48
Pixeles tv adás!!!
  • Zephyr Retiring
    #48
    Ebben nagyon nehéz igazságot tenni, bár jómagam nem figyeltem meg az ipse fórumozási algotitmusait, így akár igazad is lehet.
    Másrészről viszont, ha itt azt nézem amit és amilyen módon hozzászólást eszközölt, az a témát érintő vélemény volt.
    Arra meg (remélem) nincs szabály, hogy mennyi idő elteltével lehet csak úgy beírni egy fórumra :D

    Viszont, ha meg az adott témakört módszeresen kielemezzük, valamint figyelembevesszük, hogy barátunk azóta sem nézett be, akkor meg mégiscsak igazad lehet :D

    Vagy, csak nem tapasztalt azóta sem változást..nemúgy mint én, aki a ma hajnali kiadós helyi esőzés következményei miatt olyan ocsmány pixeles tv csatornákat látok, hogy az valami hihetetlen :D
  • Bokafix2
    #47
    Csakhogy ez az ipse szándékosan spammeli a fórum elejére ezeket az évtizedek óta lejárt topikokat... ez már ki tudja hanyadik... nem igazán érdekli őt a téma, pusztán csak trollkodás az egész.
  • Zephyr Retiring
    #46
    Miért ne írhatna bele? Ma is létező a jelenség..
    Igaz, DVB-T estén elég az antennán, vagy a megtört kábelen mókuskálni.
    DVB-C kapcsán meg egy telefon a szolgáltatónak, kijön a kábeles ipse, teker valamit a kinti elosztódobozban és máris minden

    Azt hiszem, mindent meg is beszéltünk. 16 év múlva innen folytathatjuk
  • Bokafix2
    #45
    Ez most komoly? Beírsz egy 16 éve döglött topikba? :D
    Nembaj, hátha felpörög. :D
  • Armagedown
    #44
    Ez régen még újdonságnak számított, ma már megszokott dolog
  • Efreet
    #43
    nem nekem való game... kb 10 perc volt mire sikerült lelövetnem magam :) a 2-ből látott animok kellemesen néznek ki, de az is ugyanez lesz pepitában. Persze van akinek bejön :)
  • Laalee
    #42
    az nekem sehogyse teccett lehet psx en jo de a pc s valtozat ritkaszar.
  • CSOCSO
    #41
    Jah a hádzsime meg a háj!:)
    Ázsirikmé!Kjódáj:)
    ezt a metal gear solidból tanultam gyerekek ezt végignyomtam japánul:) kurva jo vlt!!!!
    sokkal jobb mint az angol verzio!!!!!!esküszöm!!!sokkal komolyabb,mélyebb volt a hangjuk:9 na mindegy csumm
  • Efreet
    #40
    alapfokú anime-japánt tudok :)
  • Lteebee
    #39
    Szerintem hazudik.
  • Laalee
    #38
    hmm gyorsan tanulod a japant...
  • Efreet
    #37
    aha. én anno 1 szál film+felirattal görcsöltem, aztán kiegyezésre jutottam magammal abban, hogy inkább megértem a japán szöveget :) azóta már microdvd sincs fent.
  • Laalee
    #36
    igen de az lenyegeben ugyanaz csak a pozicionalasban van valtoztatas.
  • Efreet
    #35
    viszont láttam a neten valahol konvertert ami a feliratokat tudja 1másba kavarni.
  • Laalee
    #34
    lehet nics is...
    idaig csak azokat a filmeket tudtam vele megnezni amihez eleve is hozza volt csomagolva...
    azert gondolom hogy bizonyos meretünek kell lennie a filmnek... inkabb a buzi winfosnak kene mar kihoznia a mediapalyerhez egy patcht ami tamogatja .sub ot :) a real mar tudja a feliratot kezelni csak az is mas formatumot.
  • Lteebee
    #33
    Hosszú a helpje, én nem találtam benne megoldást.
  • Efreet
    #32
    inkább hagyom a fenébe...
  • Laalee
    #31
    nemtom elkene olvasni a help jet de lustavagyok hozza :)
  • Lteebee
    #30
    De van, akinél meg megy.

    ?
  • Lteebee
    #29
    Vidd ki a képernyő szélére az egeret és tartsd nyomva a bal gombot!
    Csoda lesz vaze!
  • Efreet
    #28
    nekem azt jatszotta hogy kb 1 masodpercig ment a kep, utana csak a hang es a felirat. de ez is csak akkor, ha be volt kapcsolva a feliratozas. kikapcsolttal siman ment :)
  • Laalee
    #27
    akor nemvagyok vele egyedül... erre nekem azt mondtak hogy nem tamogatja azt a film méretet... kar erte pedig joprogram lenne nagyon...
  • Lteebee
    #26
    Azt csinálja, hogy a képernyő szélén kb. 1mm-es sávban játssza a filmet és közbe megy a felirat.
    Ha az egymm-es csíkra kattintok és nyomva tartom az egér gombot, akkor megy a kép, de a felirat nem.

    Na?
  • Efreet
    #25
    naigen. de a macskafogót nemadooooom :)))))))))))))))))))))))))
  • Laalee
    #24
    en inkabb kölcsönkerem az ilyen nagyvasarloktol :) olcsobb :)
  • Efreet
    #23
    naigen. kicsit drága egylőre, de 1-2 havonta 1 korongot azért sikerül megvenni.
  • Laalee
    #22
    es 2. felirat hol marad???

    amugy emg is vennem ha nem 8000 lenne mondjuk 3-4 et adnek egy jo filmert...
  • Efreet
    #21
    meg kell venni dvd-n, és nincs gond a feliratozással :)))) (mátrix spanyol szinkron héber feliratozás überalles :)))
  • Laalee
    #20
    pontosan mit szarozik?
    mert sajna csak kevesfajta divx mertet tud jol lejacani a micro dvd
    de asszem a global divx is tudja a .sub ot. amugy megjelent a mdvd 1,1 az mar lehet jobban muxik. bar eleg nagy bunkosag volt lelopni a power dvd kezelöfelületét :)
  • Csacsis
    #16
    Nem tudjátok mi zavarja a Fixtv és a Viasat3 adását? Földi antennával nézem, de csíkos mind a kettő. (a Viasat jobban)
  • Lteebee
    #15
    Kéne nekem egy valami, ami lejácca az avit úgy, hogy aláteszi a sub feliratot.

    Van egy microdvd-m, de valami gyíkja van és ferizik itt neke állandóan.
  • Efreet
    #13
    a kedvencem amikor a spektrum mpeg-esedik be... akkora kockák ugrálnak a képen :)) (szerencsére azért ritkán történik meg)
  • Laalee
    #12
    az upc direkt is szar...
    amugy volt az a hbo suka topic ott mar kikaromkodtam magam miatta :)

    a viasat3 meg alandoan remeg... barmint a kép.
  • Efreet
    #11
    de jól kell célozni... stratégiailag fontos célpontokra kell potyogtatni őket :)
  • Lteebee
    #10
    Hozom a puskát bazz!
  • Assassin
    #9
    Le kell lőni a műholdat és polgári engedetlenség eszközeivel visszakövetelni a földközeli műsorszórást!CSináljátok:)
  • Bith
    #8
    Jobb elvileg lehet, de azt nemtom, hogy jobb is lesz-e hamarosan.
    Jobb ugye attól lehet, ha növelik a sávszélességet.
  • #7
    Igen,de a Viasat 3-on is van pixel dögivel.
  • CSOCSO
    #6
    most akkor jobb lesz majd vagy nem ??????
  • Bith
    #5
    Ja, azért osztoznak amúgy, mert 1 cég.