7639
Duke Nukem Forever
  • Myron
    #1038
    LOL most számoltam ki Duke 544 kilóval nyom fekve és 45kg-vel bicóra koncentráltan XD
  • Muki100
    #1037
    Bonch Duke Nukem theme is jó, de én a 3D menü zenéjét szeretem, igen, retro de attól még igazi klasszikus és fülbemászó
  • Myron
    #1036
    WMV-ben megy jól!!! KÖSZÖNÖM! HATALMAS ÉLMÉNY VOLT XD
  • RelakS
    #1035
    lusta disznajának adjá linket! :D
  • Csero90
    #1034
    Hát kénytelen voltam elővenni a DN3D Atomic Edition-t ,felraktam a HI-RES 3as Packot és láss csodát...jobban esett vele játszani mint a crysissel,Gears of Warral, UT3al,Pro Street-el,The Witcherrel!!! jahés egész nap Duke Themet hallgattam xD Muhahahahaha...jöhetnemármitnemondjak
  • Shiwo
    #1033
    próbáld meg mplayer-rel
  • Myron
    #1032
    sztem gameplay azok amik bevillannak dehát abból szart se látni, mondom hardwireden viszont van 1-2 shot amiből látszik pár dolog. amúgy nem nagy szám a graf, de nem is az a lényeg, viszont ami ebből leszűrődik az nekem nem nagyon jön be olyan doom3-as prey-es az egész.
  • Myron
    #1031
    mov is szaggat vlc alól is meg minden alól, most szedem a wmv-t de sztem az alatt is szaggatni fog mert úgy emlékszem h 720p -s filmem ovlt wmv-ben és szaggatott. mind1 a youtubeon megnéztem (valaki innen felrakta sokkal jobb minőség mint amit mások raktak fel) sokat nem lehet látni, a hardwired meg volt olyan kedves és csinált shotokat amin jól látszódnak a szörnyik
  • woy
    #1030
    kár hogy nem gameplay videót kaptunk
  • RelakS
    #1029
    pedig egy xp2400-nak meg egy 9600-as régi radeonnak is vinnie kéne szerintem...

    Heil to the ZOOM PLAYER! (Benne van a cccp-ben, az mpc nekem nemes egyszerűséggel összeomlik a .mov-tól)
  • berlinboy6329
    #1028
    Eredmény ugyanaz.Szaggat...Mint mindig.
  • Rip
    #1027
    Nekem a VLC player gond nélkül lejátsza a .mov-ot is, egy próbát megér.
  • berlinboy6329
    #1026
    Mov Wmv szaggat az egész.Leszdtem a legújabb CCCP-t de sz@r se csinált...Soha a büdös életben nem játdzott le normálisan 720p-s videót.Nincs rá vmi használható kodek?Régebben legalább csak a hang akadt,most meg fordítva van,a kép akad,de nagyon.
  • Shiwo
    #1025
    fileplanet
  • gergou
    #1024
    a .mov is szaggat?
  • gergou
    #1023
    Vegre elindult, elindult a lejton, es meg sem all a max gyorsulasig, amikoris berobban majd a fullos trejler, es majd a fullos game, en regen elvesztettem a dnfben a hitemet, de most visszatert :)
  • Myron
    #1022
    szaggat ez a kibaszott videó, mi a faszt lehet cisnálni?
  • Myron
    #1021
    honnan szedtél de wmv verziót?
  • Louis Cyphre
    #1020
    Jó lesz ez!
  • gergou
    #1019
    Nalam megy fullosan, es felcsigazott a video nagyon ;)
  • RelakS
    #1018
    Tényleg, a mov-val mi a gond?
    Ha minden igaz, akkor egy cccp, és probléma megoldva
  • gergou
    #1017
    na most a sok hitetlenkedo lathatja, h keszul valami nagy, varom a full trailert, oda fog ba**ni :)
  • gergou
    #1016
    VAAAA, sztem kurvanagy a video :)
  • Shiwo
    #1015
    jó kérdés..lehet vmi olyan kodek van fent .. most fejből nem tom, hogy épp mellik van telepítve...
  • Szabi84
    #1014
    vááá jó kis trailer
  • berlinboy6329
    #1013
    WTF..?Hogy?Sok helyen kérdezgettem már,mi kelene de semmi sem segített. :(
  • Rip
    #1012
    10 oldalas preview?? Miről tudtak akkor 10 oldalt írni? :D
  • Shiwo
    #1011
    nálam elvitte a 720p-s wmv verziót
    (1,14 Ghz Athlon, szintén 9600-os radeon..)
  • berlinboy6329
    #1010
    Má kérdeztem 1x,de megkérdezrm megint:Elég gagyi a gépem bacik vinni a 720p-t(radeon 9600pro,AMD Athlon XP 2400),szal vmi 480p-s teaser nincs vhol?
  • Seth
    #1009
    Megvan, de van itt egy torrent
  • PrisonMan
    #1008
    Megérkezett a trailer!!
    http://www.gamekapocs.hu/hir/9548/KIEMELT+H%CDR:+Duke+Nukem+Forever+teaser+video!!!
    és/vagy
    http://youtube.com/watch?v=bF4f1K4t3O0
  • PrisonMan
    #1007
    Jajj félreolvastam a gamakapocs cikkét..
    http://www.gamekapocs.hu/hir/9539/Duke+Nukem+Forever+kep+most,+trailer+delutan!
    98-ra ígérték. Bocs

  • Shiwo
    #1006
    jah, visszaolvastam, látom másnak is ez a véleménye :P
  • Zomil
    #1005
    esetleg nincs meg neked mert keresem erösen de sajna sehol nem találom :(
  • Shiwo
    #1004
    ezen a képen kicsit Bruce Willis-es feje van sztem :)
  • skinnyman
    #1003
    "'98 óta fejlesztik"
    Biztos?
  • Rip
    #1002
    Damn!
  • PrisonMan
    #1001
    Mekkora kemény!! A topikot még 2001-ben (!) nyitották, a játékot meg '98-óta fejlesztik

    Duke Nukem Forever 4 ever!!
  • berlinboy6329
    #1000
    I've got balls of steel!!

    TÉK!!
  • berlinboy6329
    #999
    PL harwired