37
  • Pheaper
    #37
    :)
  • Andor PaPa
    #36
    Kedves Renegade! Véletlenül én is elég közel vagyok a hardverekhez, és meg kell vallanom, hogy megdöbbentem. Mi az hogy szar?! Igaz, nagyobb tápegység kell. A hűtő is drágább. Viszont 20%-kal gyorsabb az azonos frekvenciájú P4-nél. És az alaplapok. Te még nem láttad az Abit KT7-esét vagy az Asus K7A típust. Ezek mind nagyon dögös darabok. És én még egy videokártyát sem láttam, ahová az lenne írva, hogy "intel ajánlott". Csak ennyi.
  • Goa
    #33
    Jah Wizard:egyébként a test meggyőző...:)Pillanatnyilag úgylátszik az AMD a jobb...:)
  • Goa
    #32
    Szerintem kár egymást anyázni,hogy melyik a jó proci ,akinek AMD-je van az arra esküszik akinek Intel az meg arra, az agészséges verseny had maradjon csak meg,gondoljatok bele,milyen szar lenne hacsak 1 procigyártó lenne,egyébként én nemtok választani...jelenleg intel van, de elképzelhető,hogy nesokára AMD lesz amíg kijön
    az új intel...csao
  • WiZARD
    #27
    Al: szánalmas vagy
  • WiZARD
    #24
    Al: megnézted a linket?
  • WiZARD
    #21
    ááááá bocs, de csak most láttam amit boyscout irt. de nembaj
  • WiZARD
    #20
    jah és az SSE2 optimalizált "fpu" tesztet is lazán alázza a szar AMD (SSE, meg SSE2 nélkül)


    ennyit az intelről
  • WiZARD
    #19
    Sahman: akkor ezt: http://kernel.direct.hu/goodman hogy magyarázod? egy szar 1.5 ghz-s tbird szarrá veri a szuper überkirály 1.6 ghz-s p4et.

    (egyik haverom gépe...)
  • kowajano
    #9
    na majd meglátjuk
  • Anee
    #1
    Talán jobb lesz mint az 1333as TB:)))
    Az ára viszont meglepő bár szerintem ez a tálcás lesz s nem a dobozos...