386
Half-Life: Blue Shift
  • Shep
    #323
    Megmentetted a tudósokat ami az elsődleges feladatod biztonságisd ként/Vagy a másodlagos már nem emlékszem pontiosan/
  • galocza
    #324
    csúnya kér(d)ésem van:
    valahol láttam a half-life rippet, csak nem tudom hol (egy pajtásnak kéne, megpróbálom cs addikttá varázsolni). ha valaki találkozik vele, plz egy mailt...
    THX
  • CaviaR
    #325
    apollo
  • galocza
    #326
    néztem (nekem is az ugrott be először). ott csak blue shift van. az standalone? mert akkor az is jó. 8x15 mb, akár bele is fér... de ha nincs benne a half life, akkor nem ok. plz egy igennem választ!
  • Shep
    #327
    abba biza nem lesz neked még HL is az azért cseppet hoszabb.
  • galocza
    #328
    francba thx... két napom van szerezni...
  • galocza
    #329
    megvan! thx a segítséget.
  • zaki
    #331
    itt van a Blue Shift 98 %-os magyarítása
  • zaki
    #332
    kérdésem 1szerű: működik ez a patch a RIP-es változathoz?
  • zaki
    #334
    én meg most fogom végigjátszani, aztán jöhet az opposing force
  • zaki
    #335
    hosszabb, nehezebb, élvezetesebb mint a sima HL?
  • justin
    #336
    Nem, viszont sokkal rövidebb és kevésbé élvezetes mint a HL :)
  • zaki
    #337
    van valakinek végigjátszása?
  • justin
    #338
    Hol akadtál el?
  • zaki
    #339
    még el se kezdtem :D
  • zaki
    #340
    cak jó lenne, ha lenne egy végigjátszásom
  • justin
    #341
    Hát azt sajnos nem tudok. De csak 1 helyen lehet 'eltévedni' (de az rögtön az elején van) :)
  • Dynamic
    #342
    VÉGIGjátszás?Az egész nem lenne több 10 mondatnál.Rohadt rövid a játék.Olyan mint egy hosszabb demó.Szó szerint 3 óra alatt végig lehet játszani.Emléxem egyik délután elkezdtem vele játszani, este 8-kor meg már a stáblistát néztem...
  • RelakS
    #343
    ?!?
  • zaki
    #344
    na, megszereztem a végigjátszást. hát az alapján tényleg nem hosszú a game, mondjuk az alap HL 1/4-1/5-e talán
  • RelakS
    #345
    Van az 1/3-a is :)

    De még mindig nem tiszta, hogy hol lehetne eltévedni. Lehet, hogy otthon meg fogom sasolni
  • justin
    #346
    Nos akkor lelövöm a poént: szóval én nem kihipózott képernyővel álltam neki a játéknak, és az istennek sem találtam meg azt a rohadt létrát a sötétben.
  • zaki
    #347
    na, elkezdtem a game-t, fasza, amikor a tudossal megyek le a flittel, és jön a katasztrófa, majdnem beszartam, amikor leszakadt a lift :)
  • dikki*yysw
    #348
    Nektek full cd-sben van meg ez? Anno rip+hipoly packot játszottam.

    Nyár végén muszáj lesz végigvinni HL+Opfor+Blue Shiftet megint, mert utána CZ, aztán már HL2 ..

    és most nem P200-on fogok velük játszani :-) Meg nem fogok sértetlenül menni, szal nem két hét lesz a HL, meg nem fog elkopni a quick load, stb. :)
  • justin
    #349
    Mi a különbség a RIP Blue Shift és az ISO között?
  • zaki
    #350
    én a direct connectről töltöttem le a ripet, vmi 135 maga körül vót, és most azzal nyomom
  • Amiga
    #351
    Én már benne vagyok a HL-ben, 1024x768-ban a R9100-on mindent maxolva... elég jól néz ki ma is...

    Éppen a síneken szenvedek a sínautóval... Brutális...
  • zaki
    #352
    én 1 hónapja nyomtam végig a HL-ot, és rohadt büszke vagyok magamra :)
  • dikki*yysw
    #353
    Nem tom, mert isom nem volt, azért kérdeztem másnak full van-e. A rip alapból a HL modelljeit használta, később jött ki egy pár lemezes high def modell pack, ami lecserélt pár dokit, fegyvert, textúrát és egyebet, úgy egész jól nézett ki.
    Gondolom az ISOban ez alapból benne van.
  • Amiga
    #354
    Nekem a full Generation 3 van (HL, OF, BS, CS). A BS lemezen van a High D.Pack.
  • justin
    #355
    Megnéztem. Akkor nekem ISO van.Igen benne van aHL High Definitions Pack meg az Opposing Force.
  • dikki*yysw
    #356
    Én is úgy nyomom majd, csak még nem akarom, mert szeptemberben kell majd nagyon vágnom a témát, kétszer meg nem akarom végigvinni :)
    Sokszor elkezdtem amúgy újra, néha eljutottam akár a feléig-harmadáig is, csak mindig sértetlenül vittem, és vmiért abbahagytam minden alkalommal.
  • dikki*yysw
    #357
    Uhum. Nekem két oridzsi HL-em van, de Opforból meg BS ből nem láttam értelmét eredetinek :~ Nincs vki innét DC-n, hogy egy BS isot tudna nyomni? Már fogalmam nincs hol a ripgame cd-m amin a Bs van..... hümm....
  • dikki*yysw
    #358
    Ah, most azt akartam mondani, hogy DE HISZEN STEAM! De azon csak Opfor van, Bs nincs.
  • RelakS
    #359
    LÉTRA?!?
    Meg fogom nézni, hiába, az Alzheimer kór megteszi a magáét :P
  • justin
    #360
    Én is csak azért emlékszem rá, mert ott szenvedtem fél napig. Onnantól viszont baromi gyorsan ment. Bár mondjuk a Xen bolygókat az összes részben utáltam :)
  • zaki
    #361
    én nem találtam Iso-t, csa kRip-et
  • Inquisitor
    #362
    Az utolsó Half Life Generations csomagban (3-as?) már benne volt az Opposing Force, a Blue Shift, meg a CS is. Csak nálunk drágán adják :(
    (Németeknél a fele ...)
  • dikki*yysw
    #363
    TUDOM, de nem fogom csak a BS miatt megvenni a Generationst. Nem ez volt a kérdés.
  • Shaman
    #364
    Bebeeee nekem az van meg:-)))
    Mikó meg akartam venni HL-t eredetiben (net miatt),nem lehetett kapni,csak Generationt (olyan 5k-ért),kénytelen voltam megvenni,mondjuk cimbi aztán kifizette a felét,mer ugye így 2 kulcsunk lett.