44
Managaval kapcsolatos minden...
  • eeeoi
    #44
    ...erre jön valaki rajtam kívűl? :)
    https://www.facebook.com/events/518893614809651/
  • minigirl
    #43
    Huhh... Látom már itt is régen jártatok. :D
    Arról lenne szó, hogy eladnám 4 db Árnybíró mangámat (2-5, az 1 sajna nincs meg), a 4et 2000 Huf-ért. Akit érdekel, írjon pmet! :)
    (ja, a mangák tökéletes állapotban vannak)
  • via_mala
    #42
    A Monster elsőosztályú manga, nagyon jó választás!
  • Bulykin
    #41
    senki?XD
  • RelakSfromhome
    #40
    Miért nem nyomtad a kezébe, hogy "Akkor muti!" ?
  • Bulykin
    #39
    Hali!
    Szoktátok még használni ezt a topicot?XD
    Amúyg csak érdeklődnék, hogy a Monster című manga az milyen? mert nemrég kezdtem el mangkat olvasgatni, kezdtem a High School of teh Dead-el és folytattam a Drgon Ball-al, de a DB-t abbahagytam:) tegnap kezdtem a Vagabond.ot olvasni és a Monster a következő kiszemelt, csak kiváncsi vagyok mások véleményére is, hogy milyen?
  • joe1980
    #38
    Mesélnék egy történetet.Egyszer vettem egy könyvet ami mangarajzolás kezdöknek cimmel jelent meg.Gondoltam megtanulom.Elöször másoltam,majd kezdtem sajátokat is rajzolgatni több ,kevesebb sikerrel ezidáig.Kinn voltam az udvaron ott rajzoltam egyszer odajön egy haverom és elkezte mondani,hogy ilyen szar,olyan szar meg hogy ö is tud ilyenek rajzolni.Úgyhogy megfogadtam soha az életbe nem rajzolok mangát,de én még ugyanugy szeretem a manga filmeket és a játékokat.
  • RelakS
    #37
    Olvassátok el a Midori no Hibi mangáját!
    Még csak 13 fejezettel végeztem a 80+-ból, de sírok a röhögéstől XD

    Totál nem komplett a mangaka XD
  • eörgs
    #36
    margit öt éve, hát loálmár.
  • eörgs
    #35
    ichigo mashimaro manga volt legutóbb, még ilyet mondtok htx :-c
  • eörgs
    #34
    csak az a baj vele, hogy fos
  • Sadun Tryst
    #33
    még nincs kezdőoldal :P
  • Norsz
    #32
    hy
    ha van kedvetek és szeretitek az animét akkor nézzetek el a honlapomra
    www.northanime.atw.hu
  • via_mala
    #31
    Debizony! :P

    Viszont elég sokan seed-elik, pl. én is, így tűrhető sebességgel jön.
    Én először a 11-20. köteteket szedtem le, de aztán láttam, hogy kicsit jobb minőségű változat, mint az eddigi, így nekiláttam 1-10-ig is leszedni őket...
  • Bucser
    #30
    vaaaaa nem gondoltam, hogy 1 Giga:)
  • Dying Soul
    #29
    Én az alap Hellsinget olvasom, lassan végzek a negyedik volume-al..
  • Sadun Tryst
    #28
    domo arigato :)

    maximális uploaddal szedem is le, hátha kell valakinek
    ha valaki tölti még, szólon, mert akkor addig nem nyomom ki.
  • via_mala
    #27
    Elérhető a Vagabond összes (1-20) kötete! Ááá! Végre valahára tovább tudom olvasni, nem kell úgy meghalnom, hogy csak a 10. kötetig láttam!
    Bővebben...
  • Ysis
    #26
    En a Shinji Doumei Cross koteteit vadaszom mar miota, meg az Ultra Maniac-ot, de csak a 8. kotetig van fenn a neten :(
  • Sadun Tryst
    #25
    baxa meg mi megy itt :D

    de a kedvencem akkor is az első hozzászólás!
    "olyan manga animációkat..." -ha talál az illető, szóljon...
  • via_mala
    #24
    Na most jól felpörgettük a topicot!
  • Prof William
    #23
    Tanaka Yukata remek kis műve. Gome mindenkinek....
  • Prof William
    #22
    Ai-Ren...

