz.
    Ha van kérdésed szerintem itt, vagy a Win2000 topicban tedd fel!

    FC
  • Madman
    #4
    Hat kedves Csocso, eloszor azt akartam irni hogy ****** vagy mint a ****!De,meggondoltam magam es azt irom hogy rohadtul fogalmad sincs rola mirol beszelsz, ezt tamasztja ala elso hozzaszolasod, a masodik pedig megerositi!Erdembeli hozzaszolast ne varj tolem, mert ilyen kijelentesek utan : " Most akor azt mondjátok meg hogy lehet leszedni a win 2000 et mert olyan szar hogy az nemigaz! " mar valahogy nem vagyok olyan segitokesz kedvemben!Legkozelebb ha nem tudsz valamit, nem ertesz valamihez, mielott minositened inkabb vard meg a hozzaszolasokat, vagy gondold meg miket irsz.
  • Tomcat
    #3
    Nos nálam win98-win2k combo van fenn.

    Win2k tökéletesen helyettesítenni tudja a win98-at. Stabil, jobb memóriahasználat, stb. Játék tekintetében is egyre jobban használható, köszönhetően a direkt emiatt kiadott frissítések miatt Ennek ellenére azért elmarad a win98 -tól ebben a tekintetben-másban veri.

    Ami a programokat/drivereket illeti: azoknak le kell szedned majd a win2k -s változatát.

    Mire használod a gépet? Játék? Mert ebben az esetben azért szvsz még mindig jobb megoldás a win98...
    Pontosabban a win98 at, azt sürgősen el lehet felejteni, mert semmit sem ér! helyette inkább a WinME lebegjen a szemed elött! Igazából szerintem ez lenne a legjobb megoldás. tegyél fel ME-t, s akkor jársz a legjobban!
  • CSOCSO
    #2
    Most akor azt mondjátok meg hogy lehet leszedni a win 2000 et mert olyan szar hogy az nemigaz!
  • CSOCSO
    #1
    Sziasztok bocs hogy új topicot nyitok de most csak ez érdekelne hogy melyiket tegyem fel a win 98 at és a 2000 et??
    sajnos nem szeretném ha mind a kettő lenne és mondjuk a játék miatt le kéne állítani a gépet és a 98 at elindítani...
    Szoval azt szeretném megkérdezni hogy a win 2000 mindenre alkalmas-e amire a 98??
    gamozok, programok stb..minden!!!!!!
    arra is kiváncsi vagyok hogy most van egy csomo programom, driverem azt most mint le kell töltenem a 2000 eset???
    A gamezok simán futnak majd????
    pl ilyen hogy norton antivirus for 98 mit csinál a 2000 alatt??
    Nagyon örülnék ha pár nap alatt jönne egy 20 hozzá értő hozzászólás mert a 2000 már ma itt lesz nálam..addig mind felteszem azt is és marad a 98 is...
    a segítséget előre is köszi!!!!