34
  • Sidereus
    #34
    Helló!
    Megtudnád mondani melyik csatornán?
  • SIKÁKÁ
    #33
    NEKEM MEG VAN. 4 CD-S.
  • MIMACSKA
    #32
    Felélesztem ezt a fórumot mert nagyon keresem ezt a játékot. Ha meglenne valakinek, van szerverem ahová esetleg fel tudná FTP-zni
    Jó lenne
  • Kilgore_Trouth
    #29
    :) Masik aranyos jatek, amit nekem talaltak ki a Grim Fandango utan......Nem, nem 5 eves gyerek vagyok, csak maganak az egesz jateknak a feelinje tetszik, az kapott el......
    bye
  • Kyra
    #24
    Segítség! Én ugyanott tartok ahol a Zoty de az öngyújtót még nem találtam meg! Hogy jutok tovább? Hilfe!!!
  • csilluka
    #23
    J.P.!
    na figyi! hogy jutottal tul a nagy csirken? nem tudok lemenni az aknaba, vagy hova, pedig azt latom egyetlen utnak. heeeeelllpp meeee!
  • csilluka
    #19
    Zoty!
    itt van most nalam egy röviditett jatekleiras, amivel messzire el lehet jutni a stupidban. ha erdekel, adj egy e-mail cimet, es elküldöm!
    csilluka
  • csilluka
    #18
    Zoty! Ha jól emléxem, akkor ha rákkatintasz a másik egérgombbal egyet (nem amelyikkel egyébként tennéd), akkor utána fel tudod venni. Írj, ha nem megy!
  • csilluka
    #16
    Helo Zoty!

    szóval vidd az egérfogót a lépcső elé és tedd oda. Utána kapcsold le a villanykapcsolót és várj.....majd +látod mi történik!!
    Üdv: Csilluka
  • csilluka
    #14
    help!!! kinek van végigjátszása?
  • Sephi
    #2
    Engem meg az hogy mar feleve veginyomtam es tok rovid de egybkent hala rohogtem magam:)