93
Nokia 6210
  • Lacc
    #1
    Mi a véleményetek? Szerintem elegáns, szerteágazó, megbízható cucc. Nem hiszem, hogy szoftverhibás lenne (bár fene tudja...).
  • Coine
    #2
    drága
  • Lacc
    #3
    Ezt most hagyjuk. A minőséget meg kell fizetni.
  • LoSA
    #4
    Szerintem is jó telefon.
    Lacc, neked 6210-esed van?
  • Frank99
    #5
    Nekem is ez van, ket hete.
    Egy kicsit lassunak tunik.
    Bar lehet, hogy keves a memoria :-)))
  • Coine
    #6
    Télleg jó teló, az tuti, nekem is bejön...

  • TBWonder
    #7
    Csak jót hallottam eddig.
  • Lacc
    #9
    Holnap fogok venni. Jónak néz ki!
  • TBWonder
    #13
    Ha beleolvasnál a másik mobilos topikba, tudnád, hogy nem mindenki divatból ugatja itt a hendiket.
  • TBWonder
    #14
    Az ovoda olyan régi szoftverrel adja, hogy nem lehet vele wapolni.
  • Lacc
    #15
    Nem hiszem, hogy a 6210-es divattelefon lenne. A 3210, meg a 3310 az igen! De ez túl drága ahhoz, hogy divattelefon legyen. És a 60-as széria szerintem megbízható és elegáns handy. Nem így a 30-as, de ez más tészta.
  • Laalee
    #16
    6210... idaig ugytartotam hogy mostanaban az egyetlen ertelmes nukia telefon... am mar lassan 2 hete csak szivunk vele, illetve a nagybatyam... kb 1 honapja szaraxik a telefon am 2 hete kezdte el a legjobat csinalni fogja es ahogy felveszed a telefont kb 5-10 mp utan leesik a tererő majd kb 1 perc utan megbont... ezt nemcsak 1*2* adja elő hanem minden hivasnal... a szervizben közöltek hogy tudnak rola eleg sok ilyennel előfordul és hogy szoftverhibas nos elvileg ratöltöttek uj programot am evvel se lett lenyegesen jobb a helyzet... igy is elg sokat bont. marpedig egy telefonnal ez az elsödleges fontossag nemaz hogy mennyi jatek meg milyen gyors menü van hozza...

    reszemröl maradok RXon parti... amig nem futja egy sl45 re :)
  • Efreet
    #17
    ugy néz ki az sl45ös buli ugrott... megharapták őket a vámon... :((((
  • Laalee
    #18
    akor marad az RXon :))) legfeljebb nezek hozza mp3 set et :)
  • Coine
    #20
    Siemenes SL 45 nagyon ott van!!!!!!

  • Dante
    #21
    Sl45 most 120 körül van, nem?
  • Coine
    #22
    Kb. de megéri a pénzét!
    Gondolj bele! 8210 és 8850 is kb. ennyibe kerül, DE SOKKAL kevesebbet tudnak!!



  • Coine
    #24
    Nokia 3330, szerintem elég hányás...a kinézete





  • Coine
    #26
    Nokia 6310, kell vmit mondnanom ? :-))







  • Coine
    #27
    Nokia 8310...HOGY néz ki???
    U.a a véleményem, mint a 3330asról...





    nekem nem tetszik ez a rengeteg szín...


  • TBWonder
    #29
    Lehet, hogy nem t20-ast kellett volna venned.
  • TBWonder
    #30
    A 6210-6310 különbségek?
  • Laalee
    #31
    6310 ben van blú touth teknologi
  • Laalee
    #32
    kb ugynezki mint egy 500ft os kinai szamologep :)
  • LoSA
    #33
    Most nekem nagyon tetszik a Nokia 6310-es... Nem tudja valaki, hogy mi a különbség a 6210-es és a 6310-es? Mert külsőleg nincsen nagy eltérés... :)
    3210 a legjobb!! :))
  • Lteebee
    #34
    Csak kettőt kéne visszaolvasnod!
  • Efreet
    #35
    az bonyolult.. neki el kell mondani újra :)

    © Laalee 2001. ápr. 18. 09:41 | Válasz erre | #31
    6310 ben van blú touth teknologi
  • Laalee
    #37
    drotnelküli adatküldési teknologia... kb mint az ultrahangos eger :) csak annal egy fokkal fejlettebb.
    igy pl a hedsetedhez nemkell semmilyen csatlakozo meg zsinor meg satöbbi a pcd ha tamogatja akor nemkell se infra se adatkabel a csatlakozashoz...

    de kb ez is egy ujfajta spanyolviasz... hangzatos nevet adtak neki azt jolvan...
  • Efreet
    #38
    és persze elkezdik nyomni mindenben, mint anno az usb, és az is most omlik össze... lesz helyette valami más, amit majd megint jól meg kell venni, aztán megint valami más, aztán.... fogyasztóitársadalom rulz :)
  • Laalee
    #39
    persze, különben csödbemennenek... azt ittlenne a ujabb vilagvalsag amugyis közeledik...
  • Efreet
    #40
    mindenki meneküljeneeeek! közelg az Armageddon! (nem a film) Az utolsó ítélet! Az apokalipszis 4 lovasa elkezdte járni a világot... :))
  • Laalee
    #41
    inkabb vasaroljatok hogy a cegek profitot termeljenek es akor minden rendbejön :)
  • Efreet
    #42
    akkor már inkább a világvége :)
  • Laalee
    #43
    hetha nokia telot kellene venni akor tuti :)

    bruhu most olvastan az RXon mekora veszteséget termelt... 4xx millio usd-t...
    nembaj szövetkeztes a sunyival majd csinalnak psx emulatoros telefont :))
  • Efreet
    #44
    jaigen... emulátolról jut eszembe... neten terjed egy "ps2 emulátor"... vigyázzatok, subseven csücsül benne...
  • Laalee
    #45
    jo vigyazok :)
    nics egy ps2 emud?:)

    amugy erdekes lenne 2-3 vagy megkevesebb fps sel jacani :)
  • Efreet
    #46
    én letöltöttem... NAV rögtön ideggörcsöt kapott rá. a szép az, hogy még letöltés közben :)
    lenne ez több fps is... egy gigás procival gef3-mal már szerintem játszásközelbe lehetne jutni.. :)
  • Laalee
    #47
    ááá
    egy psx emuhoz is kellet vagy 400 as proci hogy elvezhetö legyen az 33mhz es volt ezmeg joval több 200-300 mittomen mennyi... azt ugy ottvan az fsaa azt meg a pcs jatekoknal se szeretik a videokartyak nemhogy egy emu közben :) varjal meg 1 evet legalabb :)
  • Efreet
    #48
    szerintem nem lenne gond... egyetlen gond az utasításkészlet lenne. mai napig nem lehet értelmes sebességű stabil amigaemulátort írni. a ps2-nek azért elég egyszerű a felépítése. szerintem ps2 emu idén nyárvégére már játszható közelségbe hozza a gamékat... mekkora tekkentag-ezés fog menni... :))))
  • Efreet
    #50
    csak 1 érdekesség... amikor az SMS megjelent.. az is "divatf@szság"nak számított.. a pannon pl az első 3 hónapban havi 4-5 smst közvetített.. ez külföldön se volt másképp :) el fog a wap meg más is terjedni.. előbbutóbb. alternatíva így hirtelen abban a kategóriában pl motorola timeport