93
Nokia 6210
  • Efreet
    #44
    jaigen... emulátolról jut eszembe... neten terjed egy "ps2 emulátor"... vigyázzatok, subseven csücsül benne...
  • Laalee
    #43
    hetha nokia telot kellene venni akor tuti :)

    bruhu most olvastan az RXon mekora veszteséget termelt... 4xx millio usd-t...
    nembaj szövetkeztes a sunyival majd csinalnak psx emulatoros telefont :))
  • Efreet
    #42
    akkor már inkább a világvége :)
  • Laalee
    #41
    inkabb vasaroljatok hogy a cegek profitot termeljenek es akor minden rendbejön :)
  • Efreet
    #40
    mindenki meneküljeneeeek! közelg az Armageddon! (nem a film) Az utolsó ítélet! Az apokalipszis 4 lovasa elkezdte járni a világot... :))
  • Laalee
    #39
    persze, különben csödbemennenek... azt ittlenne a ujabb vilagvalsag amugyis közeledik...
  • Efreet
    #38
    és persze elkezdik nyomni mindenben, mint anno az usb, és az is most omlik össze... lesz helyette valami más, amit majd megint jól meg kell venni, aztán megint valami más, aztán.... fogyasztóitársadalom rulz :)
  • Laalee
    #37
    drotnelküli adatküldési teknologia... kb mint az ultrahangos eger :) csak annal egy fokkal fejlettebb.
    igy pl a hedsetedhez nemkell semmilyen csatlakozo meg zsinor meg satöbbi a pcd ha tamogatja akor nemkell se infra se adatkabel a csatlakozashoz...

    de kb ez is egy ujfajta spanyolviasz... hangzatos nevet adtak neki azt jolvan...
  • Efreet
    #35
    az bonyolult.. neki el kell mondani újra :)

    © Laalee 2001. ápr. 18. 09:41 | Válasz erre | #31
    6310 ben van blú touth teknologi
  • Lteebee
    #34
    Csak kettőt kéne visszaolvasnod!
  • LoSA
    #33
    Most nekem nagyon tetszik a Nokia 6310-es... Nem tudja valaki, hogy mi a különbség a 6210-es és a 6310-es? Mert külsőleg nincsen nagy eltérés... :)
    3210 a legjobb!! :))
  • Laalee
    #32
    kb ugynezki mint egy 500ft os kinai szamologep :)
  • Laalee
    #31
    6310 ben van blú touth teknologi
  • TBWonder
    #30
    A 6210-6310 különbségek?
  • TBWonder
    #29
    Lehet, hogy nem t20-ast kellett volna venned.
  • Coine
    #27
    Nokia 8310...HOGY néz ki???
    U.a a véleményem, mint a 3330asról...





    nekem nem tetszik ez a rengeteg szín...


  • Coine
    #26
    Nokia 6310, kell vmit mondnanom ? :-))







  • Coine
    #24
    Nokia 3330, szerintem elég hányás...a kinézete





  • Coine
    #22
    Kb. de megéri a pénzét!
    Gondolj bele! 8210 és 8850 is kb. ennyibe kerül, DE SOKKAL kevesebbet tudnak!!



  • Dante
    #21
    Sl45 most 120 körül van, nem?
  • Coine
    #20
    Siemenes SL 45 nagyon ott van!!!!!!

  • Laalee
    #18
    akor marad az RXon :))) legfeljebb nezek hozza mp3 set et :)
  • Efreet
    #17
    ugy néz ki az sl45ös buli ugrott... megharapták őket a vámon... :((((
  • Laalee
    #16
    6210... idaig ugytartotam hogy mostanaban az egyetlen ertelmes nukia telefon... am mar lassan 2 hete csak szivunk vele, illetve a nagybatyam... kb 1 honapja szaraxik a telefon am 2 hete kezdte el a legjobat csinalni fogja es ahogy felveszed a telefont kb 5-10 mp utan leesik a tererő majd kb 1 perc utan megbont... ezt nemcsak 1*2* adja elő hanem minden hivasnal... a szervizben közöltek hogy tudnak rola eleg sok ilyennel előfordul és hogy szoftverhibas nos elvileg ratöltöttek uj programot am evvel se lett lenyegesen jobb a helyzet... igy is elg sokat bont. marpedig egy telefonnal ez az elsödleges fontossag nemaz hogy mennyi jatek meg milyen gyors menü van hozza...

    reszemröl maradok RXon parti... amig nem futja egy sl45 re :)
  • Lacc
    #15
    Nem hiszem, hogy a 6210-es divattelefon lenne. A 3210, meg a 3310 az igen! De ez túl drága ahhoz, hogy divattelefon legyen. És a 60-as széria szerintem megbízható és elegáns handy. Nem így a 30-as, de ez más tészta.
  • TBWonder
    #14
    Az ovoda olyan régi szoftverrel adja, hogy nem lehet vele wapolni.
  • TBWonder
    #13
    Ha beleolvasnál a másik mobilos topikba, tudnád, hogy nem mindenki divatból ugatja itt a hendiket.
  • Lacc
    #9
    Holnap fogok venni. Jónak néz ki!
  • TBWonder
    #7
    Csak jót hallottam eddig.
  • Coine
    #6
    Télleg jó teló, az tuti, nekem is bejön...

  • Frank99
    #5
    Nekem is ez van, ket hete.
    Egy kicsit lassunak tunik.
    Bar lehet, hogy keves a memoria :-)))
  • LoSA
    #4
    Szerintem is jó telefon.
    Lacc, neked 6210-esed van?
  • Lacc
    #3
    Ezt most hagyjuk. A minőséget meg kell fizetni.
  • Coine
    #2
    drága
  • Lacc
    #1
    Mi a véleményetek? Szerintem elegáns, szerteágazó, megbízható cucc. Nem hiszem, hogy szoftverhibás lenne (bár fene tudja...).