17
  • Pheel
    #17
    Én azt nem értem, minek nekünk ez az új csodadesign... Nesze nektek, skinezhető oprendszer, meg 100 mega feleslegesen foglalt memoria... Ha belegondolok, hogy 4 mega SIMM-mel kezdtem... :)
  • sly
    #15
    >Red
    >Milyen vasad van alatta?

    Munkahelyemen PIII-450, 192MB RAM, otthon Cel600 256MB RAM és mindkét gépen van Win2k is és ugyanúgy teljesítenek. Üresjáratban mindkettő 60-70 megát zabál.
  • #10
    Megsúgom, hogy a szoftverfejleszők is hibásak a dologban. Rengeteg bugos kód kerül a programokban. A bugok nagy része csak akkor derül ki, amikor új oprencceren tesztelik azokat. Lásd a fosos turbo pascal és clipper binárisokat, amiket hekkelni kell, hogy működjenek winfos alatt. Sőt maguk a forditók sem tökéletesek. Az autodesk állandoan panaszkodott a visual c belső hibáira, amik a max2.x - a verzióra nem emlékszem pontosan, - használata közben derültek ki. All your bugs are belong to microsoft. :)
  • [Red]
    #9
    jéééé, még egy Red...
  • sly
    #7
    Nem igazán értem ezt. Málam a Beta 2 (build 2462) gond nélkül fut és nem igaz, hogy nagyobb vas kell mint a win2000 alá!
  • MuERTe
    #5
    látom már,hogy az utolso ms oprendszer amit fölteszek a gépemre az a w2k lesz.
    nem fogom azért feljeszteni a gépem,hogy az oprendszer szaggatás nélkül fusson.
  • MuERTe
    #4
    nekem eddig is jol futottak.
  • sabe
    #3
    128 mega és P3 alatt nem érdemes XP-vel foglalkozni... Ami jó hír, hogy állítólag a régi VESA-s játékok is jól fognak futni alatta.
  • MuERTe
    #1
    "Az egyik résznek megvan a Lunas kinézete, a másik rész futás közben olyan, mintha Windows 95-ön menne."

    akkor meg minek eröltetik?