4
Resurrection: Return of the black dragon
  • skorpio7
    #4
    Annyira azért nem merültem bele , így csak remélni tudom , hogy nem.
  • Shep
    #3
    Kösz. Végül én is tuljutottam a kapun mégmielőtt az írásodat olvastam volna csak az volt a gondom, hogy én nem egyszerre nyomtam a 2 egérgombot ezért nem sikerült mindíg felmászni a födém alsó síkjára. Szerintem kicsit furcsa egy játék de azt hiszem végig fofom vinni, bár most inkább a Desperadosra fecsérlem azt a kevés időmet ami a *** iskola, tanulás mellett van. Egyébként végig csak az a karom lessz a fegyverem?
  • skorpio7
    #2
    Shep !
    Én nem is néztem bele a controlsba , így jöttem rá az irányításra.Én azt hiszem , hogy nem tartott tovább 5 perc-nél , míg tovább jutottam a kapu felett.
    Tehát a gombok:
    Irányítás: balra,jobbra,előre,hátra
    Harci beállás: ctrl ( ekkor tudod a nálad lévő kulcsokat is használni , ha odaállsz a megfelelő kapu elé )
    Használ,Ütés: bal egérgomb
    A plafonon mászás: bal és jobb egérgomb együttes lenyomása ( majd az irányító billentyűkkel haladsz a megfelelő irányba )
    Jó a game !
    Nekem is bejött !

  • Shep
    #1
    Játszik valaki ezzel a játékkal? Kicsit furcsának találom. Elakadtam már az elején nem tudok túljutni már az első kapun sem, gondolom a plafonon kellene mászni de sehogy sem sikerül hiába nyomom azt a kombinációt ami a controlsban van. Remélem segít valaki.