7639
Duke Nukem Forever
  • r4pt0r
    #958
    Nem trailer, hanem teaser. :D
  • Bence94
    #957
    ááá trailer nagyon várom
  • gergou
    #956
    Kevesebb mint 4 es fel ora es itta videooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    ooo
  • gergou
    #955
    Igy van, en az elso 2 megnezesen mar tul vagyok ma parszor, igencsak megdobta a kedvemet ma reggel ez a duke mizeria. Ma elkezdodott valami, elindult a mediahadjaratuk, szal lesz ebbol atombrutal game jovore kiadva remelhetoleg :)
  • hykao #954
    Addig meg lehet nézegetni a 98-ast, a 2001-est és a mai teasert. :)
  • gergou
    #953
    Annak mar sztem lenne elojele, ha erre keszulnenek, de karacsonyra remelem kapunk par nagy ingame screenshotot.
  • gergou
    #952
    Aztan elofordulhat, hogy 2ot huz duke a sulyzon, felkel, behorog valami szoveget, aztan hello.
  • hykao #951
    Talán azt majd karácsonykor dobják be. :) Mármint egy trailert...
  • gergou
    #950
    Csak attol felek, hogy ez a majdani nagy trailer meg legalabb fel evre van :(
  • gergou
    #949
    Leforditva ez azt jelenti, hogy ne szamitsunk bomba uberbrutal spoileres hosszu trejlerre, hanem csak egy tiizerre, kb mint a gta4 elso videoja. Legalabbis en ezt remelem.
  • hykao #948
    Na igen, erről tanúskodik az oldalon olvasható update is:

    UPDATE: Here is an update that George Broussard made online this evening:

    Guys just to manage expectations...

    This is a teaser. It's not a full blown trailer like the 2001 trailer (but something like that is coming). I tried to be clear about that in the message board post, so just bear in mind that it's a teaser :)

    Enjoy.
  • sb1
    #947
  • gergou
    #946
    Mondjuk 7 korul este be fog hallni minden server az biztos :D
  • Seth
    #945
    Ez egy teaser lesz, nem trailer, nem lesz túl hosszú szerintem^^
  • gergou
    #944
    Na azert en ennel tobbre szamitok, sztem legalabb 2 perces lesz, es lesz bent egy ket szep reszlet :)
  • Seth
    #943
    Majd bejön az a nuclear jel,aztán ki lesz írva hogy when its done! , nesztek teaser
  • gergou
    #942
    Vazze, en nagyon kivancsi vagyok, vegre egy trejler vazzeg :)
  • Dant0r
    #941
    De, bazegh, csak még alszunk :D
    Nem kicsit odatesz azért az új háttér is. Egy kép, és ekkora hangulat! :D
  • gergou
    #940
    Na mi az, senkit nem hoz lazba az infooo??????
  • gergou
    #939
    Ma este 7 orakor lesz elerheto a tiizer video vazze, naggggyon kivancsi vagyok ra, nezzetek meg gs en a kepet, ez vegre mar nagy keeep :)
  • gergou
    #938
    Ez most nem vicc. a hivatalos oldalon van az info, ma jon belole video, es vegre egy nagy kep is van a honlapon!!
  • Csero90
    #937
    Yee!!!

    Mindjárt kijön xDDDDDDd Már megint xD
    http://www.gamestar.hu/duke-nukem-forever-video-ma.html
  • Myron
    #936
    nem csak a gamestar írja, és nem is ez a lényeg. az a fejlesző írta a blogjába. képet meg azért rak oda a gamestar h legyen ott valami.
  • woy
    #935
    micsoda hír és milyen meglepő hogy megint egy 100 éves képet tettek oda
  • Seth
    #934
    igen, ha a gamestar írja akkor 100%-ig elhiszem -_-
    Mellesleg elhiszem én hogy készül, (mert minden évben elmondják azért, hogy nehogymá elfelejtsük^^), de vmi képecskét kiadhatnának már, mégha béta is
  • Myron
    #933
    A kételkedőknek h igenis készül a DNF:
    http://www.gamestar.hu/hirek/duke-nukem-forever-sut-a-nap-a-hangulat-csodas-a-jatek-keszul.html
  • tonyr #932
    nekem +wan a megadeath-es dnf theme mp3-ban NAONZSIR !!! ha kell wkinek walahogy odaadom...
  • ZsirosKenyer
    #931
    :S
  • Risu Führer
    #930
    ja bocs ez más :S:S:S
  • Risu Führer
    #929
    Coming 2009 from Recoil Games & 3D Realms for the PC, Xbox 360, & Playstation 3.

    ez van kiírva a játéknál :D
  • grebber
    #928
    3 lehetőség van ami biztos :D

    HA VALAHA KIJÖN- akkor tényleg nagyon jó lesz sok újdonsággal és "kasszasiker" lesz vagy
    HA VALAHA KIJÖN- akkor olyan szinten elcépelt régimodi szar lesz hogy kutyának sem kell vagy legvégül
    HA VALAHA KIJÖN- akkor egy hétköznapi átlagos game lesz amit max 10 ra altt végigtol az ember azt elfejeti!
  • tonyr #927
    trailer van, 1997-es ill 2001-es :)
    na de ha végre ki is jön, akor remélem naon über lesz, me én ezt várom a legjobban... remélem nem további évekig...
  • woy
    #926
    felesleges ilyen cikket írni,mert mindenki kineveti őket.ha mutatnának egy
    trailert,vagy pár normális felbontású képet,akkor mindenki komolyabban venné őket.ígérgetni mindenki tud
  • Blekk Síp
    #925
    Izé, egyelőre nem tudom komolyan venni, de én azért mégis bizakodó vagyok.
    Ha ezt tényleg komolyan gondolják, akkor lassan adhatnának ki vmi képet... Ja és lehetőleg nagyot. :D
  • Myron
    #924
    Mondom én, állítólag jövő évben elkészül :D
  • RelakS
    #923
    A kis optimista...
  • Myron
    #922
    ne aggódjatok, a dnf hamarabb el fog készülni mint a 4-es metró :D
  • grebber
    #921
    Titkon reménykedek benne hogy mire Euro megérkezik ez is itt lesz

    Szerintem most hogy kijött a Cryengine 2 elkezdték ötvözni a nagy grafmotrokat( UE3,Doom3,Cryengine2) és valami forradalmin dolgoznak amitől még Carmack papa álla is porba hull majd!
  • woy
    #920
  • Gordis2k
    #919
    MICSODAA???? Persze má minyá jön^^.