1526
  • The Garrett
    #104
    Jaja lehet választani (ugy mint az 1 ben) bőrszínt. meg stb-t ujdonság lesz a nem. választása.
  • The Garrett
    #105
    Ja és remélem nemgond senkinek a kis spojler a cikkben :)
  • Petyus_
    #106
    Az intro az gyalázatosan yo!

    Remélem a játék is az lesz. =)
  • The Garrett
    #107
    Jajaajaj ! Hájp hájp :D
  • Petyus_
    #108
    VÓRÖN SZPEKTÖR AZ ISTEN!! =)
  • The Garrett
    #109
    jaja. :D
  • hykao #110
    Mikor is jelenik meg?
  • galocza
    #111
    asszem elvileg az ősszel. morrowind óta nem találtam semmit, ami igazán lekötött volna, szóval igyekezhetnének.
  • The Garrett
    #112
    ősszel? jó is lenne.
    2004 nyár/első félév
  • antijedi
    #113
    hivatalosan még vagy december vége vagy anuár eleje tudtommal ... :P
  • The Garrett
    #114
    Már bejelentették hogy átcsúszik 2004 re.
  • antijedi
    #115
    dekiraly... :(
    ezt is elbaszkurálják az ezer halasztásal...
  • bfg900
    #116
    Azt nyilatkozta Spector apó még anno, hogy rövidítenek a játékon, mert az embereknek nicns annyi idejük jáccani mint régen. Meg mondott még olyen hülyeségeket, amitől falnak mentem. Ne legyen igazam és elgyen oylan jó a deus ex2 mint az első rész volt.
  • antijedi
    #117
    eheh, ez egyre rosszabb lesz, aszem nem fogom ezt a topicot olvasgatni mert itt csak rémhirek ekringenek...
    ha ezek tényleg beválnak már mos tlehet temetni a gamet, amekora asz votl elozo ez akkora bukás lenne igy...
  • The Garrett
    #118
    lol vagy csak te vagy pesszimista. Épp egekig magasztaltuk :D
  • antijedi
    #119
    hát lehet, de pl ez a "Azt nyilatkozta Spector apó még anno, hogy rövidítenek a játékon, mert az embereknek nicns annyi idejük jáccani mint régen" beszolas elege lehangolo mivel rövid game egyenlo fos game, nincs annal rosszabb mint amikor meg bele se ekztel es mar vege...
    és vannak oylan amek is amiknél az lenne a legjobb ha sohase lenne vége 8pl ilyen a deus ex és a maffia is :P)
    olyan indok még csak csak hogy nem votl idő hoszabbat csinálni vagy akármi de hogy DIREKT leröviditik ez egyszerüen szemétség
    anyagias felfogásba: kevesebbet kapsz a pénzedért mint amenyit kéne/ eredetileg tervezve lett...
  • galocza
    #120
    kicsit én is tartok attól, hogy túl sok az elvárás az első rész után, majd kapunk egy rágógumit (pl nolf). remélhetőleg hamarosan megtudjuk mi is lesz belőle.
  • antijedi
    #121
    hát én szvsz ugy vagyok hogyha hozná pont azt a szinvonalat mint elozo resz (akar meg ua grafikaval mint szinte egy kiegeszito is...) én elégedett lennék, de félek hogy ebből csunya bukta lesz igy ha ezek beválnak amiket előzőekben irtak... (min unreal 2 esetében pl)
    hiddel én szeretném legjobban hogy ne igy legyen...
  • galocza
    #123
    hát ebből én nem sokat értettem. ha dx1-hez kell aNGOL:
    http://supergamez.hu/listazas.php3?id=967235475
    utolsó pár hozzászólás. nem kell mindig messze menni 8).
  • The Garrett
    #124
    ti nem bíztok Spector apánkban?
    én 100% ig!!!!!!

    Egy olyan ember mint Warren Spector NEM ENGEDHETI meg magának hogy szak/közepes szintű gamet csináljon.
  • galocza
    #125
    neked legyen. de az az emberekneknincsidejükjátszanicsinálunkrövidgamét szöveg nekem is süketelésnek tűnt.
  • antijedi
    #126
    tényleg neked legyen igazad, de ez a beszólás nagyon rossz fényben tünteti fel a dologot, a másik fele meg az hogy hiszem ha látom, vadidegen emberben mért biznák meg csak azé mert cisnált már egy jó gamet? lehet hogy csak véletlen lett jó és nemis ilyenre akarta csinálni :PP
  • hykao #127
    A hivatalos oldal elindult, és a kiírás szerint december 3-án jelenik meg a játék...
  • hykao #128
    Frissült a hivatalos oldal.

    ...és sajnos a kiadási dátum is: 2004 tavasz...
  • hykao #129


    Ilyen fószerek is lesznek a játékban?
  • hykao #130


    Ez a csajszi vajon ki lesz?
    Lehetne egy kicsit nagyobb didkója...
  • tom12x
    #131
    Melyik a hivatalos oldal?
    A www.dxinvisiblewar.com-on még mindig a dec. 3-i dátum szerepel.
  • hykao #132
    Igen, érdekes, hogy az amcsi oldalon nem változott, viszont az angol oldalon igen!!!
  • galocza
    #133
    http://www.deusex2.com
  • galocza
    #134
    ne reménykedj.
    nincs gyakorlati jelentősége. hogy miért? olvasd el, ki is ő 8).
  • hykao #135
    Na megint változott a kiadás dátuma az angol oldalon: 2004 március, az amcsi oldal mintha nem frissült volna...
  • hykao #136
    illetve pontosítva lett...
  • galocza
    #137
    de a néni szerepe rajta van: virtuális tinisztár, úgyhogy mindent a szemnek, semmit a kéznek (bár monitoron át... hmpff 8)
  • hykao #139
    Duke Nukem Forever óta tudjuk, semmi sem tuti...
  • hykao #140
    Kijött egy új - bár elég szar minőségű - trailer, de a lényeg nem ez, hanem, hogy a végén azt írják: megjelenés 2003 december 3. Észak-Amerikában...

    Lehetséges lenne 4 hónap különbség az európai és az amerikai megjelenés között a karácsonyi szezonban, az öreg kontinens kárára???
  • hykao #141
    Na újabb - 6db - in-game videóval lettünk gazdagabbak (GameStar)
  • hykao #142
    Már elkezdték a Deus Ex 3 munkálatait!
  • gonosz
    #143
    hat, ha igy is van akkor is mindegy. hogy vegigvidd letoltheted siman, nem kell kivarnod a 4 honapot. ha meg nagyon a szivedhez nott meg is veheted amikor itt is megjelenik.
  • hykao #144
    Ez így van, csupán furcsálkodásomnak adtam hangot, és remélem, hogy nem a 2004 március a "helyes" megjelenési időpont.
  • hykao #145
    Hohó, holnapra, azaz Nov.20-ra ígérnek egy DEMO-t.

    Erre kíváncsi leszek.

    Ha tényleg holnap letölthető lesz, akkor talán nem csúszik az a Dec.3.