30108
  • Lokker
    #30068
    Ezt a gun mettle hozzáférést csak steam tárcából lehet megvenni?
  • Lokker
    #30067
    Magyarul, kaptunk egy CS:GO kiegészítőt...
  • SzirmosSzisza
    #30066
    nop

    "New feature : Weapon exchange and pick up. Weapons dropped by killed players can no longer be picked up for ammo. Killed players will now also drop a medium ammo box. Players that can normally equip the dropped weapon (proper class) can look at the weapon and press the 'action key' to exchange it with what they have equipped. The player's equipped weapon will be dropped on the exchange."
  • Jim Morrison
    #30065
    azt hittem csak skinek lettek :C
  • SzirmosSzisza
    #30064
    #30055

  • Lokker
    #30063
    Ja, hogy jött patch... akkor úgy módosítanám hogy tegnap este még nem láttam olyat. :)
  • Lokker
    #30062
    szerintem ez valami spéci szerver beállítás vagy mod lehet mert én nem tapasztalom.
  • Jim Morrison
    #30061
    nem is tudtam hogy fegyvereket így fel lehet szedni. vagy ez is új?
  • Lokker
    #30060
    Pont ide bevezetni ezt... pedig szerintem így is elég egyediek voltak a fegyverek. Spy-al nem játszom, utálom is :) 1 percen belül kétszer lelőttem és hátba késel a spy. Mondjuk lehet meg kéne kicsit ismernem hogy csinálják ezt a 3 életes trükköt. :)
  • NEOreg3
    #30059
    matchmakingről nem olvastam, gondolom még nincs benne

    hát ez így elég meh
  • Jim Morrison
    #30058
  • SzirmosSzisza
    #30057
    Mondjuk ha jól láttam volt 1 kis spy buff is, legalább nem csak random CS-s dolgokat raktak be.
  • Lokker
    #30056
    Hát ezt nagyon fontos lehetett ide is bevezetni. Valószínűleg a shop már nem hoz eleget ezért ide is be kellett dobni ezt a gyökérséget.
  • SzirmosSzisza
    #30055
    http://www.teamfortress.com/gunmettle/ mostantól csgo van :D
  • NEOreg3
    #30054
    vagy cserélni valakivel
  • Lacika1992
    #30053
    Ezt a tauntot hogy lehet megszerezni? csak venni lehet?
  • Dency
    #30052
    Egy kis konga buli:
  • Sqveeze
    #30051
    Sziasztok,

    Ha valaki szereti a Freak Fortress játékmódot annak ajánlom figyelmébe a most nyitott szerverünket. Nagyon szeretem ezt a játékmódot és nagyon sokat játszottam vele még régebben, de mostanra nem találni normális szervert ezért gondoltam, hogy indítok egy sajátot egy jó kis közösségel. Ha gondoljátok nézzetek fel.
    IP: tf2.getrekt.hu vagy 46.101.185.192:27015

    Ui: Bocsi az offért, és remélem leszünk egy páran, hogy esténként freakeljünk egy jót :) (A szerver egyenlőre csak 10 férőhelyes de ha igény lesz rá bármikor tudom növelni.)
  • Jim Morrison
    #30050

    lehet akkor újra előveszem...
  • Viktor99
    #30049
    Béta óta meglehet ezt csinálni, üdv a tf2 világában.
  • Ingman12
    #30048
    No, már nem csak játszhatatlanul hulladék a játék, de még "legálisan" csalnak is az idióta gyökerek. Mentem egy kört, medic haverja beállt kémnek az ellenfélnél, eljött a bázisunkhoz, álcát vett fel és folyamatosan healelte, jelezve, hogy velünk van. Jó érzés védeni a pontokat úgy, hogy közben a saját csapattársad hátulról segít beférkőzni az ellenfélnek.
  • Jim Morrison
    #30047

    hl3 confirmed
  • NEOreg3
    #30046
    videón kívül semmi említésre méltót nem kaptunk, és ahogy a steam fórumokat látom, kezd az embereknél betelni a pohár, hogy egyre kevesebb és kevésbé minőségi update-et kapunk

    részemről még megvárom az idei smissmass-t és utána eladom az értékesebb cuccaimat (ahogyan azt már 1 évvel ezelőtt kellett volna), a valve meg leszophat, ha csak ennyire képesek, amikor tavaly is 100+ millió dollárt kerestek a TF2-vel

