52
Pizza 2
  • I.C.ram
    #52
    Qper te azt az undying nem nyerted veletlenul a PC-guruval? hogy elakarod adni?
  • Mr.Macho
    #51
    nemsok, a szövegeket lehet hogy nem érted, de az nélkülözhető, minden pályán kb 3 mondatot kell megérteni és kész. Amúgy meg készül a magyarosítás, tehát azzal aztán egyáltalán nem kell tudni angolul. kb júli elején meg lesz
  • Mr.Macho
    #49
    ez nagyon szar, kettő pizza 2 topik van, nem lehet topikot törölni?
  • Jézus
    #47
    hahahahahahaha, menny inkább a gumiszobába :)
  • mateos
    #46
    Na fasszopo inkabb pizzaval kapcsolatos dolgokat irjunk es ne baszogassuk egymast k ?
  • mateos
    #45
    én gyerekes ? Az a gyerekes aki Jezusnak nevezi magat.Jezusom milyen hulye senkihàzi vagy.Jezus-Jezus-Jezus-Jezus-Jezus-Jezus-Jezus-Jezus-Jezus-Jezus-Jezus-Jezus-Jezus-Jezus-Jezus-Jezus-Jezus
  • Jézus
    #44
    na mind1, meg csináltad már az első pályát? porteur, stb?
  • Jézus
    #43
    olyan gyerekes vagy
  • mateos
    #42
    Mért micsinàlsz ? Szolsz a faternak ? :-)
  • Jézus
    #41
    te maradjál ki ebből jóvan! csak kussojjá!
  • mateos
    #40
    Jezus tenleg nagy fasz vagy.Nemtod tidszteletben tartani ezt a nevet ?
  • Jézus
    #39
    tied
  • Mr.Macho
    #38
    anyád
  • Jézus
    #37
    ahhoz is hogy Mr.Macho te beképzelt kiss fasszopó.
  • Mr.Macho
    #36
    már, bocs de elég fasznak kell lenni ahhoz, hogy vki azt válassza névnek hogy Jézus.
  • Jézus
    #35
    nem tudom, pisztolyos csávóm még nem volt, nekem eddig a botosokat lelőtték, az őr, rendőri segítséggel. Bár a csávóm nem nagyon próbált visszaütni.
  • Mr.Macho
    #34
    amúgy ha egy pisztolyos vagy botos gengsztert elküldök egy konkurrens étterembe és ott van egy őr, akkor a csávóim megpróbálják megölni az őrt vagy nem?
  • Jézus
    #33
    Mateos, te indítottad a topikot, neked profinak kell lenned. Ugye? Hol tartasz?
  • Mr.Macho
    #32
    hát én nem az biztos :) De erre én is kíváncsi lennék.
  • Jézus
    #31
    ki csinálta már meg az összes pályát?
  • Jézus
    #30
    én eddig az 5-ös pályáig jutottam, Rómában vagyok asszem, és sajnos itt fenn is akadtam. Egy fajta pizzából kétszer annyit kell eladni mint a legjobb konkurens. A másik két feladatot már teljesítettem.
  • Mr.Macho
    #29
    na még vmi:) ha vki ráér holnap (azaz vasárnap) csevegni a chatben a pizzáról, az jelezze és azt is hogy hánykor. Najó, most már én is elhúzok.
  • Mr.Macho
    #28
    a gondolataimat nem sikerül összeszedni, tehát megint újból írok. Ha vki ért hozzá, csináljon magyarosítást!!!!!!!!!!!!!LÉCCI!!!!!!!!!!
  • Mr.Macho
    #27
    keksz, hogy csináltad a screenshotot?
  • Mr.Macho
    #26
    eddig ki hányadik pályáig jutott?
  • Mr.Macho
    #25
    mateos, hol van a honlap amit épp készítesz?
  • Mr.Macho
    #24
    a képet vhogy nem sikerül megnéznem, nem tölti be, bár minden tár oldal ilyen
  • Mr.Macho
    #23
    lásd a másik pizza 2 topik
  • Mr.Macho
    #21
    vki, ha tudja hogy honnan lehet angol patchet letölteni szóljon lécci, trainer a www.pcgameworld.com/cheats/p/pizzaconnection/trainer.htm en van.
  • mateos
    #20
    ki ismer hozza trainer-t ? ha vki ismer az irja meg hollehet letolteni.
    Koszi
    C.mateos
  • mateos
    #19
    vedd meg :)
  • mateos
    #17
    ki ismer hozza trainer-t ? ha vki ismer az irja meg hollehet letolteni.
    Koszi
    C.mateos
  • Mr.Macho
    #16
    sőt mondok jobbat is! ha ismersz vkit akinek meg van, akkor kérd kölcsön, install után nem kell cd!!!!!!!!!!!! És magyaro.-n vannak bizonyos játékkölcsönzők, ahonnan szintén kölcsönveheted, majd visszaadod és működik.
  • Mr.Macho
    #15
    linkek sajnos nagyon szarok, ritkán lehet tényleg letölteni vmit, biztos ismersz vkit, aki cd-ket ír, úgy egyszerűbb.
  • Hóhér
    #14
    mateos: Bedobhatnál egy linket a letöltéséhez!!!
  • Hóhér
    #13
    Honnan lehet leszedni? Pár helyen megvolt, de már nemtom merre van meg...
    Köszi!
  • mateos
    #12
    epp most csinalok hozza egy magyar honlapot
  • mateos
    #11
    jaja
  • Mr.Macho
    #10
    de vki csinálhatna hozzá egy magyarisítást
  • Mr.Macho
    #9
    hát szerintem is nagyon állat, belebuzultam :)))))))