35
Április 13. A Bőjt napja...
  • Efreet
    #35
    na a vallás témát is szerintem át kellene telepíteni a polityika mellé, onnantól, hogy a hitből (ami teljesen elfogadható) vallás (ami már számomra kicsit visszatetsző), és egyház (amikor elkezdenek politizálni) lesz, máris csak gyűlölködést kelt. Én hívő ember vagyok, de tartom magam egyik vallásoz se tartozónak, és nem követem egyik egyház ünnepeit... (igen, karácsonyozok, de az (is) polgári dolog lett már)
  • Laci
    #34
    Téged látom nem nevelhettek valami vallásosan, tehát nem tudhatod egy kicsit sem miért van ez a böjt. Ez valószínűleg (merthogy hitszakértő én sem vagyok annyira) nem több, mint áldozathozás, ezzel "fizikailag" bebizonyítva szeretetünket Isten felé. Nevetséges a vallás, nincs alapja, mert szomorú dolgok történnek? Hát nem azért de csak egy nagyon kicsit végiggondolhatnád a lényegét. Ez még nem azt jelenti, hogy nem kell vallásossággal foglalkozni, az épp azért van, hogy a szomorú dolgokra megoldást találjunk segítségével.
  • Lteebee
    #31
    De az említett napon is?
  • Efreet
    #29
    lelegelik.
  • Lteebee
    #28
    De ha nincs ragadozó, miért nincs növény?
  • Efreet
    #26
    LTB bácsi, ha a növények pusztulnak ki, akkor az O2 fogy el, mert azok gyártják újra.
  • Lteebee
    #25
    A növényektől szvsz a széndioxid fogyna el.

    Bele lehetne kötni ebbe az összecsapot gondolatba rendesen, de nem fognád úgyse.
  • Piquet
    #22
    Igen, a sok sátáni ateista mind máglyára velük
  • LoSA
    #21
    Azért ezek a hozzászólások tükrözik a Vallás helyzetét, tiszteletét 2001-ben!
  • St
    #20
    Jó film volt sztem, tele jó poénokkal. Kár hogy nem vettem fel videóra.
  • TBWonder
    #18
    Én is ettem.

    Akkor már nem mehetek többet hallelujázni?
  • Bith
    #17
    De jut eszembe...
    Láttáok a TV2-n a Noé filmet? Tiszta Brian élete volt :)))))))))))))))))) (persze az jobb...)
  • Bith
    #16
    nem
  • Mike
    #15
    Nem, de nem azert nmert bojt van. Engem nem erdekel
  • Waterhorse
    #14
    Te se?? HÁ FÖLDÍÍÍM VAGY!!!!!!
  • Coine
    #13
    Nem, de valaki feltámadt...

  • LoSA
    #12
    Én nem ettem!!!
    Án úgy vagyok vele, hogy egy évben egyszer, egy napot ki lehet bírni!!!!
    Ebbe az egy napba senki se hallt volna bele... :)
  • Shrike
    #9
    Ettem.
  • Lacc
    #8
    Útálom a pápát. Ki nem szarja le azt a vén bolondot?!
  • CSOCSO
    #6
    én is ettem...és mé mivan ha eszem? mit sértek meg???bocs pápa...majd ledolgozom..én leszek az isten fő embere! nekem az megfelel:)
  • Dikkma
    #4
    Nem, de nem azért, mert böjt van (azt el is felejtettem) hanem mert én éhezésre vagyok kárhoztatva. Bár mostanában 3x annyit zabálok (nék:-( ) de ma sem vittem túlzásba.
  • Waterhorse
    #3
    Ettem,de nekem úgyis mindegy.
  • Piquet
    #2
    Nem
  • LoSA
    #1
    Te ettél húst?