22
Odüsszeia - Odüsszeusz nyomában
  • akyyy
    #22
    aha
  • ricky
    #19
    Szivesen. Grat. Én is azt hittem hosszabb lesz. De még egyszer nem vinném végig. Annyira nem teccett. :)
  • ricky
    #16
    Mikor elkezd rángatózni akkor fagy a játék. Én már rég csináltam és nem emléxem mit mond és sajna nincs is meg a gépemen, hogy meg tudjam nézni. Miután átadja a pajzsot, kövesd a bagolyt és elérsz egy lépcsőhőz... Tovább nem írom. Sok sikert. Ha elakadsz csak írj!!!
  • ricky
    #14
    http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1015183891

    Ezen a fórumon vittem végig egy másik sráccal. Itt minden le van írva szerintem!!!
  • ricky
    #13
    Össze kell szedned minden hozzávalót a halottaktól. Mi van már meg?
  • ricky
    #12
    Sziasztok.
    Én már végig vittem, ha bármi kérdésetek van írjátok le és megpróbálok segíteni!!!
  • ricky
    #9
    Segítsetek!

    A városban mit kell csinálni a vizekkel?
  • ricky
    #8
    Brett

    Ha ezt csinálom meghalok miért????????
  • ricky
    #6
    Lehet

    Légyszi írd le részletesebben a templomot, mert miután megjött a léghajó, akár melyik olyan izét teszem rá arra a "hordóra" nem csinál semmit. Ha kinyílik hátul az ajtó és kimegyek rajta meghalok. Please!!!!!!!
  • Lacc
    #4
    =)
  • Sephi
    #2
    Fiam vegyel egy pisztojt es lodd fobe magad:) Ez a jatek tok szar! ilyen kretenseget eletmbe nem ladtam! Egyenlore meg jo de maglatod mi lesz tovabb..jaj!!
  • ricky
    #1
    Légyszi segítsetek.

    Elakadtam a szélisten templomában. Miután a kis négyzetek a helyére tettem és bementem az ajtón, nem tudok semmit csinálni.