45
Információk a filmről
  • KolkaF
    #45


  • Lpneo
    #44
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spoiler szöveg
  • kethyke
    #43
    van itt most valaki?
  • kethyke
    #42
    hello
  • a.carkey
    #41
    *A barmok kispórolták róla a magyar feliratot ...
  • a.carkey
    #40

  • a.carkey
    #39
    990 forintért kapható a Tescoban "ócsított DVD-n" egy film:

    A Római Birodalom bukása

    Akinek tetszett a Gladiátor, ne hagyja ki, mert zseniális alkotás. Ugyanaz a story: Marcus Aurelius, Commodus csere, egy hadvezér, germánok, róma, csak minimális gladiátorviadalokkal, viszont zseniális szereplőkkel:

    Sophia Loren, Stephen Boyd, Sir Alec Guiness, James Mason, Christopher Plummer, Omar Sharif, stb.

    Akinek pár jelenet ismerős lesz, az ne lepődjön meg ... :)

    James Mason, Alec Guiness kettős zseniális, különösen egy fogadáson, majdnem tökéletesek a csatajelenetek, a story meg szerintem jobb, mint a Gladiátorban. Christopher Plummer zseniális, mint Commodus, "Obi Wan" mint Marcus Aurelius.

    Évek óta kerestem ezt a DVDt, csodálom, hogy megtaláltam és, hogy 990 FT.

    Szóval, akinek a Gladiátor bejött, és szereti a kosztümös, rómais - nem Spartacus féle bárgyúságokat -, akkor az ki ne hagyja ezt, mert Zseniális Alkotás!

    Ehhez hasonló, szintén ütős film még az El Cid, amit itthon szintén nem láttam még, de remélem valahol ezt is meglelem, mégha nem is 990 FT-ért ...

    (Ugyanott Vaskereszt (a James Coburn féle) és a Kalózok (a Walter Matthau féle) szintén 990 FTért ...)
  • Bandew
    #38
    Hmmm kicsit érdekes cikk. :-D
    Az imdb-n nincs is szó róla, nameg 7 év börtön egy telefonért? Há hülyék ezek??? :-)
  • Dynamic
    #37
    Készül a Gladiátor 2 .Szvsz kicsit bukás szagú.
  • Laalee
    #36
    hamar itt tartunk mivan az aranyfogara irva sos tudtam elolvasni :) gyorsan lebegteti a szajat :) annyira meg nem erdekel hogy utana keressek, de ha tudod ird amr ide.
  • Dikkma
    #35
    Vagy Disko?
  • Dikkma
    #34
    Disco Science: Mirwais RULLA
  • Dikkma
    #33
    Goldie rulez... :) Mekkora király a filmben is :))
  • Laalee
    #31
    en konkretan a szakmajara gondoltam nem az eneklesi karrierjere hanem az ísi szakmara :)
  • Lteebee
    #30
    Melyik résznél volt a filmben?
  • Laalee
    #29
    akora mint amekkora ... a madonna!
  • Lteebee
    #28
    És a madonna láki sztár mekkora!
  • Laalee
    #27
    erdekes hogy nincs benne egy goldie szam se pedig a filmben szerepel az arc.
  • Lteebee
    #26
    Tegnap hallgattam a blöff zenéjét.
    Iszonyat jól szól, bár kissé eklektikus.
  • Laalee
    #25
    a ravasz az agy... nak jobban fel volt epitve a törtene viszont a blöff nekem sokkal joban teccett...
  • TBWonder
    #22
    Szerintem az A ravasz, az agy... jobb volt.
  • Dikkma
    #21
    Hát ez elég tragikus lenne.. de logikus semmiképpen sem!!
    Latin, az talán.

    Egyébként: az elmúlt 2 hétben 3x néztem meg a Blöff című remekművet, és ennél jobb filmet nekem sokáig nem fog tudni mutatni senki sem... nagyon LOOOLLLLL!!!!4
  • Csacsis
    #20
    Tökéletesen egyetértek nárcisszal!
  • TBWonder
    #19
    OK.
  • TBWonder
    #17
    A magas elvárások érdekeltek volna konkrétan.
  • TBWonder
    #13
    Bővebben?
  • Laalee
    #8
    jovolt a film csak kar hogy hálivudi és nemlehet normalisan befejezni... muszáj valami hepiendféleseéget csinalniuk... és tul hosszu volt 20-30 percet ugy kibaszhatnanak a filmböl hogy eszre se veszed
  • Jockey
    #6
    de szart sem ér...:)
    nemtom nekem marhára nem jött be ez az agyonoszkározott mapeccsó.:)
    persze ízlések és pofonok....:)
  • Jockey
    #4
    sok hűhó semmiért...
  • Csacsis
    #1
    Helló!
    Tudja valaki, hogy a film zenéjét milyen nyelven éneklik? És mit jelent a magyar fordítása? Nem rossz kérdés mi?