15
Last Half of Darkness
  • skorpio7
    #15
    Kössz a segítséget !!!
    Örök hála ! Én ugyanis eddig nem vettem magamnak a fáradtságot , hogy belenézzek az info-ba.Teljesen elszoktam attól , hogy esetleg van valami indítási trükkje a proginak.Annyit megért ez a dolog , hogy az eszembe véssem , megint rip programokkal játszok.
    Utoljára 97-ben volt ehhez hasonló "trükkös" progim , a Tomb Raider és KKND .Utánna már csak ISO programokat vettem egy kalóz ismerőstől.Ott meg ugye nagyon nem kell az install után semmit csinálni , jöhet a játék( esetleg egy crack könyvtár van , amiben található a helyes indító file ) .Tavaly október közepe óta van netem és hát azóta csak 3 ISO programot vettem ( Undying , Sacrifice , Summoner ) .Szinte mindent letöltöttem , ami megjelent rip-ben .Ha másért nem , azért hogy kipróbáljam.
    Na de ne térjünk el a tárgytól.
    Szóval megy a progi !
    Aki odavan egy kis kalandjátékért , csak az töltse le.Nem olyan mint az OPSYS vagy MESSENGER de elmegy.
    Mégegyszer kössz mindenkinek !

  • skorpio7
    #13
    Na én végeztem ezzel a progival !
    Sok sikert másnak hozzá !
    Új videodriver és a legújabb directx sem segített.
    Valami azért érdekes...
    Van egyetlen könyvtár teli bmp-vel , avi-val ( 6db : intro és end avi-t megnéztem már ) és hang file-okkal.És az egyetlen 177kb-os LastHalfWin.exe file , ami persze nem működik.
    Nincs egyetlen látható programfile sem.
    Hogy működhet egyáltalán ez ???????
    Ennyire láma lennék hozzá ???????
    Csá mindenkinek !

    Anee !
    Itt nem segített a teljes billentyűzet végignyomása sem.Épp csak kombinációkat nem nyomtam.
    Szót sem érdemel az egész.......

  • skorpio7
    #12
    Megnézem utoljára !
    Érdekes módon , a sötét képernyő bal felső részén van egy ( nevezzük így: ) világos , grafikai téglalap .Olyan 5*5 mm.
    Pillanatnyilag ennyire jutottam vele.
  • Anee
    #11
    horrorkaland
  • Anee
    #9
    amúgy fekete képernyő meddig van?
    S egy esc tesz-e valamit mert lehet hogy introt akarnálejátszani
  • skorpio7
    #8
    OK !
    Előre is köszönöm !
    Nekem Win98se van .

  • Anee
    #7
    lehet mert 1-2 game nekem is teszi ezt Win98 alatt de friss Win2000rel lehet jó.....Ha tudsz várni reggelig akkor megmondom hogy a rendszered-e a baja
  • skorpio7
    #6
    Anee !
    Az lehet a probléma ???
    Van már talán úgy 3/4 éve is , hogy felraktam.
    Neked elindul ?
  • Anee
    #5
    mikor volt utoljára leformatálva s teljesen ujrarakva a rendszered?
  • skorpio7
    #4
    Azt is már kicsomagoltam , de semmi változás.
    :(((
  • skorpio7
    #3
    Megvolt !
  • Viking
    #2
    Csak egy otlet: probald elobb az mp3.exe-t!
  • skorpio7
    #1
    Hali mindenkinek !
    Tegnap jelent meg ez a kalandjáték és egy kis segítség kellene nekem. Szeretném ha valaki más is leírná a tapasztalatát a játék kicsomagolásával kapcsolatban.Nekem ugyanis egyáltalán nem sikerül elindítani.
    Nézzük mi van. :
    Van 23 db zip file ezt ki is csomagolom ace2.0 -val.Minden OK.
    Most mi lesz ? :
    Dd.nfo , Dd-lhdrk.r00-tól Dd-lhdrk.r21-ig , Dd-lhdrk.rar , File_id.diz , firesite.nfo , Lasthlf.jpg , UT.nfo
    Igen , itt van minden file.Most jön az újabb kicsomagolás újra az ace-val , katt. a Dd-lhdrk.rar -ra .
    És most ?!? :
    0000 könyvtár teli bmp,wav.avi file-lal , msvb könyvtár msvbvm50.exe-vel , LastHalfWin.exe file és mp3.exe file.
    Mivel indítsak ???
    A LHW.exe start gombja nem jött be.Csak egy fekete képernyő . :(((
    Van valakinek ötlete ?
    Vagy más Directx kellene neki ???
    grrrrrrrrrrrrr.......

    Akit érdekel a játék , az menjen a WaReZcenter-re.