    Tanaka Yukata reek kis műve.

    Sztori... Ennyit az eslő üt oldalból megtudsz szóval nem spoiler...

    AI-Ren, más néven AGH-RMS(reméllem jól írtam) genetikailag létrehozott emberek, akiknek a feladatuk hogy a mentálisan sérült pl. haldokló embereket gondozzák, vagy csak simán társaságot adjanak...

    A főhős Ikuru halálos beteg. Mivel már nincs sok neki hátra kiutalnak neki egy Ai-Rent. Ai-nak nevezi... (Micsoda, képzelőerő.)

    És elkezdőik a szomorú, visdám, vicces, megató történet...

    Mindnekinek ajánlom...
  • via_mala
    #21
    Tegnap elolvastam a Telepathic Wanderers első kötetének első 5 fejezetét, és elég meggyőző volt. Kár hogy a többi rész nem hozzáférhető, pedig végre megint találtam egy igényesen rajzolt, érdekes történetű mangát.
    Ízelítőül a főhős csaj, Norio, aki telpatikus képességgel rendelkezik:
  • Bucser
    #20
    bocs tényleg:) De a 13. squadban 2 alkapitány van:) (tudod akik a kapitány kegyeiért versengenek:) Maximum úgy csiálhattak volna belőle hadnagyot ha Renjiből kapitányt csinálnak és belőle pedig Renji alatt hadnagyot (ugye 3 kapitány kiesett és Hinamori sem a régi már (Aizen hadnagya (az alkapitány olyan szar szó))
  • Adam5
    #19
    Várj várj szerintem vmit félre olvastál lol.

    Azt mondtam hogy alkapitány és nem kapitány. És Kaien már meghalt... Ő volt a 13. (Ukitake) division alkapitánya, ha nem ugrana be hogy kiről van szó akkor itt egy kép.
  • Bucser
    #18
    Bleach spoiler és eszmefuttatás

    Ha kapitány lenne akkor nem kéne kimondania a Zanpakouto nevét (ugye tudjuk hogy a kapitányság egyik feltétele a Bankai amivel együtt jár hogy a Sikai-hoz nem kell hívni a Zanpakouto-t.)

    Ráadásul Kaiennek megvannak a beosztottjai... Szerintem Renji-ből csináltak kapitányt és Aizen Gin vagy a vakember helyére került...
  • Adam5
    #17
    Bleach 201 Spoiler:

    Nekem az jutott eszembe hogy lehet Rukia mostmár alkapitány. Mert gyanusan erős plusz nemtudta elmondani hogy milyen rangon van...szerintem logikus lenne ha most ő lenne kaien után az alkapitány.
  • Bucser
    #16
    Bleach 201 Spoiler:

    Várható volt ami történt (m,ármint Rukiával) de nem értek egy valamit. Elvileg a Menos captainek erejével talán a Shinigami Kapitányok érnek fel. Erre Rukia elkapja az egyiket? Nonsense... Viszont öröm végre látni Rukia zanpakoutojának formáját.:) Lehet talán valami összefüggés abban hogy Rukia kardja fehér kiengedve Ichigo-é pedig sötétfekete a Bankai formában?? vagy csak megint én komplikálok túl mindent???

    Spoiler vége
  • Prof William
    #15
    Bocs a hibákért. Itt a javítot verzió!

    Gantz

    Spoiler

    Mostn nézem a 120-végig részeket és hááát... A csapat már legalább nem cserélődik annyira de ezek a küldetések... Mintha a rajzolók megnézték volna a Jurassic Parkot és úgy döntöttek a köv. vadásztaton dinók lesznek az ellenek. Azztán megnézték a The Thing c. művet és ez alapján variálták a köv csatát. Sztem a vége felé tart már a dolog. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a végére. Tae visszatérése egy jó pont. De mi lessz szegény Rikával? Valakinek itt halni a kell...

