42
E-Racer - minden amit tudunk...
  • Cobra11
    #42
    _jes nem tudom melyik patchre gondolsz, de az 1.17-es crackelt patch letölthető a warezcenter.warez.hu címről. A 3 új pályát honnan lehet letölteni, mert az eracer-online.com-on és rage.com-on sem találom.
  • Anee
    #41
    aaaaaaaaa nincs
  • Anee
    #37
    látom szerecc 1-2 gamét minden más szar mellete
  • Anee
    #35
    Eurofighter?
    a Hostile Waterset is minden ujság díjazta min 86%
  • Anee
    #33
    hát az autósokból biztos...másból annyira nem!
  • Anee
    #30
    online bajnokság??????????????
    Legközelebb a Ducatinak lesz bajnoksága....
    EuroFighter jó csak nincs meg Hostile Waters meg ccollll
  • Bilux
    #25
    Akkor az INCOMIG-on kívül.../iagaz ez meg nem kocsis.../ :))
  • Bilux
    #23
    Báááz ekkora szart se láttam...
    Bár a Rage a powerslide-on kívül jó kotsist nem is csinált.....
  • Anee
    #18
    Tökéletes!!!Köszi ezzel egy újabb ellentétet csináltál KeFevel:))))))
    Neked jobban hiszek s köszi....
  • IMYke2000
    #16
    Dauby.
    Nem vitatkozni akarok veled, távol áll tőlem, de figy:
    az Offroad Redneck Racing játék nem egy extrém szuper csillogó-villogó szimulátor, DE: pont ez a jó benne!
    Tudod, már a hátam is tele van az olyan xxx játékokkal, melyek csillognak, villognak, a mai videokártyák teljesítőképességeire apellálnak, de közben semmit, vagy alig többet mutatnak eredetiségből stb.
    Nem vitatom, az Offroad-ban igen is vannak hibák, azonban próbáljon mindneki arra az egyszerű tényre, hogy egy ilyen stílusú játék nem az agysejtek tartós lekötésére készült és bizony leginkább az ügyességre épít.
    Tehát, ha valakinek olyan szimulátor játék kell, melyben a taktikázás, a grafika és az ötletesség fontos, annak nem az Offroad kell.
    Szerény véleményem szerint, azért az Offroad mérföldekkel jobb game, mint az E-racer!
  • Rozmy
    #14
    Nekem még mindig nem müxik :(((( >>DEL
  • Anee
    #13
    Offroad jobban teccet?
  • Anee
    #11
    Nem is mondtam hogy az NFSel versenyezhet....majd még megnézem a Force Feedback támogatását mert ott még mutathat jót:(
    Máshol a grafón kívül nem
  • IMYke2000
    #10
    Én voltam "Nálam 50 %"
    És valóban csak a RIP változat éri meg.
    És valóban csak kipróbálásra, illetve a polcra: "nah, ez is megvan alig 200 Ft-ért"
    Letölthető pályák, autók a Need For Speedhez is vannak! És az e-Racer közelébe se ér a NFS sorozatnak.
    Hja, és senki se jöjjön azzal, hogy a "haj a NFS nem arcade!", mert hülyeséget mondana, hiszen abban is van arcade jelleg, sőt metamorfóm, hiszen vegyíti a stílusjegyeket (lásd NFS V: Porsche 2000)...
    Na bye
  • IMYke2000
    #9
    :)))
  • t0M
    #7
    Rozmy: Felraktam a ftp://ftp.supergamez.hu/upload/eRacer Fix/ konyvtarba.
  • Anee
    #6
    Én is jáccotam már jobb gameval de egynek elmegy....csak a rippet éri meg
  • Rozmy
    #5
    t0M : merre szerezhetem be a patchet, mert a config progiban nincs zene, optionsba (ami gondolom a jatekban van) nem tudok eljutni :(
  • Anee
    #3
    Nemtom Myth rip nállam tök jó...fizikája igényli a szódát de meglehet szokni
    Grafikja elég korrekt s egész sok pálya van s az egész dizájnja cool
    Nállam 86%
  • t0M
    #2
    Rozmy: Gondolom a Myth fele rip van meg mert az nem mukodik rendesen. Vagy vedd le a zenet teljesen az options-ben vagy kell hozza a Class fele patch ami ezt a hibat javitja. A jatek nem csunya, de a mozgasa szerintem valami iszonyat.
  • Rozmy
    #1
    Csá emberek!
    Most szereztem be a game-t, és van egy kis problémám, mégpedig az, hogy nem működik!?!?!?
    A menü már olyan szinten akadozik, hogy kb 1 frame 3-4 másodpercenként változik. :(
    Van akinek működik rendesen?
    Amugy szerintem jó a game (képek alapján).