    (és tudom, hogy ez egy community update, de eredetileg új fegyverek (egyedi statokkal) és egy pálya (cp_snowplow) is jött volna, amit aztán nem hagytak a valvenál, mert több problémát szült volna, mint csak rányomni az 'import hats' gombra)
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2014.12.09. 11:19:12
  • Narxis
    #30045
    zsír
  • Jim Morrison
    #30044
    endoftheline/
  • SzirmosSzisza
    #30043
    Alapvetően senkinek sem kellenek alap tárgyak. Próbáld meg azokat amelyekből dupla van bekraftolni.
  • sevendoor
    #30042
    sziasztok! Már régóta játszom a játékkal a csere, eladás rész nem igazán érdekelt ezért mára odáig jutottam, hogy már a hátizsákkal megnövelt raktáram is kezd betelni, pedig a ládákat helyből eldobom. Ma elöszőr megpróbáltam az eladást, de mindössze pár tárgyat kínált fel a rendszer, a többi 280 tárgyat nem. Hogyan tudnám eladni a tárgyaimat? köszi
  • Jim Morrison
    #30041
    N tényleg feltörték az accodat? rám üzentek, hogy feltörték, és valami png fájlt küldtél de nem szabad rányomni :o
  • tothbalu99
    #30040
    Sziasztok. Tudna valaki segíteni? Mit tudok csinálni a kovetkezo tárgyakkal? Vudu-átok sújtotta égetett meszeszsák, Vudu-átok sújtotta szog, Vudu-átok sújtotta régi bakancs, Vudu-átok sújtotta díszpisztráng (ebbol 2 van), és Vudu-átok sújtotta tapadóbomba. Valakinek valami otlet? Ja es még egy kérdes. Ez az event meddig fog tartani, es lesz-e uj halloween event, vagy csak jovore?
  • Ingman12
    #30039
    Bocs a dupláért, csak a pontosítás miatt: minijátéknak minijáték, csak amolyan aktatáskás missziók végén van, így meg igazából mindenki a kocsikázást várja. Külön lehet viccesebb lett volna, főleg hogy van pl. "focis" játék is.
  • Ingman12
    #30038
    Hát érdekes ez az új halloween-i játékmód...nem lenne rossz, de a videó alapján is teljesen másra számítottam. A kocsikázás is ötletes, de maximum valami minijátékban lenne jó, ez így valahogy nem áll össze.
  • NEOreg3
    #30037
    ez még csak a tavalyi event, az idei event a héten jön elvileg
  • Jim Morrison
    #30036
    Már tavaly is ilyen volt?:o
  • SzirmosSzisza
    #30035
    Ha ugyanaz mint tavaly, akkor megnyomod a H-t és ellövi a varázslatot.
  • Jim Morrison
    #30034
    Valaki mondana pár szót mik ezek a varázslatod, könyvek meg mittudéménmég mik?:/
  • pancho5
    #30033
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretné kérni, hátha találkozott valaki közületek ezzel a problémával. Tegnap meghalt a játék, akármilyen szerverre próbálok csatakozni, elkezdi a csatlakozást, majd a szerver információ lekérés résznél megáll a töltés és lefagy a játék. Azóta már egyszer újra is raktam, de a helyzet nem változott. Valakinek ötlete?
    Előre is köszi!
  • Piloss
    #30032
    Ami a tárgytalálást illeti, ajánlott átolvasni link
  • Kolyn
    #30031
    Rendben,kivárom a 30 napot remélem bejön.Ha nem akkor majd jelentkezem még 1* köszönet a válaszodért
  • NEOreg3
    #30030
    Ha olyan dolgot akarsz cserélni, amit frissen vettél a store-ból, akkor lehet, hogy pár napot várni kell vele, amíg elcserélheted. Ha rég nem vásároltál semmit a steam-en, akkor 30 napot kell várnod, hogy megbízható felhasználóvá válj, csak azután tudsz majd cserélni.
  • Kolyn
    #30029
    üdv!
    Töltöttem fel minimális összeget,hogy végre prémium tag lehessek.Meg is lett csak eggy a bökkenő,azaz több!
    1-Azt írták,hogy nagyobb dropp de aznap még egy fél órát játcottam esett 2 item.Váltottam prémiumra így,úgy amúgy meg az öröm 5 ik napja játcom prémiumosan és láss csodát semmi drobb!Semmi item nem esett,mégcsak láda sem ami rengeteg szokott esni még free accal is.Mi lehet vele?Megesett már párszor,hogy nehezen droppoltak a dolgok de nem az 5 ik napja semmi.Ez még el is menne,de a
    2-ik dolog,cserelehetőség semmi esetre se jön össze.
    Ezt a mondatot írja ki mindég:"Probléma adódott a cserekérelmed elküldésekor.Lehet hogy a csere átmenetileg nem elérhető,vagy a fiókod jelenleg nem tud cserekérelmet külden"
    Néztem fórumokon írták,hogy STEAM-GUARdot kapcsoljam be.Bevolt.Nem aktiváltad a visszaigazolást,megcsináltam írja is:Hitelesítve.
    Volt aki azt mondta minimum 5 barátodnak kell lennie,de szerintem ez hülyeség.
    Mi a fenét tudok ezzel kezdeni?A dropp lehet visszajön de a cserére semmi magyarázatot nemkaptam x /
    Előre is köszönet a válaszokért!
    Utoljára szerkesztette: Kolyn, 2014.10.07. 20:01:13