Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

elitehun
#20197
vektor. az az APX . vektor te vagy?
elitehun
#20196
Nagyon nagy😄 Csak így tovább
Rage47
#20195
Jim Morrison
#20194
uhmupukfumtuk

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#20193
Második rohadt nagy 😄
Narxis
#20192
baszki milyen betegnek kell lenni, hogy ilyeneket kitaláljon az ember XD

de jóak

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Aquir
#20191
mai termés ENYOY


A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Aquir
#20190

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Aquir
#20189










A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Aquir
#20188

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Jim Morrison
#20187
neeeeeeeeeeeeeee<#rinya>

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#20186
A szavazást kivettem egyelõre a topikból, mert nem mûködik meghatározatlan ideig.
Aquir
#20185
fpsbanana.com?
TGA fájl kell

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

elitehun
#20184
és még egy kérdés. mért van az hogy az összes képre azt mondja hogy corrupt??
elitehun
#20183
Melyik oldalon vannak jó TF2-es képek spray-nek? Gondolok itt olyanra is amelyik változik ha közelebb megyek hozzá
Aquir
#20182

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Viktor99
#20181
HÁHÁ! Táuni momtallica 😛 (reggelt)
kakaoskalacs
#20180
lol

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

elitehun
#20179
hatalmas!!! 😄
csokalaci
#20178
BETEEEG 😄😄😄😄

http://facebook.com/musicleander

RatBaG
#20177

Per Aspera Ad Inferi.

motyodlee
#20176
nemkösz

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

urobee
#20175
akkormajdmás😊

drogosgeci
#20174
nemkösz

urobee
#20173
Hali!
Szeretném eladni 2 Steam accountom:
1.:
-Team Fortress 2 (Eredeti lemezt postán eltudom küldeni)

2000Ft

http://steamcommunity.com/profiles/76561197998748914
--------------------------
2.: (ez csak az account)
-Counter-Strike 1.6
-Day of Defeat Classic
-Deathmatch Classic
-Half-Life
-Half-Life 2: Deathmatch
-Half-Life 2: Lost Coast
-Half-Life: Blue Shift
-Half-Life: Opposing Force
-Race: The WTCC Game
-Ricochet
-Team Fortress 2
-Team Fortress Classic

6000Ft

http://steamcommunity.com/id/Little_field

kakaoskalacs
#20172
csõõõõõõõõõõõõõ

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

#20171
csõ babinéni!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Rage47
#20170
én jókat röhögök rajtuk😄
Narxis
#20169
am. ha sok a mikrofonos vérpisti akkor konzolba: voice_enable 0

néha így szoktam játszani, pihentetõ, de egy idõ után hiányzik az ökörködés. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

csokalaci
#20168
erõs az akaratom xd

http://facebook.com/musicleander

Twetr0x
#20167
Te fél órát kibírtál? Én felmentem, játszottam 2 percet és lejöttem mert hányingert kaptam.

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

csokalaci
#20166
vedd már meg ha játszani akarsz ..

http://facebook.com/musicleander

#20165
helló mindenki
sikerült eljutnom addig hogy már látom a szervereket csak most épp azvan hogy ha rálépek akkor ugycsinál mindha elkezdené betölteni aztán meg visszadob a szerverek közé
am a szervereket azóta látom amióta letöltöttem egy steam-et és abban letöltöttem egy team fortress detected serverst aszthiszem igyhívják mi lehet az oka hogy nem tudok belépni egy szerverre sem??????

Jim Morrison
#20164
Szerintem is, de jol nez ki 😄 En fele ekkorara gondoltam.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#20163
túl nagy sztem.
Viktor99
#20162
Ez sajna örökké fog menni...<#szomoru2>
#20161
azt hittem már mindenki túltette magát az updatek fikázásán😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Jim Morrison
#20160
Ujra feltettem az Avirat 😄



En viszont marha kiivancsi vagyok a meet the medicre meg az engi updatera.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

elitehun
#20159
Jah én is már csak ismerõsökkel szoktam játszani de úgy nagyon jó. nagy részben nem is a játékról beszélünk. ma pl arról beszéltünk sokáig hogy melyik játékot vegye meg inkább egyik ismerõs 😄
És így a mondatokba fûztük pl hogy pyro spy stb XD
csokalaci
#20158
ezé' hagytam abba ... amúgy tegnap játszottam fél órát kartelen ...hát mit mondjak nem volt olyan jó érzés mint régen

http://facebook.com/musicleander

elitehun
#20157
Azért a féreg egy kicsit túlzás. de a lényeg hogy tényleg idegesítõ kis pöcsök. 😄
Viktor99
#20156
Ja és még annyit, hogy a spy update tényleg nagy patkányság volt. Csodálkoztok hogy nem vártam a demo updatet? Õszintem igazam volt vagy nem? Hát nagyonis. Igazi valve minõség. De a spyra visszatérve. Ha kell spy a csapatba ha nem. Azóta min 2 spy van mindig, és ha be merek állni mivel a két spy csak az agyam bassza fel a sarokseggtisztító módszerével akkor én vagyok a rossz. És ezek után menjek pubolni? 😄 Kösz inkább a full uninstall.
Viktor99
#20155
Twetinek igaza van, ezt mindenki tudja. Csak egy gond van hogy azok kedvéért akik normálisan játszanának nem fogják megváltoztatni a játékot. Hiszen a kis 10 éves férgeké a játék. Mert nem tudna alap fegyóval menni a patkány, neeeem, csak huntsmannel meg TDH-val. Szánalom a TF2. Ezért nem járok pubra. Max bbal, de HÁLA AZ OGC BBALLNAK, még ott is lehet kardpajzs demo hogy a kurva anyját!<#szeret>

@Táuni: Te nem is téefezel -_-
Jim Morrison
#20154
Az meg igazabol el sem kezdtem 😞 Csak a fobb dolgokat.
A banner is rossz?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

csokalaci
#20153
<#eljen><#eljen> egyetértek

http://facebook.com/musicleander

Twetr0x
#20152
@Narxis: Hát ja. Medic update után már csak lefelé ívelt a játék minõsége, plusz megjelentek a 12-13 éves gyerekek akiknek papi megvette a játékot mert olyan cukin van megrajzolva benne a kifröccsenõ bél hogy biztos nem lehet 16+...

@Rage: Még az is. 😄

@v3ktor: Spyozás is addig volt jó, amíg nem volt updatelve. "HURR DURR CLOAK'N'DAGGER I CAN SIT AROUND AND DO SHIT!" és "DURR DEAD RINGER I CAN FAEK DEATH LOLOLO I CAN'T DIE SO I'LL GO SHOOT THINGS WITH MY UGLYSHIT SNIPERREVOLVER!"

...én még emlékszem, mikor a kartel jó volt és az ogc egy goldbowl instarespawn szar...és nem voltak 12 éves microphone-happy pöcsök...és minden kaszt eredeti, vicces és szép volt...AZ volt a tf2 nem ez a fostaliga...

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

Rage47
#20151
nekem a dizájn sem jön be igazán
#20150
húzzál wowozni

kakaoskalacs
#20149
tevedes amiota én vagyok inaktiv azota nincs közösség : ))

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Jim Morrison
#20148
csak egy ember regisztralt :/ amig nem regisztraltatok nem lehet egy szavatok sem 😄

kihalt a tf2 kozosseg, amiota inaktiv vagyok<#hehe>

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/