25
Melyik a legjobb chat?
  • Man19
    #25
    Üdv mindenki!

    Tudom nem ide tartozik konkrétan, de nyitottam a PIDGIN nevezetű chat-kliensnek egy topikot, aki használja(windows-on), nézzen már be légyszi, mert lenne egy pár kérdésem vele kapcsolatosan! Előre THX!
  • Kata
    #24
    Ez a Visual Chat valóban nem rossz, kicsit feldobja a grafikus dolod, nem csak sorokat olvas az ember.
    Ráadásul már idősebb korosztály (18-30) is kezdi megtalálni, fixálva van sok szoba, stb. Szóval érdemes lesz odajárogatni, ha valaki szeret chatelni, és egy kicsit vizuális típus. Ha pl. saját fotódról körbevágott alakod feltöltöd, és látja egy admin (piros nevűek), akkor zöldre változtatja a nicked, ami annyi előnnyel jár, hogy a változtatható szobák hátterét és zenéjét megváltoztathatod te is. Természetesen utána olyan képet használsz, amilyet csak szeretnél.
    :)
  • skydrake
    #23
    Ez a legjobb cset
    Megy munkahelyen is tuzfal mögött.
    www.visualchat.hu
  • Efreet
    #22
    irc.extra.hu
    hunchat.telnet.hu
    a szobákat nemmondommeg :)
  • Lteebee
    #21
    Ott is a kérdezz felelek, játék közben.
  • Breki33
    #19
    nevegre :)
  • Laalee
    #18
    ok meggyöztel !
  • Breki33
    #17
    itt a tablo :)

    http://www.webshots.com/photos/springbreakbikinis.html

    nemis :)

    extra.gyaloglo.hu/Haliho_party
  • Breki33
    #15
    nem inkabb arik

    nem vasalotalpuak

    de ha nem hiszed nezd meg
    a tablonkat...
  • Laalee
    #14
    persze mindegyik playmate...
  • Breki33
    #13
    Laalaa te lehet hogy fiukkal ismerkedsz de a mi szobankban a lanyok igaziak es nem is akarmilyenek

    Tapasztalatbol tudom :)
  • Efreet
    #11
    Ezért kell normális heyre járni, nem oda ahol sokezren vannak... :)
  • Laalee
    #10
    a viktoria aki igazibol viktor, a gabi aki gábor és a satöbbi... chat en keresztül ismerkedni tök röhelyes...
  • Efreet
    #9
    Melyik nyolc? ;)))
  • Breki33
    #8
    hat te tudod pedig tegnap nyolc lany vart rad :)))
  • Efreet
    #7
    Bocs Breki, de nem szeretem a java alapú chateket. Ez megy mIRC alól is, ráadásul már 1 ideje vendég vagyok ott :)
  • Breki33
    #6
    Efreet otthagyod nalunk a lanyokat? :)
  • Efreet
    #5
    Én leszek aktívan :) battletech csatin régi vendég vagyok :) (eddig esténként, mostantól délelőttönként is)
  • Lteebee
    #4
    Szerintem a sg chat kircsi lesz, de reggel néztem és szinte senkise volt.
  • Breki33
    #2
    chat.trefort.net


    Party_turmix szoba
  • Tomcat.no1
    #1
    Szerintem legtöbb chat elég eldurvult sajnos :((
    Szinte alig lehet valahol kulturáltam beszélgetni valakivel. De most a egon egész szuper gyors és operátorok vigyázzák a rendet. Ha tudtok valami jó chatet irjatok!