23
StreetFighter
  • Nightrun
    #23
    Én meg már azt hittem, hogy a streetfighter címről nektek is a motorok jutnak eszetekbe. Nekem igen. Meg Borsay Szabolcs, meg Babu, meg Potzner Ferenc. Tudjátok, kik ezek?
  • Kandurex
    #22
    jaja, most is itt ültem egy jogásszal és habzó szájjal ütöttük - vertük egymást, szal ennyit a gyerekesről. Viszont, mint kiderült elfelejtettük a legtöbb mozdulatot, ha valaki tud olyan lapról, ahol le vanak írva a mozgáskombinációk az ne legyen rest és ossza már meg velem, hálás lennék, előre is THX!
  • Nem3sis
    #21
    jejejjeeeeeee
  • Bucser
    #20
    Én imádom a dedósoknak való béna játékokat mert nem érzem magam attól olyan kurvára felnőttnek, hogy megmondjam mindenkinek a véleményem:))) Me3gyek is vissza a sarokba jatszani a Mortal Hombar 1-el:)
  • Lacc
    #19
    alma
  • Dynamic
    #18
    gotoandread #3
  • bfg900
    #17
    És? Mit zavar az téged, hogy valakinek tetszik? Miért kell elmondani a véleményedet, ha semmi értelme? Miért nem írsz építő jellegű dolgokat egy oylan fórumba, ahol van hasznod?
    (Tudom, hogy erre valami idiótaságot fogsz válaszolni csípőből, dehát szerintem te is szereted a dedósoknak való béna játékokat :)

    písz...
  • Nem3sis
    #16
  • Dynamic
    #15
    UP!
    A streetfighter egy dedosoknak valo bena jatek gyerekek !!!!!
  • Bucser
    #14
    Sebaj attól még SÜtik a Capcomos romok:)
  • Glpetyus
    #13

    Sztem már nem igen aktuális....
  • Bucser
    #12
    Keress Rom emulátorokat (olyat ami támogatja a CAPCOM 3-4-es gépeket) ÉS a ROMOK között meg keress rá a Street Fighterre. Van egy RAkat.... DC-re gondoltam persze és Olyan mintha a játéktermi játékkal nyomnád otthon.. Nagyon Süti... JA és megy Hálózatban is...
  • Glpetyus
    #11
    loál
  • Bilux
    #10
  • Sephi
    #9
    Eloszor is a Street fighter nem bena dedos jatek faszikaim! Ti is azon notetek fel szal kusojatok el! Ne probald bemeselni nekem hogy amikor ott alt a jatekteremben a Stree Fighter te nem ott voltal egesz nap!

    Bilux az utcso SF akkor tltsel le egy CVGS es jaccad a PSX avaltozatot!
  • Shep
    #7
    Nem a SuperStreetFighter2 még 95-ben? Nem igen lehet azt már letölteni sehonnan.
  • Bilux
    #6
    Wazzeeeeee Ennyi értelmi embert.....
    Csalódtam ebben a fórumban...:(
  • Bilux
    #4
    ok olyan emberkének is kéne....egy dedósnak...
    Na valaki légyszi...!!!
  • mateos
    #3
    A streetfighter egy dedosoknak valo bena jatek gyerekek !!!!!
  • Bilux
    #2
    Na senki se tudja???
  • Bilux
    #1
    Na az lenne a kérdésem ,hogy hogyan hívják az utolsó részt ami még megjelent pc-re,de a legújabbat!!Ha van olyan hely ahonnan le tudnám tölteni még azt is megköszönném.....
    Válaszotokat előre is köszönöm!!!