74
Trium MARS mobil
  • Morzsaszar
    #74
    Nem sokáig élt ez a fórum. Azért a lassan 8 év után megtöröm a csendet. Vegyetek csak Triumot :D nekem még mindig megvan és jó, most 7 éves.
  • Akitlosz
    #71
    Csak a Vodafone-nál. Ott is csak feltöltőkártyásat. Előfizetéssel nem.
    Nekem Vitamax Fiesta van. Igaz, hogy a City nagyon olcsó, de csak Vodafone hálózattal használható és így a lefedettség még hagy némi kívánnivalókat maga után. Ezért nekem nem lenne jó. Míg minden egyéb esetben lehet használni a Pannon GSM hálózatát is. Most is oda jelentkezett be a telefon.
    Biztos lehet függetleníteni, de nekem jó így is, ahogy van. A Westel Domino nálam nem nyerő.
  • Akitlosz
    #70
    A telefont általában telefonálási célzattal veszi az ember. De ha már kell, akkor egyéb szempontokat is célszerű mérlegelni.
    Épp azért tetszik a Trium mert zsebben elfér, nem kell bőröndöt cipelni, csak mert van egy telefonom. Magyarul tök ugyanúgy néz ki az ember, mint telefon nélkül, amíg nem csörög. Semmi övtáska és egyéb hülyeségek.
    De ettől függetlenül tetszik, hogy nem 3210-es, 3310-es tömegtelefon. De ezt elég ha én tudom.
  • Laalee
    #66
    titeket is beetetteka siok reklammal... :) de azert csak rajonnek az emberek elobb utan hogy nem minden jo amit reklamoznak...
  • TBWonder
    #63
    Nem irigykedek.
    Ne feledd, most szabadultam meg a 3210-től, mert alig egy év után elkezdett ferizni a világítás és néha fagyott is.

    Azért piacvezető, mert jó a marketingje.
  • TBWonder
    #60
    A csávó nem is nézi, miket írok, csak a tieidre reagál.

    Esetleg ha hibázok, beszól.
  • TBWonder
    #58
    Hanem mire?

    -A lassú léptetésre a menüben?
    -Az animációkra?
    -A félkészen kiadott szoftverekre?
    -A drága alkatrészekre?
    -Vagy a városba mentek?
    - Vagy a kútba bújtak? Csak ledobok ide egy gránátot...
  • Lacc
    #55
    Hát itt mindenről van szó csak arról nem amiről kéne.
  • TBWonder
    #54
    Bocs, de ma még nem kávéztam:

    MI VAN?
  • speed
    #53
    es a reg-jelszavad mar nem fert be?;)
  • speed
    #52
    sokat notel a szememben
  • Akitlosz
    #49
    Szerintem nagyon jó ez a telefon. Meg vagyok vele elégedve. Már 4 hónapja használom. A kategória társaknál olcsóbb. Kicsi. aranyos. A gombokkal szerintem semmi baj. Kezdetben szoftverhibás volt, ha hívtak és letették akkor kikapcsolt a telefon. Szoftverfrissítésre volt szüksége. Nem egyhamar fogom lecserélni. A Trium francia cég, Franciaországban gyártják a telefont, de a Mitsubishi áll a háttérben.
    Az is tetszik a telefonban, hogy még elég exkluzív.
  • Coine
    #48
    Tesómnak is Trium van, de nem flipes és szerintem jó.

    Ja és a Mitzubishi gyártja :-))

  • Efreet
    #47
    Egy volt 1etemi haverral (nem a haver volt, hanem én az egyetemen) jönnél teis?
  • Efreet
    #44
    Jóvanna, rájöttem... csak ebéd után kicsit el voltam bágyadva, jóllakottóvodás módra. :)
  • Efreet
    #42
    Hmmm...
  • Efreet
    #40
    Szerinted kihez? (Válasz 'LTB' üzenetére (#36))
  • Efreet
    #37
    Szerdán megyek színházba megnézni Ötödik Sally-t. Igaz az nem skizó, de eszembejuttattad.
  • Efreet
    #33
    benned egy pszichológus veszett el :)) (nagyon)
  • Efreet
    #27
    Jajj... ne keseredj már el... látod, ilyenek az emberek... semmi empátia nincs bennük...
  • Efreet
    #25
    szerintem ez válasz akart lenni... de nemtudom melyik az a pocket?
  • Efreet
    #20
    http://www.trium.net/cebit/ph_e_01.asp

    ezt azért érdemes megnézni... meglehetősen profi mind kinézetere, mind tudásra...
  • Laalee
    #19
    en maradok beszukult RXon parti :)
  • Efreet
    #18
    az a hetes széria.. itt ül a töltőn a billentyűzet mellett balra :)
  • Efreet
    #16
    jól beszélsz :) hármas vagy hetes széria?
  • Efreet
    #14
    nem tudom miért csak a mars-ot hozták be.. van néhány normálisan kinéző cuccuk.. :
    http://www.trium.net/products.asp?pageID=81
  • Efreet
    #10
    Akkó gyóvanna he.
  • Efreet
    #8
    Nem tudom nézted-e a hozzászólásaimat eddig... NEM vagyok nokijapárti. :))
  • Efreet
    #6
    Nem sokat tudok róla, ismerősnek tetszik, én ránéztem, és valahogy a gombjai... olyan elkavartak. De olcsó, és jó.
  • Efreet
    #3
    Nem rossz, csak a gombjai... :/
  • Lacc
    #1
    Kinek mi a véleménye erről a mobilról? Szerintem nem olyan rossz...