40
Land Warrior csatlakozási probléma
  • nxs
    #40
    Jobb később mint soha :D
    valami event van amúgy,hogy elkezdtétek feltámasztani a 14 éves topikokat? :O
  • PeeTeR
    #39
    N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS
  • Gyugyi
    #38
    Sziasztok!
    Kellene nekem egy CD-key, mert ami volt azt elhagytam. Előre is köszi.
  • Roger
    #37
    A cöcö-t akár el is magyarázhatnád, mert nem egyértelmű, hogy hogyan kapcsolódik a témához.
  • Roger
    #35
    Küldtem egyet, remélem jó lesz.
  • Baro
    #34
    Land Warrior cd key wanted!!
  • Roger
    #33
    MI a játékod neve? Megkeresem.
  • Roger
    #31
    Szia Tressy! Ma este játszotok?
  • Roger
    #27
    AZ IP-t e-mailban elküldeném, de nem tudom a címed, ha a nevemre klikkelsz, el tudod küldeni.
  • Roger
    #26
    Tressy, az Ip címem fix, de nem tudom, hogyan kell ftp szervert csinálni.
  • Roger
    #24
    semmi bajunk nem volt.
  • Roger
    #23
    Elgonodlkodtató a rossz CD, mert amikor vettem, kettőt hoztam el a boltból, és a haveromé ugyanúgy nem hajlandó feljelentkezni a NW-re, mint az enyém, de a futással (egyenlőre)
  • Roger
    #18
    Nem tudom, nekem a futással még nem volt gondom, csak csatlakozni nem hajlandó.A demo sem indul?
  • Roger
    #15
    Az gáz.Tavalyig én is telefonon voltam, Decembertől kábelen, itt nincs korlátozva az időm.
    Holnap este van kedvetek játszani egyet?
  • Roger
    #13
    DiretX 8-at használok.A demo ugyanezzel a géppel szuperjól ment.Egy kicsit akadozik a beszélgetésünk így. Te mikor szoktál fönnt lenni?
  • Roger
    #10
    JA, és mi a rip verzió?
  • Roger
    #9
    Explorer 5.0 van felrakva nálam.A csatlakozásnál ad hibaüzenetet, pontosabban a "connecting to Novaword" után.VAlami egyébként a játékkal lehet, mert amikor megkerestem a Startup file-t, az a játékon kívül simán megtalálta a szervert.
  • Roger
    #4
    Kösz az ötletet Tressy, már 1.29-en van a játék, de már az elejétől nem működik rendesen.A demo tökéletesen megtalálta a NW-t, de a gyári játék nem hajlandó felcsatlakozni.A kapcsolattal nem lehet hiba, mert IP4LW-vel tökéletesen működik, csak kicsit nehézkes.
    A trefort.net nem működik(legalábbis én nem tudok oda menni), ha van másik hely, ahol elérhető Vagy, azt írd meg, Nekem is van egy játékos haverom (Cube), talán egy páros game-t nyomhatnánk.
  • Roger
    #1
    Sziasztok! A DFLW nem hajlandó felcsatlakozni a NW-re, azt a hibaüzenetet adja, hogy a keresett URL nem válaszol.Az érdekes az, hogy IP4LW-vel simán fel tudok jelentkezni, és lehet játszani is (csak úgy körülményesebb).Van olyan, akinek ilyen gondja volt, de meg tudta oldani?
    Előre is KÖSZÖNÖM!