Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csokalaci
#19797
csak magyar hl2 miatt van 😄
#19796 rászoktam <#shakehead>

http://facebook.com/musicleander

Julius Caesar
#19796
Túl sokat használjuk a fail szót.

FAIL.

<#banplz>

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

sonic syndicate
#19795
úristen magyar steam - most pedig kitagadunk <#idiota>

Rage47
#19794
olykor a V befigyel😄
Viktor99
#19793
ULOL bazz! 😄
Éljenek sokáig a retkes anyaszomorító acclopók!
csokalaci
#19792
folytatás :
12:13 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: http://kephost.com/images/91steam_fail.png
12:13 - -<W.U.W>-TóNi @ GMOD.hu: híres lettél
Ste@m gifts most Offline.

http://facebook.com/musicleander

csokalaci
#19791
Meg szeretnék veletek osztani egy értelmes beszélgetést :

http://facebook.com/musicleander

#19790
sokat írt a game a merevlemezre, ezért swappolt, azaz meg megállt a game, akármilyen erõs géped van

na ezt most kijavították.. vagy nem
z99999
#19789
nem szaggat

Pszt.

Jim Morrison
#19788
lelyisfordiiijhatod

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Narxis
#19787
Team Fortress 2 and Day of Defeat: Source

* Fixed a case of client-side hitching caused by writing a file to the hard drive too frequently

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

csokalaci
#19786
duplaanál szájkosárral szopóállarcal kempingkorbáccsal lóval egy tehén hátán

http://facebook.com/musicleander

#19785
perverz

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

csokalaci
#19784
persze csak a lvl 80-asoknak

http://facebook.com/musicleander

kakaoskalacs
#19783
de van epic gear-jük egy jo segg és mell :_D

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Narxis
#19782
A csajok nem tudnak frostboltot lõni vagy medvévé változni vagy stealthbe menni vagy Voidwalkert idézni. 😞 Érdektelenek.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

foxpal
#19781
van benne valami😄

kakaoskalacs
#19780
nem feltetlen :_D

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

#19779
a csajok többe kerülnek mint a wow😛

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

kakaoskalacs
#19778
" szar wow-t inkább mennyetek csajozni lámák😄"

eléggé rossz dolog párhuzamot vonni eme 2 dolog között ,
Részemröl csajozok is sõt az jobban is megy mint a wow : )))
Elvégre itt senkisem dagadt pattanasos kocka vagy tevedek?

OFF vege

Sg-s lövölde nem lesz mááár soha?

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

csokalaci
#19777
<#mf2>

http://facebook.com/musicleander

Narxis
#19776
<#ejnye1><#ejnye1>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

foxpal
#19775
Azthittem egyedül vagyok de mostmár tudom hogy más is utálja a szar wow-t inkább mennyetek csajozni lámák😄

Viktor99
#19774
Te vagy a FAIL amiért a lelkeddel eteted a wowot...
(Idézet Hyde, aki nem Miszter, bölcseleteibõl)
csokalaci
#19773
fail 😄

http://facebook.com/musicleander

Viktor99
#19772
Büdös wowosok...










azé még <3 😛
csokalaci
#19771
én 74 >.<
Igaz egy hónapja voltam annyi mert abbahaytam

http://facebook.com/musicleander

kakaoskalacs
#19770
nem tfeztem jorégota

Wowban meg 70-es vagyok FUFUFUFUF XD

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Jim Morrison
#19769

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#19768
Mindenki szereti Raym... Jimmyt ^^
Narxis
#19767
Ejnye srácok, szeressük egymást. :-)

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

sonic syndicate
#19766
nem 😞

Lacccca
#19765
Húú hát te nagyon profi vagy, kérlek tanícs mester!!!!
Beléphetek a dodzsódba?

http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015

sonic syndicate
#19764
igazából már volt ilyenem, konzol mindent 4 pixeles betûtípussal logolt mindent, szóval nem, nemigazán zavarna x)

sonic syndicate
#19763
engem miért zavarna? fõmenü már amúgy is át van írva, meg ugye teljesen átírható az egész, ez az egyetlen pozitívuma a source engine-nek

Lacccca
#19762
Gondolom azért sírna a szád ha nálad jelenne meg valami helytelenül és nem javítanák :/

http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015

Narxis
#19761
<#nevetes2><#hehe>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

sonic syndicate
#19760
#19758
végre!!! ez volt minden vágyam! köszönöm Valve! már csak ez hiányzott a játékból

Viktor99
#19759
Má' megvan és beverjük a gáttubörnt >😛 Te jössz hozzánk beugrónak ok? <#idiota>
Narxis
#19758
Fixed Polish Team Fortress 2 fonts not being displayed correctly in the Main Menu

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

kakaoskalacs
#19757
höhöhö fasza :_D

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Zomil
#19756
mivel békás oldalon van a kép és lusta vagyok máshova feltölteni ezért linkelem öket 😊
fasza medic beam mod(még nincs kész, de hamarosan kiadják)
egy
kettõ

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

sonic syndicate
#19755
nem szedtek össze egy csapatot MFR-re?<#idiota>

Rage47
#19754
nagyon fáradtak lehettek már😄
Viktor99
#19753
De jó, nekünk csak egy nagy követ kell hagyni az ablak elõtt és azt üzenték, hogy majd megoldják... 😊
#19752
nekem kihozzák házhoz, de megírták, hogy hagyjam a kulcsot a lábtörlõ alatt és éjszaka behozzák.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Jim Morrison
#19751
tök sziivás neked, a helyedben új adatokat adnék meg, mert nekem ps3at iigértek fullhd tv, csak este be kell mennem a saturnba, siimaszkot kell huuznom, hogy tudják en vagyok es akkor elvihetem a boltbol(postakoltseggel mar tenyleg sok lenne).

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

tototto
#19750
meg kell majd még a steam accod meg jelszó ha esetleg a postás nem tudja kivinni oda küldik a zixbokszot 😄

Jim Morrison
#19749
En is nyertem, csak meg a bankkartya szamom meg kodom kell megadnom.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#19748
azok nem kamuk :|

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx