11
Dettó + Windows platformra lehetőleg..
  • ballor
    #11
    Tarifaelemzés mobilokhoz!
    www.extra.hu/ballor
  • Break
    #10
    Terep2
  • Cobra11
    #8
    Na én fejlesztettem otthon programokat és játékokat is. Van egy telefonregiszter, egy szövegszerkesztő, egy játékok végigjátszásaival és cheat kódjaival foglalkozó program. Játékot idáig összesen 3-at csináltam: Egy sakkot, egy amőbát és egy a mobiltelefonokról elterjedt kígyprogrsmot. Hamarosan ezt a 3-at egy programba írom és lesz még benne tetris is. Csak most tönkrement az otthoni alaplapom és a processzorom.

    Akit érdekelnek a programok és a játékok az letöltheti a http://www.officetech.hu/adam címről.
  • Corel
    #7
    Kösz már láttam, kár, hogy csak online van. Nem tudod véletlenül chip magazin cd mellékletén megjelent-e már valamikor?
  • Gab
    #4
    Pidi drága, ide jöhet minden, ami "magyar" és "ingyenes". Tőlem lehet profi vagy gagyi is ;).

    Két dolog miatt van ez a fórum rész általam:

    1, éljenek a magyar szoftverek :)

    2, ha jön hozzád a BSA, akkor rackcsere egy ingyen progikkal teli vinyóra

    Üdvz'
  • Gab
    #2
    Hoppá, elrontottam a linket, ez a jó ->
    Zs&I software
  • Gab
    #1
    Na, kezdem a sort:
    * Képnézegető 1.73 - ez az, ami a neve, egyenlőre kevés formátumot ismer, viszont van Kedvencek opció és konvertálási lehetőség bmp -> jpg. Alap fájl és meghajtó kezelések benne vannak, van benne léptetés és sorozatkészítő (utóbbi: beleraksz képeket és megadod, hogy mik legyenek kijött állapotban, pl: szex.001, szex.002, stb..).
    * Naptár II - ez az egyetlen "magyar" naptár progesz, az év minden napjára írhatunk valamit és névnaptár is van benne. A cucc teljesen személyre szabható.
    * Analógóra - ez 1*ű óra, viszont van benne ébresztési funkció, ami beállítva gépünk jelezhet :-).. szóval netezés mellett is jól jöhet a háttérben.
    Na, kb. ennyi lenne, ezek a Zs&I software oldalról letölthetőek.