133
letolteni honnan lehet?
  • Ati126
    #133
    Bernie 1 kicsit ráizgult Sumira.:-))))))))))
  • loser
    #132
    ejj de meghallt ez a forum.

    pedig a game mekkora jó
  • loser
    #131
    hali mindenki.

    Van 1 elég nagy gondom, elveszett a F1 Racing Championship cd-m, felforgattam az egész lakást de csak nincs meg.

    Nem tudja vki honnan tudnám letölteni?

    Átnéztem már 1 pár warez oldalt de nemtalálom sehol.

    vagy ha látná vki dc-n az is jo lenne.



    pls help
  • loser
    #130
    Na hali mindenki.
    Olyan kérésem lenne ha vki látja ezt a játékot üzletben az kérem jelezze itt a fórumban. Hol és mennyiért, ja és melyik város, Bp. lenne a legjobb.

    Előre is köszi.

  • direwolf
    #126
    ugyan! eszem ágában sem volt megkérdőjelezni a szavahihetőségedet. csak én is szeretnék többet tudni már a folytatásról.
    btw: milyen kormánnyal játszol? (GPL miatt is érdekelne)
  • mozso
    #125
    Bocsika, rossz forumba irtam, a GP4-rol lett volna szo, de elbenaztam. F1RC-vel semmi bajom, kiveve az AI-t + hogy a masodik resz nem jon.

    Erdemes kiprobalni az F1RC fizika szerkesztojet (mar nem emlekszem ki keszitette, talan Sven Mitlehner?), mert nagyon mokas a triciklis futomuvu Forma 1-es auto, es az F1RC-ben legalabb van fizikai modell. :)

    Nem lehet valahogy torolni az elozo beirast?
  • Toya
    #124
    Igazából a javítást már a megjelenés óta igérik...azóta már meglehetett volna csinálni ha tényleg akarták volna.
    Nem tudok többet mint Te, de a megjelenés után mintha valami ilyesmi sajtóközleményt adott volna ki az Ubisoft.
    Hidd el nem kitaláltam ezeket a dolgokat.

    Az F1RC2-F1RC3 végülis ugyanaz a program lesz, de már nem is lehet tudni az Ubisoftnál mit kavarnak éppen.
  • mozso
    #123
    Adtam meg egy eselyt a proginak, hatha a heten olvasottak alapjan nagyobb sikerem lesz. Ha a felsorolt problemakra tudtok megoldast, akkor azokat szivesen kiprobalom...

    1: Split axis-t vegre sikerult beloni, de a kormany erzekenyseget meg mindig csak csokkenteni tudom (steering lock 20 fok, sensitivity 10%), es termeszetesen nem a sebesseg novekedesevel valtozo erzekenysegrol beszelek, hanem alaphelyzetben. A valos eletben a Forma 1-es versenyzok csak egy kanyarban (Monacoban a hajtukanyarban) keresztezik a karjaikat kanyarodaskor. GP4-ben megis tobb helyen ennyire el kell forditani a kormanyt.

    2: FFB-nel meg mindig nem raz a razoko, az aszfalton haladva nem erzek semmit, nem beszelve a gyorsitasrol es a fekezesrol. Egyszeruen nincs lehetoseg a FFB finomhangolasara. Tenyleg hianyoznak ezek az effektek, vagy csak en vagyok a bena?

    3: A hatso tereloszarnyat nem tudom letorni. Ha elvesztem az elso szarnyat, akkor a boxban a cserenel, amikor a serult szarnyat keszulnek levenni, az hirtelen teljesen sertetlen lesz, igy a jo szarnyat kicserelik egy masik jo szarnyra. Ugyanez tapasztalhato az elvesztett kerekeknel. 3 kerekkel megyek be a boxba, de 4 darabot vesznek le az autorol. Arrol mar ne is beszeljunk, hogy egyaltalan a serult futomuvet, hogyan javitjak meg 22 masodperc alatt. Raadasul, ha letorom az elso kerekfelfuggesztest, akkor azt is "visszaragasztjak" a tehetseges szerelok.

    4: Az auto elso tereloszarny nelkul is nagyon jol tapad. Nem igazan erezni a kulonbseget.

    5: Miert tudok a legnehezebb nehezsegi fokozaton (ace), minden segitseget kikapcsolva (kiveve launch control) az abszolut gyari beallitasokkal siman az elso tizben lenni a versenyen?

    A fizikai modellrol es a gepigenyrol mar irtam, tobb szot nem erdemes vesztegetni ra, de Crammond igy hirdeti a GP4-et: "Nothing Gets Closer." illetve: "Breathtakingly realistic...". De vajon mire is ertik ezt a ket mondatot? Ket ev alatt nem sokat csinaltak... Na jo, az esos verseny k***a jo, de az mar a GP3-ban is az volt.

    Egyebkent eszrevettetek, hogy a szerelo, aki a motor inditasakor felemeli az autot maga Geoff Crammond? A kis szereny...
  • direwolf
    #122
    hi Toya!
    amíg fent volt az UBI honlapján az info, addig arról szólt, hogy gőzerővel fejlesztik a 2. részt, de egy peccs még lesz az 1-hez is.
    ezexerint te többet tudsz... (?)
  • Toya
    #120
    Direwolf: Ne várj az igazira, mert nem lesz a programhoz.
    Az Ubi elméletileg a patch helyett kezdte el a F1RC2 fejlesztését, amit ugye már leállítottak (most talán az F1RC3 készülget, bár ez egyenlőre csak pletyka hiszen senki nem látott még egy képet se a programból).

