5
Segítségkérés FF-es botkormány választáshoz
  • Hitachy
    #5
    Sziasztok!
    Van egy logitech Force 3D wingman jostickom és il-2-höz használom, viszont nem működik a force feedback. A vezérlőt telepítettem, a beállításokban működnek a motorok, rángatja szépen, úgy ahogy kell:) a játékban is be van pipálva h használja, mégse történik semmi.
    Valaki tud megoldást?
  • xtaki
    #4
    Nagyon megtetszett a joy igy maradt de a winme mas okokbol is wissza w98se.
    Az erohatasokkal nincs baj hiszen majd leugrik az asztalomrol es a finom mozgasok is bejonnek. Allitolag/ezt nem tapasztaltam/ a mikiek joya nem tud nagyon finom mozgasokat. Mellesleg a Lordek eskudtek ra hogy a cd amit adtak a termek melle az fut me alatt :(
    hat meg egy csalodas
  • Andreas
    #3
    Úgy látszik átsiklottam felette, mert csak a Force, FF, joy, botkormány szavakra kerestem rá.

    Végül is becserélted egy MS Sidewinder 2-re vagy maradt a Strike 3D?
  • xtaki
    #2
    hmmm egy ilyen topicot mar inditottam ;)

    http://infotech.hu/listazas.php3?id=985947676
  • Andreas
    #1
    Force feedback-es joy választáshoz szeretnék segítséget kérni tőletek. Logitech Wingman Force 3D (14e) és Strike Force 3D (19e), valamint Microsoft Sidewinder Pro (25e) és Sidewinder 2 (18e) között kellene döntenem, de ha tudtok jobbat az is érdekelne.
    A MediaMarkt-ba még benézek tapizás céljából, de jó lenne olyanok véleményét hallani aki már használták valamelyiket.

    Egyébként nem tudjátok miért olcsóbb 7 ezer Ft-tal a Sidewinder 2 a jóval régebbi Sidewinder Pro-nál? A kezelőszervek számában nincs nagy eltérés, a Sw 2 több effektet tud és mégis olcsóbb.