Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

armageddon666
#19695
Szerintem meg valaki elkezdte szidni egyszer a VALVEt és valahogy divat lett belõle, és most mindenki minden apró faszságon kiakad 😊

($=€ is valójában 1,25$=€ 😊 vagy hasonló, amivel persze így is rosszul jártunk, de az a gyenge forint miatt van)

@

kakaoskalacs
#19694
nekem ugytunik hogy ugy adjak be mintha eddig nem lett volna hegylako mod :_D de ök beleraktak

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Jim Morrison
#19693
De nem vok sztiimen, mi ez a highlander mod? Eddig is volt nem? vagy kulon highlander cfg t tettek mi? miafene?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

elitehun
#19692
valami rémlik, de sztem azzal se volt baj. annyi hogy így kényelmesebb 😛
Jim Morrison
#19691
Emlékeztek mikor gyülekeztünk highlanderre, nem volt szerver és elkezdtünk gyülekezni egy 18slotos üres szerveren? <#idiota>

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#19690
De am tök cuki a valve, hogy ezt is úgy mutatja be, mintha õk találták volna ki😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Narxis
#19689
*nem kell megölni*

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#19688
"new Highlander mode"<#hawaii>

am. igaz, társainkat megölni, õket elég szivatni.<#gonosz1> na jó, neeem.<#vigyor3>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

sonic syndicate
#19687
és a végén csak egy maradhat <#idiota>

sonic syndicate
#19686
illetve csak az ellenfelet

Narxis
#19685
Meg kell ölni egymást.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

tototto
#19684
na szóval mi ez, én nem játszok sokat tfel, nem is találkoztam még vele, röviden mi a lényege?

sonic syndicate
#19683
aki akart eddig hájlánderezni, megoldotta

szerver, kasztlimit, esl/etf2l cfg és ennyi

sonic syndicate
#19682
ez is csak olyan, hogy úgy tûnjön, mintha dolgoznának

sonic syndicate
#19681
ezt mondja mindenki

#19680
csak érted... ennyi erõvel eddig is volt benne highlander... akkor sok értelme volt belerakni😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

sonic syndicate
#19679
amúgy is higlander csak ismerõsökkel jó, mikor együtt röhögtök közbe mumblin, random pubolókkal nincs meg a csapatmunka, vagy csak elvétve

sonic syndicate
#19678
mondjuk 18 slot? vagy szerver neve?

elitehun
#19677
Minek szerverkeresõ? Majd görgetsz és meglátod
#19676
Jó, csak hogy keresel rá szerverkeresõvel?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

sonic syndicate
#19675
és minek kéne ehhez új pálya? eddig is tök jól lehetett highlandert játszani a mostani pályákon

#19674
jah csak azt kéne tudni, hogy mostantól lesznek-e akkor olyan pályák, hogy HL_xy

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Beast Machine
#19673
IGEN VÉGRE KÖSZÖNÖM VELV<#law>

...vágod?

Narxis
#19672
Added new Highlander mode

O-M-G

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

sonic syndicate
#19671
omg...eddig is volt
még az sg-sekkel is játszottunk egyet

amúgy csak olvasd el az infót

tototto
#19670
mi ez a Highlander játékmód valaki tud valamit róla?

Lacccca
#19669
Jelezném hogy ha lenne rá igény tudnék szerezni pub szervert a Fórumon összegyûlt csapatnak.
Feltéve ha van rá igény és tényleg ki is használnátok.
Olyan esetben nem tudom megoldani mint ami eddig is volt hogy ott van de nem játszik rajta senki, csak akkor mûködik a dolog ha egy egészséges játékos forgalmon van/lesz a szerveren.

http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015

#19668
tudom... ott próbáltam de nem sikerült és hagytam a francba... majd ráfekszek😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#19667
múvie

CoD4-esek is jóak

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

kakaoskalacs
#19666
vanrá topic sg-n

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

#19665
dehogy nem... csak pcsek vagyunk és nem tudunk vele játszani😛
Valaki küldjön el egy mûködõ ps2 emulátort mmert nekem régen sehogy sem sikerült beállítanom😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

sonic syndicate
#19664
oh 😞

Zickler
#19663
Miért nem szóltál elõbb épp tegnap dobtam ki az ablakon egy ilyen szettet. És még 2 hét míg megjön az újabb adag. <#idiota>

Battletag: Muhee#2716

sonic syndicate
#19662
#19659
beszerzem én az emulátort, ha biztosítasz egy gépet vagy ps3-at fullhd tv-vel

kakaoskalacs
#19661
vagy ps3-mat az uj részért 8)))

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Viktor99
#19660
Nem mondjátok komolyan hogy nem ismertétek? Egyik legnagyobb gém.. 😊
Zickler
#19659
Gyorsan szerezz egy PS2 emulátort vagy PS2-t, mert ezt a játékot nem szabad kihagyni. Én is végigvittem már mind 2 részét legalább 3-szor és még mindig nem unom. Próbáld ki.

Battletag: Muhee#2716

Rage47
#19658
ez a game kell😄
Jim Morrison
#19657
húúú, de durvaaa 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

kakaoskalacs
#19656
ps2 emulator viszi

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

#19655
kár hogy ezek a játékok nincsenek PCre😞

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

kakaoskalacs
#19654

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Jim Morrison
#19653
Jaja 😄 pontosan nemtom az melyik resz, csak a chains of olimpus vagy miazistent toltam vegig psp n 😄
</off>

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

kakaoskalacs
#19652
Kratos? 😄 asszem ez a neve van a god of war-os video amikor letepi Icarus szárnyát az gecijo 😄 nice loko

OFF vege

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Jim Morrison
#19651
A God of Warbol a fohos 😄
itt kicsit olvass vissza, és mindenre fény derul 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

z99999
#19650
szép logó, ki van rajta?

Pszt.

sonic syndicate
#19649
😄

Jim Morrison
#19648
undoriitobazdmegutalomapokokatlegalabbfigyelmeztettelvolnate********************************************************************

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

sonic syndicate
#19647
http://images.google.hu/images?client=opera&rls=hu&q=huntsman&sourceid=opera&oe=utf-8&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=hu&tab=wi

elitehun
#19646
Nem igaz. Mikor kapok végre megint huntsmant????