    ATA azt hiszem ezzel neked is válaszoltam :-)
  • direwolf
    #118
    már megvan mind, hidd el :)
    én az "igazira" várok
  • direwolf
    #116
    jééé, előszedtétek a gamet? :)))
    helyes! messze jobb a fizikai modell, mint bármelyik mostani F1 gameben.
    anno mikor megjelent, a GP3 fanok fikáztak érte rendesen, de én máig kitartok mellette!
    2 F1 game van a gépemen... a másik a GP4 :) de csak a verseny miatt, mert UBI-ék csak nem akarnak kijönni a peccsel
  • Pieces
    #114
    Nekem is kellene!!
  • ATi
    #113
    itt az f1rc topik
  • djcom
    #112
    Én még seholnem láttam warezon.Nekem megvan de nem tudom felnyomni mert lassu felfelé a broadband,és sajna korlátozott a havi adatforgalmam.
    sorry
  • experience
    #111
    Én is ezt szeretném kideríteni,de honna lehet LETÖLTENI????
  • djcom
    #110
    Igen sokkal jobb!!!
  • experience
    #109
    Honnan lehet még letölteni?Ki kéne próbálni,ha már ennyi jót írtok róla.Jobb az F1 2001-nél?
  • Zolko
    #108
    Azt szeretném megtudni hogy hogyan lehet a masteredit-ben
    bejátszani olyan autót amely csomó tga fájlból áll!
    Írjátok má meg a címem: [email protected]
  • TomBond
    #107
    Megoldódott: a pilóták neveit szintén erről az oldalról letölthető Editor programmal lehet átírni. (1MB 1.51-es verzio)
  • TomBond
    #106
    Igen de elég lohasztó a dolog hogy pl.Hakkinen neve van Coulthard képe alatt és a versenyben Coulthard vagy a végén pedig Hakkinen. Na akkor a cím: http://formula1.jatekok.hu/ ez a Hungarian SimWorld oldala, itt foglalkoznak minden féle auto szimulátorral! Van több 2002-es Update is én a 40 MB-osat töltöttem le!
  • Cobra11
    #105
    Nem tudom, viszont megmondhatnád honnan töltötted le a frissítést. Előre is köszi.
  • TomBond
    #104
    Tudom régi meg minden de én most letöltöttem hozzá a 2002-es frissítést, csak az a gondom hogy a menüben (és csak a menüben) nem írta át a neveket (az autók és a fotók renden vannak de a nevek nem).
    A kérdésem az lenne hogyan lehet átírni a neveket?
    Remélem még emlékszik valaki a programra!
  • Anee
    #103
    egy megy melyek akcióban készültek kisebb grafóval....kell a speed...de még ma csinálok egy FULLt is
  • Anee
    #100
    milyen grafikával óhajtod?
    Full gigafull?
  • Anee
    #95
    Bazze surmómen ha bekapcsolnád a sérülést meglátnád hogy melyik áll közelebb a valósághoz...
    GP3ban leszakad egy alkatrész azt csá átmész rajta...it belemész gyorsabban leszakad a légterelőd meg ilyenek.....
    Nah meg azért azt is nézd hogy GP3ban a defekt nem a gumikopástól van hanem mert eccer benyögi a progi s pá de a f1rcben ha sokat rallyzol meg ilyenek akkor kidurran....ez neked a realitás ugye a GP3ban....
    Jah GP3ban akkorát lehet szálni mint egy surmó ha felmész a kerekére.....realitás rula ugye?
    A grafika meg 97et idézi a GP3ban....jah bocsi GP2.5ben mert csak időjárás lett meg kis grafóváltás de semmi több.....az arcadeságról meg annyit hogy bína vagy s nem raktad feljebb a realitást....
    Meg mikor esik ki egy sebesség a GP3ban..?soha mert SZAR csak beröfögi hogy Transmission Problem..valóság rula megint...Rendesen kiveséztem már a gamét s ez csak a fele ami mellette szól...........
  • Breki33
    #90
    az Al-ra van mar valami patch?
    ha igen legyszi mondjatok egy cimet
  • Hóhér
    #81
    OK! Fennt van az FTP-n!
    Sok szerencsét :)
  • Hóhér
    #77
    Ide? Ide nem tudom...
    Inkább feltöltöm a Myspace-re!
  • Hóhér
    #74
    Na most!
  • Hóhér
    #73
    Hóhér
    #72
    F1RC.exe
  • Hóhér
    #71
  • Hóhér
    #70
    Kánya: Feltöltöm magamhoz az indítót. JPG formátumban lesz. Írd át exe-be! Ha letöltötted légyszi szólj, mert le kell törölnöm!
  • Hóhér
    #66
    Na?
  • Hóhér
    #65
    Még nincs...
  • Anee
    #64
    ICQ számod?
  • Hóhér
    #63
    ICQ-n bejelentkezhetek, de még sosem próbáltam...
  • Hóhér
    #62
    ???
  • Anee
    #61
    bekrassolt!