    Gantz.... Jó kezdés után rétestészta effektus. Nekem ennyi volt....

    Nem ajánlom senkinek.

    Spoiler end.
  • Prof William
    #14
    Gantz

    Spoiler

    Mostn nézem a 120-végig részeket és hááát... A cspat már legalább nem cserélődik annira de ezek a küldetések. Mintha a rajzolók megnézték volna a Jurassic Parkot és úgy döntöttek a köv. vadásztaton doinók lesznek az ellenek. Azztán mnenézték a The Thing c. művet és ez alapján cariálták a köv csatát. Sztem a ege felé tart már a dolog. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a végére. Tae visszatrérése egy jó pont. De mi lessz segény Rikával? Valakinek itt halni a kell...

    Gantz.... Jó kezdés után rétestészta effektus. Nekem ennyi volt....

    Spoiler end.
  • Adam5
    #13
    SPOILER:

    Ehxvn fuvavtnzv sbezn+xneq grpuavxn+Xba yáal xvnqáf ehyn!!!

    http://rot13.com
  • Adam5
    #12
    Nem bírtam magammal...megnéztem a 201-es RAW Bleachet...és...Váááááááá!!! Ez k***a nagy! Ki ne haggya senki! Már alig várom a feliratozott verziót! Asszem ez egy történelmi pont a sorozatban!
  • Prof William
    #11
    Midori No Hibi manga.

    Hát ez valami fergeteges. Egy pillanatig sem ül le a sztori. Mindenkinek ajánlom, aki szeret visítva a földön fetrengeni.

    Más.

    Imsritek Satoshi Urursihara műveit? Hentai rajzolóként kezdte, de szerencsére egyszer mondták neki hogy olyan jól rajzol hogy ne csak erre vesztegesse a tehetségét. Azóta rajtol "sima" mangákat is bár azért érződik ezek a multja. :)
    Általam ismert művei.

    Legend of Lenmear
    Vampire Master Dark Crimson
    Ragnarok City
  • Bucser
    #10
    Na őpont azon gondolkodám ma reggel, hogy kéne nyitni manga topicot és lőn világosság létezik vala olyan:D

    Szóval az anime topicban kezd túltengeni a mangázás és mi lenne hogyha ittt vitatnánk meg a mangákat? Ugyanis nagyon sokszor a manga a hozz tratozó animehez igencsak sok spoilert tartalmaz sajnos:(

    Szóval várom ide a Bleach, Blame!, Gantz, Berserk és egyéb mangákból készült Fan Artokat (akár másét is belinkelve) és értelmes beszélgetést folytatni képes embereket:) (persze az anime topci törzsközössée is jöjjön ám ide:D)
  • LittleL
    #9
    Hát jah, de csak egy picit.
  • Héliosz
    #5
    Én is szeretem a mangát, és a dolog engem is érdekelne. Magyarországon is jelentek meg japán képregények, de egy ideje egyiket se látom. 1999 januárjától jelent meg a Sailor Moon, majd 2000 januárjától a Dragon Ball és a Video Girl Ai. Indult egy mangával foglalkozó újság is, a Manga Mánia, de abból is csak két számot láttam. Ha valaki tudja, hogy ezek megszűntek, csak előfizetni lehet rájuk, vagy mi van velük, az legyen szíves, írja meg. Amúgy sokan külföldről szerzik be a mangákat valahogyan.
  • Grishnak
    #4
    I LOVE MANGA...
  • Dem
    #3
    Nocsak tesó nem is tudtam, hogy " közülük való vagy " !!! :-)))
  • #2
    Üdv. Mangarajongó!Én is imádom ezt a műfajt az animével együtt!Szóval ha mangát keresel,akkor asszem ez az oldal tetszeni fog:
    http://mangazin.hungary.nu