9010












  • Breki33
    #68
    Igen csak mivel ez nem tömörített ugye kicsit jobb minőség gondolom
    Bár kérdés milyen minőségben rögzítették

    Amúgy nem kell ide orosz lap csak Direct Connect

    Amúgy melyik a kedvenc Queen számod?
  • 0ppika
    #67
    Ja szóval ezek csak zenei fájlok, azokat a tudnék letölteni valamelyik orosz lapról mindenféle trükközés nélkül.
  • Breki33
    #66
    na megvan shn formátumban van

    Winamp pluginnal lejátszható
  • Breki33
    #65
    egy letöltésvezérlő tulajdonképp egy kis program
    ha az fent van csak rá kell kattintani a linkre és letölti
    holnap megis mondom milyen a linken lévő koncert
  • 0ppika
    #64
    És az mi?
  • Breki33
    #63
    bittorentel lehet letölteni
  • 0ppika
    #62
    Kössz, de sajnos ebből a fórumból nemsokat értek
  • Breki33
    #61
    pénzért árulja
    illetve nem árulja csak ha nincs csereanyagod akkor kér vmennyit

    de a kereskedelmi forgalomban lévőket nem másolja
    Ha letölteni akarsz nézd meg ezt
    klikk
  • 0ppika
    #60
    Érdekel minden!
  • 0ppika
    #59
    Ja az albumok és klippek.
  • Breki33
    #58
    Ezt ismered?

  • Breki33
    #57
    biztos megvan az összes? P

    én ismerek egy srácot akinek vannak kiadatlan DVD-s koncertjei ha érdekel
  • 0ppika
    #56
    Na senki?
  • 0ppika
    #55
    ITT VAN még egy hasonló oldal, de itt is csak infók vannak, lehet hogy csak rendelni lehet!?
  • 0ppika
    #54
    HI. Én is nagyon szeretem a Queen-t, megvan az összes albumuk mp3-ban, és az összes videóklipp is, valamint a budapesti koncert videó. Jó lenne megnézni más koncerteket is, találtam egy lengyel oldalt ahol megvan az összes koncert, de lehet hogy csak infók vannak róla, mert letölteni nemtudok semmit. Aki estleg kicsit többet tud nálam lengyelül az légyszi nézze meg EZT!!! az oldalt. Kössz.
  • Mp3Pintyo
    #53
    DALNET
    #videomp3express
    Itt keress ra.
  • br0me
    #52
    pedig igy van!! szerinted itt erölködnék s napokoig várnám hátha segit valaki
    morpheus, winmx, kazaa.. csak 35 megas van 1-2**láttam 42megasat is, de az nem jön le
  • Mp3Pintyo
    #51
    Azt ne mond, hogy Kazaa-val nem talaltal olyat ami teljes.
  • br0me
    #50
    Köszi ismerem az oldalt de nincs közte amit keresek, s máshol sincsen, ahonnan egypárszor lehoztam mindig hianyzik az utolso fél-egy perc
  • Coine
    #49
    www.mellesleg.hu/zene
    fent van rengeteg kvíín klip, csak meg kell keresni.
  • br0me
    #48
    It's a hard life klipje kellene
  • Mp3Pintyo
    #47
    Az Mp3Portalon fennt van jo par albumuk, de most este belinkelek meg jo parat 192kbit-es minosegben.
  • Mp3Pintyo
    #45
    zakika: gondoltam, hogy azt irok, mivel tudiom azt kell. Csak az emberek nagyresze meg az FTP-t sem ismeri nemhogy a szokoz jelolest :)
  • Mp3Pintyo
    #42
    zakika a forum kifejezetten jol mukodik:
    a -----=====Pron=====----- elott van meg 5 db szokoz.
  • Mp3Pintyo
    #41
    NEm igaz, kihagyja a szokozoket ez {&@{&@

    ftp://209.87.90.173/ /com1 / tagged/by/da man/4 / u/---===Movies===--- / -----=====Pron=====-----/--==MP3'S==--/
  • Mp3Pintyo
    #40
    ftp://209.87.90.173/ /com1 / tagged/by/da man/4 / u/---===Movies===--- / -----=====Pron=====-----/--==MP3'S==--/

    Ez a jo cim, bocsi.
  • Mp3Pintyo
    #38
    Az Mp3Portalrol kb 10 albumot tudtok letolteni 128kbit-es minosegben.

    Mp3Portal
  • Mp3Pintyo
    #37
    Queen - Greatest Hits Platinum (3CD)

    ftp:/209.87.90.173/ /com1 / tagged/by/da man/4 / u/---===Movies===--- / -----=====Pron=====-----/--==MP3'S==--/10. Queen - Greatest Hits Platinum/
  • Bakka
    #36
    Mikozben neztem a Lovagregenyt es meghallottam a We Will Rock You - t, majdnem felvisitottam oromombe !!!
    A vegen meg a We are the Champion van, Robbie Williams enekli (legalabbis azt hiszem, hogy ő) !
    Nem volt kedvem kimenni a terembol !
  • balumaci
    #35
    én szeretem a friends will be friends-et is,ti?
  • zacsko
    #33
    Volt egy cimem de most látom, hogy már nem lehet letölteni, jó sok ritkaság volt pedig fenn. Írj mailt aztán megbeszélünk valamit, kb. 100 ritkaságom van. Volt egy másik cimem is, onnan vagy 30 full koncertet lehetett letölteni, sajnos az URL elveszett az egyik formázáskor, de amjd utánanézek hátha megtalálom.
  • Laci
    #32
    Ez nem így van! Ennél jobb számot (NEM CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM) még nem nagyon hallhattunk! Persze ez az egyik legutolsó száma is az öregnek.
  • Laci
    #30
    Én csak azt tudom javasolni, hogy a THE SHOW MUST GO ON-t sose hagyd ki e listábol!
  • Laci
    #29
    ezek engem is érdekelnének, főleg videóban.
  • Laci
    #23
    Nekem loncertfelvételekből csak a Live Magic van meg CD-n, azon kívül 4 lemez( Innuendo, Made in Heaven, Greatest Hitz I, Greatest Hitz III)
  • Laci
    #22
    Irigyellek!
  • zacsko
    #21
    A koncertek mp3-ban, minden más eredeti CD-n van meg, van pl. egy 16 CD-s albumom is, ami tavaly jelent meg, tele van ritkaságokkal.
  • Laci
    #20
    CD-n?
  • zacsko
    #18
    Stu
    Nekem megvan az ÖSSZES. Az összes album, az összes ritkaság, 10 full koncert meg ilyesmi...
  • Bakka
    #16
    Szerintem nagyon Allat !!!!
    En majdnem mindig ezt hallgatom !!! Megvan albumuk.

    Queen Is My God !